Vitamín B17 jako lék na rakovinu, o kterém farmaceutické firmy mlčí: Využijte ho v jeho přírodní podobě

364
Lněná semínka. Foto: Pixabay.com

Každým rokem přibývá pacientů pacientů se smutnou diagnózou rakoviny. Vědci ale nyní zjistili, že účinným bojovníkem proti této zákeřné nemoci je vitamín B17. A největší koncentrace tohoto vitamínu je v semenech švestek, meruněk, v hořkých mandlích, jablkách, nektarinkách, malinách, jahodách aj.

A jak vitamín B17 funguje? Ve skutečnosti se skládá ze dvou jednotek cukru, z nichž jeden je kyanid. Možná se leknete, že kyanid může vaše tělo otrávit. Ovšem jeho malé množství ani nepocítíte, za to rakovinové buňky ano. Rakovina totiž miluje cukry a cukry v semenech meruněk a švestek jsou obklopeny kyanidem. Když rakovina začne pojídat tyto cukry, hned se otráví.

Dávkování

Denní dávka by měla obsahovat 1 semeno na 2,5 kg hmotnosti člověka. Každé semeno dobře rozžvýkejte a polkněte. Semena vám pomohou při hrozbě rakoviny nebo jako prevence.

Historická kuriozita

Vitamín B17 byl objeven před 30 lety v USA a mnoho vědců přišlo se zázračným objevem, že dokáže zamezit vzniku rakoviny. Ovšem proti se postavily velké farmaceutické firmy spolu s lékařským institutem a zkoumaly jeho účinky. Dospěli k nečekanému závěru, že všechny přírodní produkty s tímto vitamínem by neměly být prodávány a tudíž jejich prodej je nezákonný. Dodnes je kolem tohoto zákazu plno otazníku, jelikož vitamín B17 se skutečně ukázal jako účinný.

Zázrak jménem lněné semínko

Tvrzení, že pokud budete jíst 7 meruňkových pecek denně, budeme předcházet rakovině, je opravdu pravdivé. Nejen meruňky, ale i hořké mandle, proso, hrách nebo lněné semínko obsahují tento proti rakovinotvorný zázrak.

Len obsahuje nejen vysoké procento vitamínu B17, ale i extrémně vysoké procento omega-3 mastných kyselin, které mají velmi pozitivní vliv na vaše zdraví, především na kardiovaskulární systém. Je také dobrým zdrojem vlákniny a tak dokáže vytvořit skvělé prostředí ve vašich střevech. Len obsahuje i tuky, které jsou základem pro správný vývoj mozku. Jeho konzumace je tedy důležitá zejména u těhotných žen a v raném dětství.

Vitamín B17 je opravdový zázrak v boji proti rakovině. Nepokoušejte tuto nemoc a naordinujte si denně pro posílení imunity některou potravinu, která přirozeně B17 obsahuje.

Zdroj: https://ceskozdrave.cz/vitamin-b17-jako-lek-na-rakovinu-o-kterem-farmaceuticke-firmy-mlci-vyuzijte-ho-v-jeho-prirodni-podobe-145615-top-feat/?utm_source=fb&utm_medium=cpc&utm_campaign=tajemstvi&fbclid=IwAR2vuxNEPi5Sa6ATGgAiLwExbMgBSUp0jUIrpk5Mt4Y168-pbuFgkeiPSC0

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednavky@ipredplatne.sk