Sophie Bashford: Lilith – Bohyně ryzí síly, spirituální intimity, nesmrtelných mystérií

192
Foto: Pixabay.com

Měsíc se rodí do znamení Vah. Toto je ojedinělý lunární měsíc, který je také známý jako Černý Měsíc – druhé novoluní, které se objevuje v tomto měsíci. Vnímejte tuto obrovskou vesmírnou sílu, která se valí skrze tento portál novoluní. Tento Černý Měsíc přináší intezivní ženské energie, protože je portálem transformační síly Bohyně Lilith – nejvíce nepochopené a zkreslené podstaty ryzí ženské síly, naprosté mystérie a intuitvní hloubky.

Lilith byla nazvána všemi potírajícími a urážejícími jmény pod sluncem, protože velmi děsí patriarchální myšlenku kontroly prostřednictvím držení ženské síly v potlačení. Je nedotknutelnou silou Božských záhad, která odhaluje samu sebe těm, kteří jsou připraveni uchopit tajemství, které chrání.

Ocitnete-li se jednou pod zaříkáním Lilith, váš život již nikdy nebude stejný.

Je hypnotizující a svádivá, protože cesta do plného ponoření se do Vysokého Ženského a Mužského Ducha bude v jistém bodě vyžadovat následující…. abyste strhli iluzi, strach a odpor k probuzení a procesu navrácení síly, musíte být ovládnuti intenzivním omamným vábením božských ženských posvátně-sexuálních záhad.

Lilith má klíče k neobvyklým hloubkám spirtuálního vědomí a buněčné aktivace.

Ne každého se v jeho životě dotkne.

Pokud toto čtete a cítíte energii tohoto Černého Měsíce, buďte si jisti, že vás kontaktuje.

Váš život se opět mění, jste svlékáni z ještě více vrstev , které jsou nezbytné svléknout za účelem intimního spojení s Bohyní a Bohem, které hledáte.

Intimní spojení s druhými vchází do rámce pod mocnými paprsky tohoto Černého Měsíce.

Lilith dohlíží na vaše intimní vztahy a nevyžaduje nic jiného než naprostou emoční a spirituální nahotu, cilivost a ryzí posvátné spojení. Své opravdové pocity nemůžete ukrývat pod taktikou vyhýbání a závislosti (Lilith je mistrem v těchto léčeních).

Lilith vás vezme do svých chrámů až ONA rozhodne, že jste připraveni – ne vy. Buďte připraveni odložit všechny své vnější vrstvy, buďte blíže Božskému Duchu než kdykoliv dříve a položte všechny své strachy a pradávná utrpení na Její Posvátný Oltář.

Prociťte nekontrolovatelné valící se vlny transformační lásky narážející na vaše srdce a duši darované prostřednictvím Lilith, strážcem Intimních Posvátných Mysterií.

Autor: Sophie Bashford
www.sophiebashford.com
Překlad: Taunia Atiriamin Christová
www.slunecnabrana.eu, www.martinachristova.eu

http://slunecnabrana.blogspot.com.es/2016/09/lilith-bohyne-ryzi-sily-spiritualni.html?view=magazine

Tento článek lze šířit nekomerčním způsobem v originální formě s uvedením autora a překladatele a aktivním odkazem na stránky www.slunecnabrana.eu, www.martinachristova.eu a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 210 Kč, na 2 roky 420 Kč), pro Slovensko na telefonním čísle + 421 244 458 821, e-mail: predplatne@abompkapa.sk