Zde je důvod, proč nám Nikola Tesla říkal, abychom studovali ne-fyzikálni jevy

279
Foto: Dollarphotoclub.com

Parapsychologie je něco, co zahrnuje studium paranormálních jevů a telepatie, a zároveň je to něco, co chtěl Nikola Tesla učit ostatní. Tuto vědu vysvětlil velmi jasně.

Prozkoumání typů ne-fyzikálních jevů, které probíhají v našem světě, je nesmírně důležité pro pochopení charakteru naší reality.

Mnozí vědci si toho začínají být vědomi a naskakují do parapsychologického vlaku.

Jsme pořád daleko od úplného pochopení těchto skutečností, ale zdá se, že jsme na dobrém začátku.

Existuje velké množství statistických údajů a pozorování, které upoutaly pozornost vědců po celém světě. Někteří lidé zaměřují svou pozornost na téma reinkarnace.

Téměř všichni lidé jsou schopni si vybavit vzpomínky na svůj minulý život, když jsou malými dětmi.

Ale mají tendenci ztrácet své vzpomínky, když dosáhnou věku šesti nebo sedmi let a vykazují velmi silnou emocionální angažovanost, když vyprávějí o svých minulých životech.

Zdá se, že většina lidí má tendenci studovat telepatii, něco, co se týká snové telepatie, která dosahuje zajímavých výsledků.

Jedná se o schopnost člověka komunikovat s jinou osobou, zatímco oba spí a sní. Studie byla provedena Stanleym Krippnerem:

„Velké množství neoficiálního a klinického materiálu podporuje pravděpodobnost telepatických schopností vyskytujících se ve snech.

Avšak experimentální přístup k tomuto tématu nebyl možný, dokud nebyla dostupná psychofyziologická laboratoř bezpečnosti.

Během studie bylo zjištěno, že spící účastníci, kteří byli probuzeni během REM fáze (spánek s rychlými pohyby očí), si dokázali zapamatovat obsah svých snů.

Je možné objednat si telepatický přijímač, který se pokouší zaznamenat sny o cílových stimulech, které byly zamerány na vzdáleném místě od telepatického odesílatele.“

Možná znáte i jinou formu parapsychologie, která je známá jako mimotělní zkušenosti.

Tyto mimotělní zkušenosti můžete zažívat, když spíte, nebo dokonce když zemřete.

Ve videu níže si můžete vyslechnout zprávy několika lidí, kteří prodělali klinickou smrt a byli schopni vidět sami sebe z ptačí perspektivy až do okamžiku, kdy se vrátili zpět do života.

https://www.youtube.com/watch?v=J_qBIw7qyHU

Zdá se, že parapsychologové dělají přesně to, co Tesla chtěl, aby dělali.

Zdroj: https://awarenessact.com/this-is-exactly-why-nikola-tesla-told-us-to-study-the-non-physical/

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz