Martina Blažena Boháčová: Co čeká jednotlivá znamení v dubnu 2024

36670
Astroložka a spisovatelka Martina Blažena Boháčová. Foto: z archivu autorky

Beran

Pro Berany je duben velmi důležitý měsíc. V jejich znamení se nachází Venuše, která jim v tomto období velmi nadržuje. Berani jsou přitažlivější, mají větší sexappeal a mnozí prožijí situaci, která jim zvedne sebevědomí. Měli by dělat to, co se jim líbí, a být s tím, s kým jim je dobře. Mohou využít nejen vlivu Venuše, ale také vlivu silného novoluní v jejich znamení.

Novoluní v Beranu proběhne 8. 4. 2024. Konjunkci udělají Slunce, Luna, karmický uzel, Chiron a Merkur. Berani, na pozadí vašeho života se odehrává děj, který se v celé své šíři rozvine až mnohem později. Otevřete se nyní energiím nového. Začněte ještě více sledovat své cíle a důvěřovat budoucnosti. Je čas na nové začátky. Na nová rozhodnutí. Saturn v Rybách vám do života občas přinese prvky samoty nebo pocity, že nejste naplnění. Saturn vám ale taky přináší téma vnitřního přerodu. Jste napojeni na své předky.

Minulost se bude probouzet a vy budete rekapitulovat. Co se vám povedlo? Co je potřeba změnit? Na tyto úvahy máte příští tři roky. A v tomto měsíci dostáváte jedinečnou příležitost udělat velký krok vpřed. Posunout se v životě dál a pochopit. Dějí se situace, které se týkají vaší ekonomiky. Majetku, který vlastnit chcete, anebo který už vlastníte. Je čas udělat si pořádek v bankách, v platbách, v papírech. Finanční inteligence je vaše životní téma. A vy víte, že o peníze jde až v první řadě.

Na vaši ekonomickou situaci vás také upozorní úplněk ve Štíru, který proběhne dne 24. 4. 2024. Mars udělá konjunkci s Neptunem v Rybách. Může se vám splnit velký sen, ale dávejte si pozor. Není všechno zlato, co se třpytí. Postavení planet máte velmi silné. Záříte. Jste hvězdy. Merkur, Venuše a severní karmický uzel napovídají o vašem životním nasměrování. Zatleskejte si.

Býk

Býci, kvalitní lidé ve vašem životě jsou velmi důležití. Člověk potřebuje někoho, na koho se může spolehnout a komu může věřit. Takové lidi hledáte. Takovým člověkem se máte stát. Potom jsou také důležití lidé, kteří mají známosti, protože kdo dnes někoho důležitého zná, má napůl vyhráno. V dubnu budete přemýšlet. Někteří z vás budou mít divný pocit. Ten divný pocit vás upozorňuje na změnu, která přijde. Může vás někdo zklamat – třeba tím, že vás pomluví nebo nedodrží své slovo. Vy potřebujete jistotu, a tak se rozhodnete, že si necháte jen to stabilní, to jisté. Možná vás rozladí zpráva o někom blízkém. A někteří z vás objeví tajemství. Anebo že by něco prasklo na vás? Milí Býci, nic není náhoda, přemýšlejte.

Dne 8. 4. 2024 proběhne novoluní ve znamení Berana. Jupiter udělá konjunkci s Uranem v Býku. Zásadní obrat ve vašem životě se blíží. Někteří z vás budou podepisovat nové smlouvy. Budete si se svým okolím vyjasňovat nové a výhodnější podmínky. Pozornost bude zaměřená nejen na partnerské, ale také na pracovní vztahy.

Dne 24. 4. 2024 proběhne úplněk ve znamení Štíra. Magická doba, že? A Venuše dělá konjunkci s Merkurem. Řekněte to na plnou pusu. Ozvěte se. Vyřešte to. A hlavně se rozhodněte. Jste tady a chcete být šťastní. Jednejte!

Blíženci

Jupiter se nějakou dobu pohybuje v Býku. Jeho vliv pomalu, ale jistě končí. V dubnu však přinese Blížencům překvapení, protože udělá konjunkci s Uranem. Jupiter v Býku ukončuje nevyhovující. Blíženci, pusťte se minulosti! Udělejte si prostor na nové začátky. Ty začnou od května 2024 a budou trvat do května 2025. Máte starosti o někoho blízkého? Pomozte mu. Naučte se nereagovat na nepřejícné a závistivé lidi. Blíženci si zvykli, že se odhalují různá tajemství. Jsou napojeni na svůj vnitřní zdroj a střídají se u nich nálady.

