Země, vzduch, voda či oheň: Co nás čeká v roce 2019 podle našeho přírodního živlu?

627
Foto: Pixabay.com

Rok 2019 přinese každému znamení zvěrokruhu řadu změn. Pojďme se proto společně podívat na to, jaké změny nás čekají v roce 2019 podle našeho přírodního živlu.

Pokud je vaším živlem vzduch nebo oheň, připravte se na to, že v nejbližším roce se můžete vydat směrem, o kterém se vám ani nezdálo.

Zatímco znamení zvěrokruhu nám dokáží prozradit o našem životě mnoho konkrétností, přírodní živly o nás vypovídají spíše obecnější informace. To, k jakému přírodnímu živlu patříme, závisí na tom, kdy jsme se narodili.

V této souvislosti známe jen čtyři živly: oheň, voda, vzduch a země.

Znamení vzduchu (Blíženci, Váhy, Vodnář)

Lidé vzdušného živlu díky své povaze přirozeně inklinují k míru, usmíření. Milují komunikaci s druhými, a proto je frustruje, když se jim, ale také druhým nedaří vyjádřit svou představu.

Je třeba se připravit na to, že v roce 2019 se bude projevovat ta nejdivočejší stránka vaší osobnosti. Často budete náladoví a velmi agresivní. V těchto chvílích bude rozumné trochu zpomalit a opravdu zpracovat problémy, které vás trápí.

Jak bude rok 2019 pokračovat dále, naučíte se o sobě mnoho nového, díky čemuž si vyjasníte to, jak v životě dosáhnout toho, po čem toužíte. Progres možná nepřichází tak snadno, jak bychom si přáli, ale nezapomínejte na to, že se určitě dostaví.

Znamení ohně (Beran, Lev, Střelec)

Tato tři znamení opravdu odpovídají vlastnostem ohně. Osoby narozené v těchto znameních díky své ohnivé povaze mají zcela jasnou představu o tom, co chtějí.

Pokud je tedy vaším živlem oheň, připravte se na to, že rok 2019 bude velmi vzrušující a plný zábavy. Zažijete mnoho dobrodružných zážitků, a také budete mít jasno v tom, které věci vás dělají šťastnými.

Tato tři znamení v nadcházejícím roce najdou životní rovnováhu, podaří se jim úspěšně splnit mnoho plánů. To vše je přivede k ještě hlubšímu sebepoznání. Nyní přichází ten správný čas, a proto ho třeba využít tvořivě!

Nebojte se a ponechte vaší tvůrčí duši naprostou volnost! Tímto způsobem se vám najisto podaří najít klid, který tak zoufale potřebujete ve svém životě. Netřeba zapomínat na to, že úspěchu lze dosáhnout i jinými než tradičními způsoby.

Znamení země (Býk, Panna, Kozoroh)

Lidé zemského živlu jsou mimořádně stabilní. Tito lidé si vše nejprve pořádně promyslí. Představují přesně ten typ lidí, o které se můžeme opřít i v těch nejvíce stresujících situacích.

Rok 2019 vás dotlačí k tomu, abyste se více setkávali s ostatními a upevňovali tak vztahy s těmi, na kterých vám nejvíce záleží. Budete intenzivně pracovat na naplnění svých tužeb. V průběhu roku se u vás může dokonce projevit tvořivost v určité oblasti.

Lidé, se kterými přijdete do kontaktu, budou opravdu zkoušet vaši trpělivost. Tímto způsobem nepřímo poukážou na frustraci, která se nahromadila ve vašem nitru, ale bude se vám v maximální míře dařit zachovat si klid a pozitivní myšlení.

Pokud jste jedním ze tří znamení tohoto přírodního živlu, bude pro vás nanejvýš důležité, jak se cítíte ve svém vlastním domovu. Měl by být zařízen tak, aby na vás působil přirozeně a léčivě.

Osoby narozené ve znamení Býka, Panny a Kozoroha přinášejí mír do života všech ostatních znamení. Proto je důležité, abyste měli místo, na kterém se můžete uvolnit i vy.

Znamení vody (Rak, Štír, Ryby)

Zatímco přirozenou vlastností osob narozených v zemském živlu je přinášet mír a klid, empatie je zase doménou osob narozených ve vodním živlu. Lidé narození ve znamení Raka, Štíra a Ryb prožívají všechny pocity mnohem intenzivněji.

A proto, když se potřebujeme někomu vyplakat na rameni, osoby narozené v těchto třech znameních jsou pro tento účel ideálními kandidáty. Je však důležité, abychom je našimi emocemi nepřetěžovali – velmi rychle by se totiž mohlo stát, že bychom z nich vysáli jejich přirozenou energii.

Pokud jste se tedy narodili ve vodním živlu, počítejte s tím, že rok 2019 vás donutí se vyrovnat opravdu se vším, čím jste si v životě prošli.

Více než kdykoliv předtím byste se měli zaměřit na práci a peníze, což vám zajistí, že nejbližší rok ustojíte ve zdraví a při síle. Budete čelit i některým opravdu těžkým situacím, ale nakonec vše dobře dopadne.

Jak bude rok plynout, postupně dospějete k závěru, že s více lidmi budete muset přerušit kontakty. Bude to pro dobro vás všech.

Není třeba si to příliš připouštět, nebo jinak řečeno, nedovolte žádné okolnosti, aby vás ubíjela. Jak jsme se již zmínili, nakonec vše dobře dopadne, jen se netřeba vzdávat!

Zdroj: https://mocvedomi.cz/zeme-vzduch-voda-ci-ohen-co-nas-ceka-v-roce-2019-podle-naseho-prirodniho-zivlu/

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz