Sandra Walter: Ticho před bouří – příprava na Třetí vlnu a přehození časové linie

423
Foto: Pixabay.com

Tato zpráva od Sandry je z mého pohledu velmi významná a přichází v pravou chvíli. Jsme na prahu období zaměřeného na svižný a urychlený energetický “vzestup” (navýšení). Z mého pohledu máme na výběr: nechat za sebou všechna bývalá “paradigmata Pracovníka Světla” a volně jít s proudem této vlny vzestupu anebo “držet se zuby nehty“ vyjetých kolejí, a jít s tou vlnou dolů.

Za sebe v tom mám jasno….

Citace ze článku od Sandry, jehož plná verze následuje níže…

“Naše třetí vlna 2016 bude mít pro náš proces Vzestupu velmi velký význam. Pro tuto Bránu je k dispozici mnoho světelných informací, a zde jsou detaily… V posledních několika měsících nám byly poskytovány informace o možnosti změny časové linie letos v září. Nejsilnější vlna světla za poslední dekády je připravena proniknout do naší říše a to nám přináší nutnost přípravy, z naší strany, v tom smyslu, že si máme zvolit mezi urychlením a mezi pozvolným odvíjením se.

“… a musí to být vědomé rozhodnutí Kmene Lidí Vysokých Vibrací, aby došlo k urychlení časových linií vzestupu. Musíme si vybrat, dříve, než tato vlna v září vstoupí, protože toto Světlo bude nakódováno přesně podle toho, jakou zkušenost si předem zvolíme.

“Existují dvě hlavní alternativy, které jsou nám pro tuto Záříjovou Bránu představovány: 1. Urychlená časová linie vzestupu Kristova Vědomí, která proces urychlí a která připraví větší počet duší na dimenzionální přechod v roce 2017. Ta zahrnuje urychlené čištění, plné odhalení a větší tělesné výzvy u těch, kteří se Vzestupu zúčastní… 2. Časová line Vzestupu ve stylu krok za krokem, tak, aby to všichni lépe „pobrali“ (pomalejší tempo, menší zásah Vyšší moci).

“První dvě vlny 2016 vyvedly mnoho Pracovníků Světla z rovnováhy, a mnoho z nich je teď ponořeno do svých životů na fyzické úrovni. Jestliže vaším záměrem je Jednota Vědomí, je potřeba se propojit s LIDMI, jak jenom je to možné a šířit Světlo Lásky, které jste si osvojili. Dělejte to ale v harmonii s Novým Světlem. Opakování starých stereotypů nebo starých způsobů tvoření vám bude připadat jako šílenost.”

CELÝ ČLÁNEK Příprava na Třetí Vlnu a přehození časové linie od Snadra Walter:

Žehnám vám milovaný Světelný Kmeni,

Naše třetí vlna 2016 bude mít pro náš proces Vzestupu velmi velký význam. Pro tuto bránu je k dispozici mnoho světelných informací, a zde jsou již detaily …

Změna časové linie:

V posledních několika měsících nám byly poskytovány informace o možnosti změny časové linie letos v září. Nejsilnější vlna světla za poslední dekády je připravena proniknout do naší říše a to nám přináší nutnost přípravy, z naší strany, v tom smyslu, že si máme zvolit mezi urychlením a mezi pozvolným odvíjením se.

Tyto křižovatky kolektivní časové linie se počas Vzestupu objevily již několikrát. Typicky leží tato rozhodnutí v rukách Strážců Brány a Galaktiků. Podíváme se, jak si kolektiv vede, co může zvládnout, a podle toho jednáme. Nyní, když je zde již tolik probuzených, když se tolik lidí zaobírá praktikami Vzestupu a jedná ze srdce, tak urychlení může být dramatičtější. Ale musí to být vědomé rozhodnutí Kmene Lidí Vysokých Vibrací, aby došlo k urychlení těchto časových linií vzestupu. Musíme si vybrat, dříve, než tato vlna v září vstoupí, protože Světlo bude nakódováno přesně podle toho jakou zkušenost si zvolíme. Jako Strážce Brány a jako komunikační spojka pro tuto Informaci žádám každého, aby si svoji budoucí zkušenost zvolil moudře, protože tato příští vlna také představuje rozdělení časových linií – rozdělení toho, co prožijeme při Vzestupu. V této říši máme vždy každý pro sebe unikátní zážitek, protože jsme Inkarnovaným Stvořitelem, nicméně křižovatka je před námi a my máme možnost přehodit všechny lidi na rozšířenou, navýšenou zkušenost Boží Lásky tak, jak se Vzestup na Gaie odvíjí.

Možnosti časových linií jsou různorodé a je jich mnoho, ale čas od času před námi v rámci Přechodu leží spouštěcí body, kdy jsou nám představeny výše vibrující časové linie pro naše kolektivní rozhodnutí. Každý z nás má mnoho možností, jak se pro něj odvinou, nicméně hlavní způsob prožívání je popsán níže.

Existují dvě hlavní alternativy, které jsou nám pro tuto Záříjovou Bránu představovány:

1. Urychlená časová linie vzestupu Kristova Vědomí, která proces urychlí a která připraví větší počet duší na dimenzionální přechod v roce 2017. Ta zahrnuje urychlené čištění, plné odhalení a navýšené tělesné výzvy u těch, kteří se Vzestupu zúčastní…

2. Časová line Vzestupu ve stylu krok za krokem, tak aby to všichni lépe „pobrali“ (pomalejší tempo, menší zásah Vyšší moci). To může být pro mnoho probuzených frustrující, nicméně se jedná o dobrý nástroj, jak se naučit trpělivosti a kolektivní akci.

Brány, stejně tak jako časové linie, vždycky přinášely možnosti. Možnosti pro nás urychlit, dorovnat, anebo zachovat rytmus Přechodu. Vědomé akce mnoha probuzených Pracovníků Světla neustále dorovnávaly kolektivní společnou úroveň, zvyšujíce laťku pomocí prací s Branami, prací s energetickou mřížkou Země, a skrze neustávající Globální úsilí. Předchozí vlny roku 2016 vyvedly mnoho Pracovníků Světla z rovnováhy, a mnoho z nich je nyní ponořeno do svých životů na fyzické úrovni. Jestliže vaším záměrem je Jednota Vědomí, je potřeba se propojit s LIDMI, jak jenom je to možné a šířit Světlo Lásky, které jste si osvojili. Dělejte to ale v harmonii s Novým Světlem. Opakování starých stereotypů nebo starých způsobů tvoření vám bude připadat jako šílenost.

Jak si zvolit tu vyšší urychlenou časovou linii pro všechny:

Uveďte všechna svá slova, skutky, činy a myšlenky do souladu s Láskou. Naučte se to teď hned a praktikujte to neustále.

Prozkoumejte své praktiky Vzestupu a zapojujte plně všechny tři prvky trojice Duše-Duch-Forma spolu se svou tělesnou formou Kristova vědomí.

Vyhněte se emocionálnímu zapojení se do aktivit nižších časových linií (media, politika, finanční témata, emocionální spouštěče, atd.) Buďte v obraze, ale nenoste to v sobě.

Členové Galaktické Rady: Předneste toto na svých setkáních, přejednejte své smlouvy tak, aby byly v souladu s urychlením, shromážděte své Týmy a požádejte je o plnou podporu pro urychlenou časovou linii. (Povšimněte si, kdo klade odpor – to může lecos napovědět.)

Vyjděte na Gaiu a spolutvořte s ní a se svými společníky lidmi. Vyzvěte k projevení se této urychlené časové linie. Toto je praktika Strážce Brány pro okamžik, kdy časová linie rozděluje přítomnost. Vyzvěte, ať se vyšší realita všem zjeví. Již existuje jako možnost, nyní ji uzemníme ve světle do naší reality skrze naše tvoření.

Používejte své krystaly, meditace, tanec, zpěv, tone, tvořte, každý den otevřete své portály Kristova vědomí, otevřete svoji DNA, vyčistěte zemi a energetickou mřížku (gridy), prosvětlete tuto planetu a energetickou mřížku LIDSKÉHO srdce. Jestliže jste před nástupem této vlny povoláni cestovat anebo pracovat ve specifické oblasti, uposlechněte tohoto volání.

Odrážejte vaši vyšší existenci. Jaký je to pocit, co vy děláte na své urychlené cestě? Podívejte se a uveďte své aktivity, emoce a myšlenky do souladu s touto realitou.

Říkejte svoji Pravdu a buďte ke všem laskaví. Tak, jak tato vlna nastupuje, procházíme velmi silně nabitým úsekem cesty. Upevněte svůj postoj, jako suverénní, laskavá, posvěcená bytost, jakou jste. Zůstaňte ve svém středu a oprostěte se od nižších závazků. Bez odsuzování. Bez pochyb. Beze strachu.

Existuje zde velký potencionál pro aktivaci srdce.

Vzrušení je ve vzduchu. Vyšší říše vám žehná, nicméně tato volba kolektivní časové linie musí být provedena těmi, kteří mají svůj aspekt ve hmotě (formě).

Trojitý portál zatmění: Trojitý portál zatmění – 18. srpna (zatmění Měsíce), 1. září v 2:01 am DPT – 11:01 našeho času – (zatmění Slunce), a 16. září v 11:54 am PDT – 20:54 našeho času – (zatmění Měsíce) vám pomůže tím, že přinese tyto energie měnící kolektivní vědomí. Postavte se k tomu jako k Branám přílivu, otevřete své portály, otevřete se přijetí. Gaia vědomě monitoruje a odpovídá na vaše myšlenky, tvoření a emoce. Ukažte jí, jaké je naše přání, požádejte ji (slovně – použijte svůj hlas), aby uvolnila veškeré kódy a sekvence pro vyrovnání celého Kmene a pro poskytnutí zkušenosti urychlení.

9.-11. září, Příchod počátku vlny: Třetí vlna začne zasahovat 9.-11. září. Většina z vás to již cítí, již ovlivňuje SLUNCE svými mocnými frekvencemi. Solární plasma bude do velké míry ovlivněna, což ovlivní magnetismus Gayi, a dojde k aktivaci (velmi) starodávných kódů pro dimenzionální přechod. Zde se jedná o velmi velký tlak na urychlenou časovou linii Vzestupu. Nestane se tak ale bez našeho příkazu, našeho záměru, anebo naší schopnosti přijmout (okamžitou) akci při vytváření tohoto přechodu.

Rovnodennost 22. září: Rovnodennost připadá na 22. září na 7.21 am DPT – 16:21 našeho času – Zde se jedná o otevření Brány pro novou úroveň vědomí. Přistupte k tomu odpovídajícím způsobem, buďte venku na Gaie, jak jen to bude možné. SLUNCE a GAIA budou mít v tu dobu silnou vazbu, během této Brány, a náš záměr pro rovnováhu, mír a harmonii a Vzestup bude velmi zesílen.

26.-29. září: Třetí vlna 2016. Toto je náš nejsilnější příliv za poslední dekády. Je to vzrušující, nezvorejme to! Tyto fotonické frekvence dále urychlují aktivitu Vzestupu a budou pokračovat v příchodu po dobu několika týdnů. Možná jste si povšimli, že Světlo již mezi vlnami nepolevuje. To je dobra zpráva. Již jsme schopni udržet vyšší úrovně světla bez toho, abychom potřebovali aklimatizační periody tak, jako tomu bylo dříve. Každá z těch letošních vln navýšila Světlo dramatickým způsobem, a urychlila Vzestup. Čistící, odhalující aktivita se dále navyšuje, tak, aby naplnila příkaz ze Zdroje volající po harmonii a po Vzestupu.

Do té doby, než tato vlna udeří, do té doby se kolektivně rozhodneme ohledně této možnosti urychlení. Za sebe cítím, že jsme schopni projít urychlením bez příliš velkých těžkostí, anebo že jsme přinejmenším odpovídajícím způsobem připraveni pomoci v tom celému kolektivu. Vyjádření ze srdce, projevující stav míru Kristova Vědomí má ohromnou moc v tom toho dosáhnout. Mnoho z nás zažívá neutralizující efekt krystalové úrovně Boží lásky. JÁ JSEM si jistá, že náš Kmen Světla propluje touto pasáží historie snadno a s přehledem.