Dne 8. 4. 2024 proběhne novoluní ve znamení Berana a pro Blížence nastane společenský fičák. Proč? Protože v Beranu se nachází Slunce, Luna, karmický uzel a Merkur v konjunkci. Jupiter dělá konjunkci s Uranem a tyto aspekty mohou mimo jiné znamenat změnu společenského postavení Blíženců. Tito lidé by měli chodit všude, kam budou pozváni. Potkají zajímavého člověka. Někdo je zaujme. A také Blíženci někoho zaujmou. Může se jim dostat nějaké odměny, mohou být pochváleni.

Od dubna 2024 se Blížencům otevírají nové dveře. Je to období náročné ve všech směrech, dokonce i v tom, že si Blíženci dělají pořádek v tom, s kým se budou stýkat a s kým ne. Proto je potřeba zaměřit pozornost na zdraví a na psychickou pohodu. Blíženci, hodně vám pomůže pohyb! Tak jak se nyní rozpohybuje váš život, je potřeba rozpohybovat i vaše tělo. Je to proto, abyste stíhali. Zdraví si hlídejte a pečujte o ně. Spěte. Meditujte. Choďte na masáže a nechte hýčkat své tělo. Kdy jste byli na wellness?

Dne 24. 4. 2024 proběhne úplněk ve znamení Štíra, který má na starosti ekonomiku, peníze, majetek. Blíženci, a co vaše sexualita? Merkur vytvořil konjunkci s Venuší. Máte šanci někoho sbalit. Váš sexy hlas nyní osloví každého. A kdo máte partnera, užijte si to raději s ním.

Rak

Jupiter se ještě stále nachází ve znamení Býka. Už tam ale dlouho nebude. Raci pod jeho taktovkou hledají do svého života nové a spolehlivé lidi. Raci, podle toho, jaké vás obklopuje okolí, se pozná, jací jste. Když máte kolem sebe kvalitní lidi, rostete a vaše úroveň se zvedá. Kvalita je potřeba nejen v osobním životě, ale také v tom pracovním. Duben pro vás bude pracovně úspěšný. Můžete povýšit nebo zahájit nový projekt. Může se z vás stát větší autorita a můžete se setkat s někým důležitým. Všechna vaše jednání povedou k úspěchu.

Dne 8. 4. 2024 proběhne novoluní ve znamení Berana. Jde o aktivní období. Luna dělá konjunkci s Merkurem a Sluncem. Raci, buďte aktivní. Chcete začít podnikat? Udělejte to! Jupiter v Býku udělá konjunkci s Uranem, čeká vás překvapení. Můžete někoho potkat. O někom se něco doslechnout. Možná přijde nová příležitost. Situace, která vás v budoucnu posune. Abyste měli cestu k úspěchu volnou, udělejte si pořádky v partnerských vztazích a také ve vztazích s dětmi. Věnujte své rodině dostatek času, protože čas je ta největší devíza, kterou můžete někomu věnovat.

Dne 24. 4. 2024 prožijete magický úplněk ve Štíru. Vaše emoce budu na pochodu. Zklidněte se a neberte si nic osobně. Vaše touha po lásce a po úspěchu narůstá. Splňte si to, po čem toužíte.

Lev

Lvi jsou v období, ve kterém se touží se vzdělávat, rozvíjet. Je to období, ve kterém se mohou prosadit díky tomu, že o svých plánech komunikují. Kdo podniká, měl by se soustředit na reklamu. Někteří Lvi dostanou zprávu nebo zjistí informaci, která je nepotěší. Všichni Lvi ale chápou, jak je důležité vzdělání. Když člověk něco umí, je schopen poradit si v mnoha situacích. A když se člověk pohybuje mezi vzdělanými lidmi, hodně se toho dozví. U Lvů je zajímavé, že většina z nich má herecký talent. Jsou to také výborní pedagogové. K dětem mají velmi pozitivní přístup.

V dubnu zatouží Lvi někam odcestovat. Možná si naplánují cestu do ciziny, nebo nějakou poznávací cestu. Měli by jet tam, kde si odpočinou a zároveň se něco dozvědí.

Dne 8. 4. 2024 proběhne novoluní v Beranu, které je velmi aktivní. Jupiter udělá konjunkci s Uranem v Býku. Pracovně se blýská na lepší časy. Přijde překvapení. Navíc jsou Lvi v období, kdy mají na starosti různé vyřizování. Někteří řeší papíry, jiní úřady. Když toho má člověk hodně, je rád, když přijde domů, zavře za sebou dveře a má tam klid. Na kvalitu bydlení si Lvi potrpí. Mají rádi, když mohou svému okolí ukázat bydlení na úrovni. V dubnu budou přemýšlet, jak zvelebit své bydlení. Vzhledem k tomu, že jsou v letech 2023 až 2025 pod vlivem Saturnu v Rybách, což je pro ně investiční období, budou Lvi přemýšlet, že si pořídí nové bydlení, anebo to stávající předělají. Může jít i o zahradu nebo chatu.

Dne 24. 4. 2024 proběhne úplněk ve znamení Štíra. Všude kolem je magické napětí. Je čas si pohovořit s rodinnými příslušníky a udělat si pořádek s ženskými energiemi.

Panna

Začalo jaro a Panny jako by se probouzely – stejně jako ta příroda. V dubnu budou muset svou pozornost zaměřit na peníze a majetek. Panny budou hodně přemýšlet, jestli mají dostatek finančních zdrojů. Jestli se živí prací, která je baví. Další téma, které budou řešit, je majetek. Může nastat řešení majetku, který Panny vlastní s někým jiným. Některé Panny mohu investovat do bytu nebo do zahrady. Panny by si měly udělat revizi, zda někde neplatí více, než by měly. Je čas překontrolovat veškeré pojistky, udělat si pořádek v papírech. Většina Panen jsou lidé, kteří žijí úsporně, ekologicky a neplýtvají.

Dne 8. 4. 2024 proběhne novoluní ve znamení Berana. V Beranu je také Merkur. Velmi důležitým tématem budou opět partnerské vztahy. Panny se budou zamýšlet, jak jsou na tom se sexualitou. Panny, cítíte se přitažlivé? A co váš partner? Komunikujte spolu a zkuste prožít nějaký romantický víkend. Co takhle thajské masáže? Probudí se každá buňka vašeho těla a vy ještě více zatoužíte po něžných dotycích.

Dne 24. 4. 2024 proběhne úplněk ve znamení Štíra. Panny, budete vyřizovat nějaké papíry? Neodkládejte to. Je to náročné období na komunikaci. Hlídejte svá slova. Některé Panny dostanou zprávu, která je nepotěší. Panny, dávejte si pozor na to, co říkáte, co píšete a co kdo říká nebo píše vám. Máte v pořádku auto? Na cestách buďte opatrné.

Váhy

Jaro je v plném rozpuku a Váhy by si měly udělat očistnou kůru. Váhy, víte, že vás Saturn kontroluje, zda a jak zdravě žijete? Výborný detox je pití ovocných a zeleninových šťáv. Váhy, začněte si dělat šťávy z mrkve, červené řepy a pomeranče. Výborná je také chlorela. Saturn v Rybách na vás dává pozor, jestli se pečlivě staráte o svůj zdravotní stav. Mějte přehled o tom, jaký máte tlak a také jaký máte cholesterol. Váhy, hodně spěte a hýbejte se. Pohyb je zdravý. Choďte na procházky. Komu se nechce, pořiďte si pejska, ten vás donutí.

Váhy, abyste byly spokojené, je potřeba, abyste si pro sebe uměly vyjednat ty správné podmínky. Ať už to budete řešit s partnerem, nebo v práci, řekněte, jak se cítíte a co byste si přály změnit. Samozřejmě si poslechněte i protistranu. Některé Váhy mohou podepisovat nové smlouvy, anebo si dohodnout nové podmínky. Váhy, chtějte všechno písemně. Pozor na to, co podepisujete.

Dne 8. 4. 2024 proběhne novoluní ve znamení Berana. Je to aktivní novoluní, je čas si něco prosadit. Merkur v Beranu dělá konjunkci se Sluncem a s Lunou. Váhy, buďte aktivní. Čeká vás dilema kolem vašich pracovních aktivit. Váhy, chtěly byste, aby vaše práce byla zároveň vaším koníčkem? Jestli tomu tak ještě není, změňte to. Práce vás má bavit. Zamyslete se, jak vyděláváte peníze, a přemýšlejte, jak navýšit svůj příjem. Čeká vás období zaměřené na ekonomiku. Ach ty peníze, bez nich to ale nejde. I když bohatství může přijít i v jiné formě, například jako dobré zdraví, rodina, super bydlení.

Dne 24. 4. 2024 proběhne úplněk ve znamení Štíra. Magický úplněk bude zahalený tajemstvím. A Váhy tajemství milují. Venuše udělá konjunkci s Merkurem. Váhy, řekněte všem, co se vám líbí a jak to chcete mít. Ukažte se světu. Vynikněte. Krásně se oblečte, zajděte si ke kadeřníkovi a ukažte všem, že vy moc dobře víte, že svět vám leží u nohou. Váhy, jste krásné a vaše slova dopadají na úrodnou půdu. Jestli se vám zdá, že vás nikdo nemá rád, mýlíte se.

Štír

Duben je měsíc, na který Štíři dlouho nezapomenou. Čeká je totiž nejdůležitější úplněk v roce. Dne 8. 4. 2024 proběhne novoluní ve znamení Berana. To je aktivní novoluní. Je čas si něco prosadit. Merkur v Beranu dělá konjunkci se Sluncem a s Lunou. Štíři, čeká vás rozhodování kolem práce a změny v pracovních vztazích. Vy víte, jak je důležité obklopovat se lidmi, na které je spolehnutí. A víte také, že je takových lidí málo. Potřebujete lidi, kteří jsou schopní, a když něco slíbí, tak to dodrží. Potřebujete lidi, kteří se umí orientovat v dohodách a ve smlouvách. Prostě potřebujete stejně geniální a schopné lidi, jako jste vy sami.

Štíři, práce vás má bavit. Zamyslete se, jak vyděláváte peníze, a přemýšlejte, jak navýšit svůj příjem. Jste v období, ve kterém dostáváte prostor vylepšit své podmínky. A když budou lepší podmínky, více vyděláte. V dubnu si navíc uvědomíte, jak je důležité zdraví. Štíři, přemýšlejte, co byste mohli podniknout pro lepší zdravotní stav? Čím ho posílit? Co udělat pro silnější psychiku? Víte, jak je silná psychika důležitá, že? Je čas na preventivní prohlídky. Štíři, myslíte na jarní očistu? Říká vám něco detox?

Dne 24. 4. 2024 proběhne úplněk ve znamení Štíra. Magický úplněk bude zahalený tajemstvím. A to Štíři milují, protože tajemství se týkají jejich života. Venuše udělá konjunkci s Merkurem. Luna dělá kvadraturu na Pluto. Štíři, jaké máte doma vztahy? Zorganizujte to tak, aby byly harmonické. Co takhle dovolená? Nebo wellness? Nebo výlet do nádherné přírody? Až půjdete hýčkat své tělo, vezměte s sebou partnera. Do přírody jděte celá rodina nebo s partou kamarádů.

Štíři, je čas zamyslet se nad tím, co nefunguje tak, jak má, a co byste chtěli změnit. Nebojte se, bude to dobré. Změna je život. A když něco končí, něco jiného začíná. Úplněk ve Štíru je vhodné období na to, abyste vyslovili tajné a magické přání.

Střelec

Dne 8. 4. 2024 proběhne novoluní ve znamení Berana. Jde o aktivní novoluní. Je čas si něco prosadit. Merkur v Beranu dělá konjunkci se Sluncem a s Lunou. Je vhodné období žádat, vyřizovat, psát dopisy. Zorganizovat akce. Střelci by mohli vymyslet společnou akci s partnerem a s dětmi. Střelci, láska klepe na dveře. Můžete potkat lásku novou. Kdo má partnera, upevněte vztah. Zajděte si za kulturou. Naplánujte si wellness a věnujte se romantickým zážitkům. Romantika do vztahu patří. Kromě romantiky zažijete i překvapení.

Jupiter dělá konjunkci s Uranem v Býku. Střelci, doufám, že jste se nezamilovali na pracovišti? To by se vám mohlo zkomplikovat. V práci si hlídejte, abyste se nepřipletli do nějaké hádky. Snažte se se všemi vycházet dobře. Promyslete si, co byste mohli udělat pro své zdraví. Geniální myšlenka, že změníte životní styl, že zhubnete, že si pořídíte nový šatník, je správná myšlenka. Střelci, kteří mají děti, si najednou uvědomí, že to je prostě úžasné. Střelci, děti jsou pokračovateli vašeho života. Střelci mají děti rádi a dokážou jim dopřát dostatek volnosti. Protože vědí, že volnost je důležitá. Někoho omezovat se nevyplácí.

