Jak se stát rezistentním vůči negativní energii

402
Foto: Pixabay.com

Už jste někdy bezdůvodně plakali nebo vyjadřovali emoce z nevysvětlitelných důvodů? Mohlo by to znamenat dvě skutečnosti: Měli jste k tomu nějaký důvod nebo jste extrémně citliví na energii kolem vás.

Když jsem se zúčastnila minulý týden pohřbu, cítila jsem se plná těžké energie. O pár dní později jsem se necítila být sama sebou.

Ano, mnozí to připisují smutku, ale pro mě smrt člověka představuje spíše oslavu než loučení.

Zjistila jsem, že některé emoce se mi nezdály být vlastní, a ve skutečnosti ani nebyly. Od samotného obřadu jsem se neočistila, a proto jsem se stala extrémně citlivou na energie jiných.

Naučte se přijmout a mít rádi negativitu

Než začnete obviňovat všechny své negativní emoce z toho, že jste na ně velmi citliví, pojďme si spolu objasnit, co přesně negativní emoce jsou.

Hovoříme-li o negativitě, často slýcháme lidi říkat „negativita neexistuje“ nebo „všechno, co existuje, je světlo“.

Ano, skutečnost je taková, že jsme se narodili od Boha (ze světla nebo z lásky). Ale to neznamená, že nemůžeme věřit nebo vnímat negativní vlivy, které cítíme.

Všichni jsme jedinečné duše a jsme tady na to, abychom zažili pozemské zkušenosti. Část této zkušenosti žije v tomto světě a část v jiné dimenzi. Dualita existuje: světlo a tma, láska a strach, negativní a pozitivní a tak dále.

Pokud pocítíte negativní emoce poté, co prožijete trauma, a pokusíte se pročistit slovy: „neexistujete“, tak tyto emoce pouze potlačíte.

Smysl není v tom, abyste od tmy utíkali, ale abyste se naučili jí čelit a přijmout ji. Nakonec nebylo by možné ocenit dobré časy, pokud bychom si nezažili i ty náročné.

„Negativita“, tak jak zde o ní mluvíme, je v první řadě o tom, jak ji vnímáme. Jak vnímáme to, co přijde nebo se již stalo.

Co vytváří to negativní?

Naše mysl a zejména naše ego vyvíjejí tyto programy, které dokáží rozlišit dobré od špatného, ​​pozitivní od negativního atd.

Nicméně, chtěli byste se stále dívat jen na negativní věci? Odpověď na tuto otázku není jednoduchá, ale pokusím se vám ji vysvětlit.

Začátkem tohoto týdne se mi porouchali dveře, když jsem odcházela z domu a chtěla jít za přítelem.

Mou mysl hned zaplavil stres. Celou situaci jsem vnímala jako velký problém, pokud chcete jako „negativní situaci“.

Nicméně rozhodla jsem se umlčet svou mysl a místo toho sledovat své tělo. Porouchané dveře byly pro mě skvělá příležitost, abych si dokázala, že jich vím sama opravit.

Jsem mladá žena bez zkušeností s používáním jakéhokoliv nářadí, takže když se mi je podařilo opravit, cítila jsem se být silnou nezávislou ženou. Tuto situaci, kterou by mnozí vnímali negativně, jsem změnou přístupu k celé věci proměnila na krásný pozitivní zážitek.

Můžete to udělat s čímkoliv v životě. Například, pokud se opozdíte na schůzku, možná byste se vyhnuli autonehodě. Pokud by vás nevyhodili z práce, možná byste se cítili mizerně, pokud byste v ní zůstali.

V okamžiku, kdy se rozhodnete změnit své vnímání a dívat se na věci takové, jaké jsou, tím více budete rozumět tomu, že vše je v naprostém pořádku.

Jak definujeme a rozeznáme negativitu

Je důležité, abyste si uvědomili, že to, co definujeme jako negativitu, má nižší vibrace než to, co definujeme jako pozitivitu. Jednoduše řečeno, představte si čas, kdy jste se cítili být „dobří“ nebo „zlí“.

Nemluvím o programech uložených v paměti, ale spíše o intuitivních pocitech. Například, cítili jste sklíčenost ve střevech, když jste se cítili špatně?

Je to vaše intuice, jež navazuje na vibrační frekvence. A existují techniky, jak tento pocit podpořit nebo ho zeslabit.

Všechno má své vlastní vibrace a frekvenci. Když si uvědomíte, že všechno tvoří energie, dává to smysl. Například, pokud na vás přijdou různé emoce, můžete zvýšit nebo snížit vlastní vibrace.

