Alfred Lambremont Webre: Ruská kosmonautka Marina Popovič odhaluje UFO

114
Foto: Pixabay.com

Kosmonautka Marina Popovič, která je hrdinkou Sovětského svazu a držitelkou 102 světových záznamů v Guinessově knize světových rekordů, odhalila svoje osobní zkušenosti s UFO a vlastní vědomosti o mimozemské přítomnosti v exkluzivním rozhovoru na ExopoliticsTV s Alfredem Lambremontem Webrem.

Kosmonautka Marina Popovič, která si trvá na svém, nebyla nikdy ruskou armádou ani ruskými autoritami potrestána či cenzurována za to, že svoje zkušenosti zveřejnila. Oznámila i svůj záměr navštívit USA a přesvědčit spolu se svými americkými kolegy astronauty americkou vládu i kongresmany o tom, že jak vláda, tak i Kongres udržují po šedesát let existenci UFO a mimozemšťanů v informačním embargu. Američtí astronauté se oficiálně k odhalení stavěli zdrženlivě a vypovídat o svých osobních zkušenostech s UFO a mimozemšťany pod hrozbou represivních postihů nechtěli, jelikož si vláda USA zajistila předem jejich mlčení.

Marině Popovič, původně vojenské pilotce, kolegové přezdívají „Madam Mig“. Vytvořila totiž 102 rekordů na různých typech letadel a vrtulníků. Například jako první v roce 1964 překonala zvukovou bariéru ve stíhačce Mig-21.

httpv://www.youtube.com/watch?v=33j-4QDhtKg&feature=youtu.be

Autor: Alfred Lambremont Webre
Překlad: Karel Rašín
Zdroj: Exopolitika.cz

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednavky@ipredplatne.sk