Co to znamená, když vidíme energii

171
Foto: Pixabay.com

Každý člověk, kterého jsem potkal a řekl jsem mu, že vidím energii, se ptal na podobné otázky. Předpokládám tedy, že i čtenáři tohoto webu budou mít otázky v tomto stylu.

Odpovědi na tyto otázky mohou být pro někoho neuvěřitelné, protože se naprosto vzpírají konvenčnímu chápání a „kázání“ lidí, kteří jen předstírají, že mají otevřené třetí oko. Každý se může naučit, jak vidět energii a aury, ale stejně tak to mohou lidé i předstírat, aniž by tomu věnovali jakékoliv úsilí a obětování se. Mnoho z toho, co se lze naučit z knih a online článků, jsou čisté výmysly založené na nedokonale pochopené realitě, skládající se ze lží obsahujících lsti ze ztracené minulosti. Lidé, kteří si potřebují něco dokázat, kteří hledají své poslání, se většinou obrací na něco, co jim nemůže veřejnost vyvrátit. Většina učení týkající se pozorování energie je tedy scestná, nefaktická.

Tento článek je faktický. Nepodporuji šíření dezinformací a výmyslů. My, jakožto lidé, máme právo na získávání znalostí založených na pravdě. Každý z nás má něco, co může předat ostatním – každý člověk, kterého potkáme, nás může něco naučit a naopak. Pro mě je začátkem holistické pojetí energie.

1. Jaký mají význam různé barvy?

Nevím. Nikdo neví.

Pokud vám někdo bude tvrdit, že modrá barva znamená konflikt nebo mírové úmysly, tak lže. Pokud někdo říká, že červená znamená hněv a frustraci, je rovněž vysoce pravděpodobné, že lže. Tato pojetí jsou mediální standardy; skutečné barvy jsou nerozeznatelné a liší se pozorovatel od pozorovatele.

Já vidím žlutou a někdo jiný může v té samé situaci vidět oranžovou. Konkrétní barvy mohou být odrazem naší osobnosti nebo hlubokého chápání pod našim podvědomím. Vnímání barev může být zcela irelevantní, pokud se vztahuje k náladě; viditelné barvy klidně ani nemusí mít nic společného s osobností či postavením, a mohou být spojeny spíše s morální postavením.

2. Jaký to má vliv na váš život?

Na začátku tohoto článku jsem zmínil, že schopnost vidět energii je spojena s konkrétními obětmi. Kromě toho, že je člověk schopen poznat, když se někdo zlobí nebo jaká je atmosféra v místnosti, existuje jeden nepříznivý účinek. Když jsem se naučil, jak všude vidět energii, rozbolela mě hlava. Ve velmi mladém věku mi byla zjištěna chronická migréna. Mnohokrát jsem kvůli obrovské bolesti hlavy musel odejít ze školy. Zdálo se, že čím více chodím, tím víc mě bolí hlava. Po mnoha s těmito migrénami jsem si uvědomil, že vidět energii není pro každého normální, a že tato schopnost a mé onemocnění mají souvislost.

Představte si, že všechno, na co se díváte, je velmi jasné. Jako kdyby všechno různě rychle blikalo a vyzařovalo různě silné světlo. Je problém plně se přizpůsobit a zaostřit.

3. Jak víte, že se někdo zlobí, když barva při pozorování nehraje roli?

Rychlosti blikání. Nic více v tom v podstatě není. Pokud má daná osoba násilné myšlenky, je to jakoby i samotné vibrace byly násilné. Energie zlobícího se člověka vypadá, že se třese. Energie klidného, šťastného člověka spíše jakoby „tancuje“. Upřímně je to velmi těžké přesně popsat, když to člověk nemůže názorně demonstrovat, ale výše zmíněný popis je asi to nejvhodnější, na co jsem dokázal přijít.

4. Vidíte vlastní energii?

Do určité míry ano. Vidím svou vlastní energii, jak bliká a rezonuje s energií ostatních lidí. Vidím, jakou má moje aura barvu, nebo že je čakra mého třetího oka při pohledu do zrcadla výrazná. Je to ale docela jiné, někdy se to, co vidím, a co cítím, úplně neshoduje s mým předchozím pozorováním. Někdy je moje energie jakoby zuřivá, ale sám se nijak rozzlobený necítím. Otázka pak je, jestli se ve skutečnosti nezlobím více, než si připouštím…

5. Rezonuje?

V tomto článku jsem zmínil, že energie rezonuje. Naše energie rezonuje čili vydává různé vibrace a mění se při kontaktu s energií jiné entity. Když se dva milenci dotýkají rukama, auro kolem rukou se změní a zesvětlí, je to opravdu krásný pohled. Pokud se dostane člověk do kontaktu s někým, koho silně nesnáší, je to skoro jako by atmosféra kolem tohoto kontaktu ztmavla a zmenšovala se. Je to opravdu těžké vysvětlit, ale po několika letech pozorování je mnohem snazší poznat, jak moc se dva lidé mají rádi prostým sledováním reakce jejich energií při vstupu do místnosti, než se jich na to přímo zeptat. Podařilo se mi předpovědět, jak vztah dopadne, a to mnoho měsíců předem.

To mi také umožňuje vědět, když mi někdo opravdu vyhovuje, aniž bych si to jen namlouval, protože mám rád jeho přítomnost.

Toto rezonování se kromě vztahů dá aplikovat také na mnoho dalších oblastí, není to jen o přátelství. Pokud má člověk rád určitou barvu, jeho energie zesvětlí, pokud se tato barva někde poblíž vyskytuje. Věci, které nám dělají radost, se odráží přímo v naší energii – energie, kterou vydáváme do okolního světa, je přímo úměrná našim pocitům.

Zdroj: learning-mind.com
Více na http://www.energiezivota.com

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 210 Kč, na 2 roky 420 Kč), pro Slovensko na telefonním čísle + 421 244 458 821, e-mail: predplatne@abompkapa.sk