S láskou, Světlem a k Službám, SANDRA

AKTUALIZACE 19. srpna – POZNÁMKA: siSTAR si vyžádala objasnění ohledně toho, zdali Kmen může toto urychlení zvládnout. Toto je otázka, kterou si všichni musíme položit – a není to na nepromyšlené rozhodnutí se, a vyžaduje to integritu, protože pokud máte nezbytné dovednosti, budete povoláni d o služby. Více na téma “Urychlení = Zodpovědnost” napíšu příští týden. Je toho dost, co musím udělat, než odjedu z Maunt Shasta 2. září, ale tady je alespoň krátká odpověď: Toto rozhodnutí není výzvou k tomu postavit se nejvyššímu dobru pro kolektiv, ale jedná se o zvolení si maximálního urychlení v rámci nejvyššího dobra pro všechny zúčastněné. Mnoho lidí si může říci “já si tuto cestu volím” , ale pak ji neprojevit ve svých aktivitách (což vede k volbě té pomalejší cesty). Jedná se o možnost pro Pracovníky Světla upustit od stěžování sin a těžkosti, kterým čelíme, upustit od starých systémů víry a pohnout se dopředu prostřednictvím svého srdce.

Také to znamená schovívavost s mnoha bytostmi, což znamená VELKÉ odpuštění z naší strany. Vyžaduje to více transparentnosti od Kmene Světla (vytvoření transparentnosti pro všechny), znamená to kreativní akce pro projevení vyšší pravydy Vzestupu (namísto čekání na nějakou událost), vyžaduje to otevřené sdílení duchovních odhalení (namísto schovávání a zamlžování vaší vlastní pravdy), a vyžaduje to přípravu na přijetí nové vlny probuzených, s jasností a bez předsudků (ven z jeskyně, a do akce).

Každá primární časová linie má mnoho vedlejších a terciálních možných výsledků – nyní se tedy blíží jeden z těchto bodů, kde je možné dosáhnout velkého urychlení, a já cítím, že je to pravděpodobné. Tato vlna přijde bez ohledu na naši volbu. Jde tu o sílu dopadu a o naši schopnost vyvolat její nejsilnější aspekty, o čem rozhodneme v příštích dvou týdnech.

Toto silnější Světlo vstoupí bez ohledu na naši volbu. Záleží ale na tom, co z něj vytvoříme – naši kolektivní realitu – která se změní projevením se časové linie. Tyto silnější frekvence/kódy urychlí ty připravené je prožít, zatímco kolektivní časová linie probuzení, zjevení, odhalení atd. Může být urychlena ve všeobecném zájmu všech zúčastněných. Osobní zvolená zkušenost může přesáhnout to, co bude obecně dostupné. Tato volba časové linie je zaměřena na transparentnost a na další rozšíření vědomí. Na rychlejší duchovní probuzení, na zajištění větší podpory pro vědomé LIDI. Nejde nám o to, aby lidem začalo “hrabat”, ale jde o to, aby byli posilněni a začali vytvářet reality v souladu vyššími, mírovými cíli ze srdce.

Příští týden napíšu o “Urychlení = zodpovědnost” Pro práci s horou Shasta musím být trochu offline, děkuji za podporu. Miluji vás, žehnám vám, a děkuji vám.

S Láskou, Světlem a k Službám Sandra

ODKAZ NA NAŠI SPOLEČNOU GLOBÁLNÍ MEDITACI – PŘIDEJTE SE:

http://bod-zlomu.blogspot.cz/2016/08/prosime-o-rozeslani-tydenni-meditace.html

přímo související článek:
http://bod-zlomu.blogspot.cz/2016/08/akttualizace-sphere-being-alliance.html

Zdroj: https://kauilapele.wordpress.com/2016/08/20/sandra-walter-8-18-16-preparing-for-the-third-wave-and-timeline-shift/

Prosíme ohodnoťte naše překladatele a podpořte naši práci:

1)
Mrkněte na některou z reklam, na kterou se dostanete z reklamních bannerů umístěných na blogu.

2)
Platba převodem na účet u KB: 107-6034340297/0100, v.s. 8888
IBAN: CZ4801000001076034340297
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Připojte se k naší FB skupině:

https://www.facebook.com/groups/1552114588364251/

Prosíme sdílejte odkaz na tento blog:

http://bod-zlomu.blogspot.cz/

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 210 Kč, na 2 roky 420 Kč), pro Slovensko na telefonním čísle + 421 244 458 821, e-mail: predplatne@abompkapa.sk