Rev. Sheri: Nevyřešený vztah k otci a pocit nedostatečnosti

716
Foto: Pixabay.com

Pokud má člověk nedořešené problémy ve vztahu ke svému otci, zůstává v něm pocit nezasloužení a nehodnosti toho, co mu Vesmír nabízí. Tím si následně vytváří nedostatek a strádání ve svém životě. Vyléčením a propuštěním negativních pocitů, které chováte ke svému otci, vám pomůže k uvědomění, že JSTE hodni dobra ve svém životě, a tak si budete moci vytvořit v životě hojnost všeho, co si přejete. Lpění na hněvu nebo jiné emoci zabírá ve vašem srdci zbytečně mnoho místa, a tak se do něj jen těžko dostanou nové, příjemné city. Pokud se necháváte ovládat svým strachem, pak ani když se k vám dobro dostane, nevěříte mu. A pokud v sobě vyživujete smutek, pak můžete žít v domnění, že i to dobré, co máte, zase ztratíte.

Je na čase vzít si svou osobní sílu zpátky

Možná také neustále cítíte potřebu dosáhnout uznání od nějakého muže. Dostávalo se vám uznání od vašeho otce či nějaké otcovské osobnosti, nebo jste zůstali neuznaní s pocitem nepotvrzené hodnoty? Vzdali jste se své vlastní osobní síly a dali ji do rukou svému otci? Dovolujete otci či jinému muži, aby rozhodoval o tom, jakou máte hodnotu? Vyžadujete uznání své ceny od muže, který ji není schopen vidět? Je na čase vzít si svou osobní sílu zpátky.

Pustit se někdy i dlouhá léta trvajícího hněvu či smutku může být obtížné, avšak svoboda, které tím ve svém životě dosáhnete, za to rozhodně stojí.

Rev. Sheri, Angel Messenger.net
překlad: Magda Techetová
zdroj: http://andelskydenik.blogspot.cz/2017/07/nevyreseny-vztah-k-otci-pocit.html

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 210 Kč, na 2 roky 420 Kč), pro Slovensko na telefonním čísle + 421 244 458 821, e-mail: predplatne@abompkapa.sk