Dne 24. 4. 2024 proběhne úplněk ve znamení Štíra. Je to magický úplněk. Střelci cítí, že se blíží změna. Nálada je zvláštní. Hodila by se nápověda z jiné dimenze. Střelci dostanou zprávu, nebo si všimnou něčeho, co je nepotěší. U některých jedinců může přijít zklamání. Možná je někdo bude chtít pomluvit. Střelci ovšem vědí, že co nevyjde dnes, vyjde zítra. Střelci, dozvěděli jste se nějaké tajemství? Anebo někdo odhalil vás?

Jupiter dělá trigon na Černou Lunu. Jsou vaše emoce na pochodu? Poslouchejte svůj vnitřní hlas. Ten s vámi komunikuje pravdivě. Jste silní a nikdo vás neporazí. Vžijte se do role vítěze a stanete se jím!

Kozoroh

Kozorohové jsou lidi, kteří se dokáží postavit jakékoliv překážce. Život se s nimi nemazlí. Vládne jim Saturn, a to znamená, že celý život čelí různým výzvám. V dubnu čeká mnoho z nich výzva, a to taková, že se budou chtít pro něco rozhodnout, anebo rychle jednat. Saturn dělá konjunkci s Marsem, a to znamená, že se aktivita může zabrzdit, zpomalit, omezit. Kozorohové by na sebe měli být opatrní. Hlídat si nejen končetiny, ale celý pohybový aparát. Saturn a Mars jsou tělesa, která se energeticky s nikým nemazlí. Kozorohové, radím vám opatrnost na cestách! Nevyvolávejte spory. Jestliže vám přijde nějaká zpráva, jednejte klidně. Sami si dávejte pozor na to, co říkáte a co píšete.

Dne 8. 4. 2024 proběhne novoluní ve znamení Berana. To je aktivní novoluní. Je čas si něco prosadit. Merkur v Beranu dělá konjunkci se Sluncem a s Lunou. Je to vhodné období žádat, vyřizovat, psát dopisy. Organizovat. Kozorohové, jak to máte doma? Jste spokojeni s tím, jak bydlíte? Jste spokojeni s tím, s kým bydlíte? Udělejte nějakou změnu ke zlepšení. Udělejte něco nejen pro zkvalitnění bydlení, ale také pro svou rodinu. Rodina je nejvíc. Kozorohové, važte si rodiny, člověk by neměl být sám.

Dne 24. 4. 2024 proběhne úplněk ve znamení Štíra. Je to magický úplněk. Jupiter dělá konjunkci s Uranem. Kozorohové, čeká vás překvapení ve vztazích. Může vás překvapit partner nebo jeho rozhodnutí. Nebo že byste překvapení chystali vy? Partnerské vztahy jsou téma, které je u vás aktuální. Jste v období, ve kterém máte být zaměřeni nejen na vztahy se svými partnery, ale také na vztahy s dětmi.

V dubnu si uvědomíte, do které společnosti chcete patřit. Uděláte si jasno o lidech, kteří vás mají obklopovat. Možná vás někdo zklame. Neberte si nic osobně a nevytvářejte si domněnky. Kozorohové, jste to vy, kdo si vybírá své okolí. Když někam patříte, tak se tam pohybujete, a když už někam nepatříte, přichází změna prostředí nebo změna lidí.

Vodnář

Já nevím, kdy si Vodnáři oddechnou? Do jejich znamení se přesunul Pluto a ten jim začne opět měnit osudy. Budou si muset rozmyslet, kdo jsou, jak se vyjadřují a jaká je jejich mentální úroveň. Vodnáři, chytrým a úspěšným lidem patří svět!

Dne 8. 4. 2024 proběhne novoluní ve znamení Berana. To je aktivní novoluní. Je čas si něco prosadit. Merkur v Beranu dělá konjunkci se Sluncem a s Lunou. Je vhodné období žádat, vyřizovat, psát dopisy. Organizovat. Jít na přednášky. Učit se. Oslovit veřejnost. Věnovat se reklamě. Vyřizovat na úřadech. Řešit papíry. Usmívat se na úředníky. I když už naštěstí lze mnoho věcí vyřídit on-line. Vodnáři, kteří si chtějí koupit nové auto nebo udělat řidičský průkaz, by měli využít tohoto aspektu. Auto a cesty v nějaké formě bude řešit většina Vodnářů. A blíží se jaro, je potřeba si dát do pořádku kolo. Některé Vodnáře čekají rodinné oslavy. Někteří budou řešit témata týkající se poměrů v rodině.

Dne 24. 4. 2024 proběhne úplněk ve znamení Štíra. Je to magický úplněk. Vodnáři mohou zažít událost, která bude vyloženě dechberoucí. Jupiter dělá konjunkci s Uranem. Vodnáři, chystá se překvapení! Někteří jedinci se budou muset rozhodnout. Jiní udělají zásadní změnu. Může se týkat bydlení, rodinných vztahů, ale také toho, jak člověk vypadá a jak změní životní styl nebo svůj postoj. Vodnáři mohou dostat zajímavou pracovní nabídku. Něco se změní v jejich pracovním prostředí. Někteří se budou rozhodovat. Ano? Ne? V roce 2024 budou Vodnáři pracovně růst a měnit se. Hledat práci snů, která přinese uspokojení a také adekvátní odměny. Rada pro Vodnáře: přemýšlejte, a až potom jednejte. Mnoho Vodnářů nejdříve něco udělá, a pak teprve myslí.

Ryby

Rybičky, stále pokračujete v období, ve kterém bude potřeba zaměřit pozornost na penízky a vlastnictví. Finance jsou důležité. Když nejsou, znamená to velké omezení, a když jsou, je to větší svoboda. Jste v období, ve kterém se učíte lépe zacházet se svým vlastnictvím. Je potřeba si pohlídat, jak to máte s placením a také s investicemi. Ryby, máte vyřešeno vše kolem majetku, který s někým vlastníte? Jestli ne, tak to zkuste dořešit. Podívejte se na své smlouvy, pojistky. Udělejte si pořádek v papírech. Dobré účty dělají dobré přátele. Však víte, že když se jedná o peníze, tak má být člověk opatrný. Většina z nás také ví, že nejlepší způsob, jak přijít o kamaráda, je půjčit mu peníze.

V dubnu budou některé Ryby přemýšlet, co udělat pro to, aby je práce více bavila. Je velmi důležité, jak si člověk vydělává peníze. Protože kdo má práci, která ho naplňuje a baví, ten také více vydělá. Ryby jsou v období, kdy mohou udělat něco pro to, aby se jim ještě lépe dařilo. Rybičky, připomínám, že Saturn se po celý rok nachází ve znamení Ryb, takže vám pomáhá změnit život. Vytvořit stabilitu ve všech oblastech. Někdy to sice nebude lehké, ale vše, co se děje, se děje proto, aby váš život dostal nový řád a přišel velký úspěch.

Dne 8. 4. 2024 proběhne novoluní ve znamení Berana. To je aktivní novoluní. Je čas si něco prosadit. Merkur v Beranu dělá konjunkci se Sluncem a s Lunou. Rybičky prožívají velmi aktivní období, protože je v jejich znamení Mars. Mars, to je aktivita. Ryby si neodpočinou a budou muset neustále něco řešit. Zavírat oči před problémy se nevyplácí. Ryby, je čas na akci.

Dne 24. 4. 2024 proběhne úplněk ve znamení Štíra. Je to magický úplněk. Mars v Rybách udělá konjunkci s Neptunem. Na tento aspekt je potřeba dát si pozor, hlavně jde-li o úřední jednání. Dávejte si pozor na lidi a jejich sliby. Pamatujte, Ryby, že se v budoucnu ukáže, že všechno je jinak. Neptun má totiž schopnosti zkreslovat. Období je vhodné na plánování cest do zahraničí a k vodě. Voda má v tomto období zajímavé účinky a bude se u některých jedinců skloňovat ve všech pádech. Rybičky by se měly vzdělávat a vyhledávat vzdělané lidi. Ryby, jste stále inteligentnější, více toho víte, zrajete. A svět vám bude ležet u nohou.

Pro časopis a portál Ve hvězdách napsala astroložka a spisovatelka Martina Blažena Boháčová

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 300 Kč, na 2 roky 600 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednavky@ipredplatne.sk