Instituce HearthMath vědecky prokázala, že pozitivní emoce vytvářejí fyziologické výhody ve vašem těle, zatímco negativní emoce mohou mít opačný účinek. Většina jejich výzkumu je zaměřena na srdce.

Její výzkumy dokazují, že elektromagnetické pole vyzařované z lidského srdce můžeme změřit jednoduchým posunutím emocí, čímž změníme informaci, která je zakódována do tohoto elektromagnetického pole srdce.

Srdce má systém neuronů, které tvoří krátkodobou a dlouhodobou paměť. Když jsou srdeční signály vysílané do mozku, ovlivňují naše citové zážitky. Ve skutečnosti tento výzkum dokázal, že pozitivním myšlením můžete posílit svůj imunitní systém.

Pokud se chcete dozvědět více o vibracích, frekvenci a zákonu přitažlivosti, můžete si poslechnout CD od Kevina Trudeau. Jeho práce je poměrně kontroverzní. Nicméně, najdete v ní mnoho pravdy.

Jak se zbavit negativní energie

Pokud jste si všimli, že jste citliví na negativní energie, nebo máte pocit, že potřebujete blokovat sebe samých od jejich přílivu, uvádíme vám několik rad, jak to udělat:

1. Energetické ochránění

Jsem toho velkým fanouškem, ale musíte si dávat pozor na svůj záměr. Vše, co musíte udělat, je představit si bílé světlo kolem vás (nebo konkrétní barvu, která ve vás rezonuje), čímž zastíníte všechny vnější zdroje energie.

Například, udělala jsem to na pohřbech, při řízení auta, nebo v jiných prostředích, které jsou plné negativní energie nebo nebezpečí.

Nicméně, pokud se energeticky chráníte od negativity, která přichází od jiného člověka, může to být dobrá příležitost podívat se dovnitř. Proč tohoto člověka vnímáte tak negativně?

Je také důležité, abyste si uvědomili, že energetické štíty vás nutí utrácet spoustu energie, abyste si negativní emoce udrželi od těla. Pokud hodně přemýšlíte o vytváření a udržování tohoto pole, pak nemusíte být plně přítomni.

Neexistuje nic špatného na energetickém stínění – je to krásné cvičení s mnoha vynikajícími účely – ale měli byste vzít v úvahu smysl a účel svého štítu.

2. Prořezání šňůry

Emoční šňůry jsou vázány na vás, často od konkrétních případů, traumat, nebo od jiných osob, které přenesly energii na vás. Mohou být negativní nebo pozitivní.

Například pozitivní šňůry můžeme najít v lásce, protože partner chce pro vás jen to nejlepší.

Negativní šňůry by mohly být vytvořeny z vlastního sebe odsuzování se nebo od někoho jiného, ​​kdo na vás tlačí negativní emoce. Ať už máte negativní nebo pozitivní šňůry, nejlepší by bylo, kdybyste neměli žádné.

Kdykoli budete cítit energetické pouto nebo emocionální kabel, můžete ho uvolnit tahem z vás.

Jakmile si všimnete jeho přítomnost na jedné z vašich čaker, můžete ho rukama vytáhnout, jak byste tahali za provaz, a pak si představte, jak opouští vaše tělo.

3. Mytí rukou nebo těla

Tak jako fyzické tělo, i to energetické potřebuje udržovat správnou hygienu. Voda je jednou z našich největších výhod, protože pročistíte i fyzické, i energetické tělo.

Skvělý způsob, jak se zbavíte energie druhých, je umýt si ruce nebo celé tělo. Pokud cítíte, jak po vás teče voda, představte si veškerou negativní energii, jak se z vás vyplaví.

4. Šalvěj nebo rozmazávání

Nejenže šalvěj zbavuje zápach, ale může pročistit i váš domov a tělo od negativní energie.

Rozmazávání se šalvějí se používalo mnoho let, aby se očistili energetické aury lidí a zbavili vnější prostředí od negativní energie.

5. Závěrečné myšlenky

Je důležité, abyste si uvědomili, že negativita vám může určitým způsobem posloužit. Vaše duše se rozhodla na tento svět inkarnovat a zažít dualitu, tak jak by mohla být negativita špatná?

Neutíkejte před temnotou. Vnímejte ji jako příležitost poučit se z ní. Tím, že rozpoznáte a přijmete tmavší části sebe a vesmíru, můžete plně ocenit světlo.

Zdroj: https://www.collective-evolution.com/2017/01/26/how-to-stop-being-sensitive-to-negative-energy-around-your-mind-body/

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 210 Kč, na 2 roky 420 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz