Roman „New“ Zahrádka: Vrátit nám úsměv a radost do života může jen správné naladění

306
Foto: Pixabay.com

Život naděluje stejně jako my lidé a má v zásobě jak radostné, tak i méně příjemné chvíle. K životu to prostě patří. Lze si ho představit jako vlny – jednou plujeme nahoře, podruhé dole, a tak pořád dokola, dokud se nenaučíme ve vlnách obstojně plavat a vnímat sebemenší záchvěvy vibrující energie.

Tato energie je pro nás životně důležitá, a rozumět jí znamená rozumět i sobě, potřebám svým i těch druhých, stejně jako okolnímu světu, v němž plaveme, a rovněž tak „dárkům“, které nám život nachystal. Jen se umět naladit a přijímat správnou frekvenci, abychom rozpoznali byť jen náznaky toho, co k nám přichází. A pokud náhodou nerozumíme, potom přicházejí těžkosti a nechtěné dárky, lépe řečeno životní lekce k naší nápravě a poznání.

A o tom to v životě je. Všichni a všechno jsme na jedné jemně kmitající frekvenční rovině, jejíž prvotní impuls vzešel z všeobjímající, tvořivé lásky. Poskakujeme si na neviditelných energetických vlnkách a toužíme se přitom zabydlet v centru veškerého dění, tedy uprostřed lásky, míru, harmonie a duchovního bohatství. Dosáhnout vnitřní rovnováhy je ale umožněno jen hrstce z nás, kteří jsou správně naladěni a napojeni na Zdroj božské frekvence. A my ostatní stále ještě tápeme, případně jsme začali hledat a zajímat se, anebo jsme už docela blízko. To podle toho na kolik jsme tomuto signálu otevřeni.

Zní to složitě, ale složité to není. Nejvhodnější je si to uvědomit na zdánlivých maličkostech, které, pokud je správně uchopíme, mohou přerůst ve velké věci. Například při obdarovávání dětí. Myslíte si, že je ohromí největší, nejdražší a nejluxusnější dárek? Nebo dají přednost něčemu nenápadnému, co se u nich v poslední době setkává se zvýšeným zájmem? Náš malý synovec takhle před časem uvítal obyčejné dětské sluneční brýle a vůbec ho nezajímaly další nákladné dary, které se před ním hromadily a které ke zklamání ostatního příbuzenstva odsunoval stranou, protože měl konečně svoje brýle… Stačilo se totiž jen naladit na jeho momentální touhu. Obdobně to vnímám také u mého vnoučka, kterého fascinuje světlo a nejrůznější blikátka, proto bude nejspíš tou nejsprávnější volbou malá dětská baterka.

Uvidíme, nechám se překvapit. Věřím však, že budu nadělovat naladěný na stejné frekvenční vlně a že čím více se na ní povezu, tím pevnější pouto mezi námi vznikne. Zkrátka a dobře – život naděluje stejně jako my lidé, kteří máme vše ve svých rukou. Čím rychleji začneme vnímat touhy a potřeby druhých a vyjdeme jim vstříc, tím více radostných chvil nám život připraví a naše společnost se začne pozvolna smát a uzdravovat. Přeji proto nám všem správné naladění.

Roman „New“ Zahrádka, šéfredaktor časopisu
Publikováno v časopisu Ve hvězdách

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 210 Kč, na 2 roky 420 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz