Věra Kloučková: Transformace ženy

854
Foto: Dollarphotoclub.com

Úkolem ženy je zářit a pomáhat ostatním, pokud dělá jen to, co ji samotné dělá radost, přichází k ní přirozeně jen samé dobré věci a ona tak byť mnohdy nevědomky, otvírá duše lidí a přináší jim přesně to, co právě potřebují.

Matka, milenka, manažerka…

Žena má v současné době ne 5P ale 5M, je matka, manželka, milenka, manažerka, muž (rozuměj vyrovnanost mužského a ženského principu). Pokud je to tak, nic neočekává, na nic a nikoho nespoléhá, vystačí si sama ve všech ohledech, dělá jen to, co dělat chce. Žije v souladu s Božím plánem, má otevřené duchovní srdce. Ví, že je jen pouhým proudem vědomí ve fyzickém těle a jejím hlavním úkolem je udržovat Lásku a Světlo ve svém energetickém poli, aby se mohlo šířit dál. Načítá informace z Univerza a pokud potká strach, v klidu mu řekne: vidím tě, vnímám tě, přijímám tě, nemáš nade mnou moc, ví, že jakmile pocítí vibraci strachu a poddá se ji, je na nejlepší cestě prohrát.

Otevřené brány spolupráce

Transformovaná žena je vědomá bytost, která si řídí svůj život sama. Přijímá tak zářící střed své živé lásky, je jejím zářícím zdrojem, vnímá lehkost bytí, která ji dodává sílu, svobodu, pravdu, zvědomuje si své pocity, aby došla k uvědomění. Některým ženám se v určitém okamžiku jejich pozemské pouti navrací i jejich duchovní jméno, které je pro duši ve všech jejích inkarnacích stejné, protože obsahuje základní esenci její bytosti, což jí velmi pomáhá v pochopení, kdo vlastně je. Poznává tak i energie svého archetypu, které jsou její podstatou, navrací se k sobě. Odhaluje moc přítomného okamžiku, v tento jediný a správný čas i prostor, tady a teď prosí o vyrovnání energií svého srdce, aby mohla v zádech pocítit lehkost motýlích křídel. Nechá spirály energie prostoupit svým fyzickým tělem, odspoda nahoru, aby otevřely brány spolupráce a její Bůh prosí Boha ostatních o sdílení. Probudí v sobě Mistra a pak ho poslouchá při vědomí, že primární zdroj energie je všude kolem ní, je stálý, vždy k dispozici, nevyčerpatelný. Stačí jen přepnout své tělo na příjem této energie a pokud se to skutečně podaří, její buněčná paměť okamžitě zarezonuje s informacemi z vnějšího energetického pole a ona zaznamená prudký nárůst energie, který se projeví symptomy na jejím fyzickém těle (např. husí kůží), v takovém okamžiku si může být jistá, že se spojila, sama se sebou a s pravdou, která pro vývoj její duše, měla nějaký zásadní význam.

Žláza radosti a štěstí

Nezapomínejme také na fakt, že světelné bytosti jsou složeny z těch samých ingrediencí, jsou namíchány z té samé polévky jako celý Vesmír, potřebují nyní zvýšený přísun minerálů z nichž je vystavěno jejich pozemské, fyzické tělo, potřebují zvýšený přísun fosforu, který podporuje jejich vnitřní světlo, měly by si hýčkat svůj brzlík, tu malou solární pleteň, tu žlázu radosti a štěstí, pak si nebudou přetvářet své zkušenosti na problémy.

Ženský princip přináší planetě harmonii, lásku a smíření

Žena je nositelka světla, nositelka života, ženský princip byl odedávna tím, co přinášelo na planetu harmonii, lásku a smíření. Po tisíciletí byla jinová ženská energie potlačována, nyní nastal čas její transformace, svobodného propojení a vyrovnání s mužskými energiemi v bezpodmínečné lásce, je tedy připravena přijmout do svého života svůj dvojplamen, druhou polovinu své duše, v absolutní důvěře, pokoře a lásce. Pokud se spojí, nic nechybí a nic nepřebývá, jejich energie se násobí a vytváří společné energetické pole, které je neuvěřitelně tvořivé a obohacující nejen pro ně, ale i pro jejich okolí… Šťastná to žena 🙂

Autor: Věra Kloučková, Smiřice

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 210 Kč, na 2 roky 420 Kč), pro Slovensko na telefonním čísle + 421 244 458 821, e-mail: predplatne@abompkapa.sk