Přestaňte odkládat to, k čemu jste vedeni

398
Foto: Pixabay.com

Máte-li před sebou důležité kroky a neustále je odkládáte a necháváte se rozptylovat méně podstatnými činnostmi, pak vás neustále vyčerpává pocit provinilosti vůči sobě samým i rostoucí tlak na to, abyste dané kroky udělali. Stojí vás to pak v konečném důsledku mnohem více energie, než kdybyste daný krok PROSTĚ UDĚLALI.

Nechávat se rozptylovat drobnějšími činnostmi, popř.neustále vyhledávat důvody, proč se svým prioritám nevěnovat, nikam nevede. Nakonec dané kroky stejně uděláte. Ušetříte si však mnoho energie i času, nebudete-li jimi plýtvat na zbytečné odkládání. Rovněž se vytratí vaše únava způsobená odkládáním a zdržováním vašich priorit a vy nebudete potřebovat tolik spánku, ani nebudete mít potřebu zajídat své pocity viny, a tedy se zmírní i vaše chutě na jídla.

Už tedy prosím nevyhledávejte důvody, proč to či ono nemůžete udělat. Přestože některé věci v momentální chvíli opravdu udělat nemůžete, je spousta jiných, které udělat můžete. Začněte tedy jimi. Tím, že budete následovat prioritně svou cestu a budete konat to, k čemu jste na ní vedeni, zmizí veškeré problémy, které vznikly z jejího nenásledování. Naroste vám množství vaší energie a budete tím pádem přitažlivější pro to, co si v životě přejete. Spojení této vysoké přitažlivé energie spolu s kroky, které aktivně činíte, je klíčem k hojnosti ve všech oblastech ve vašem životě.

(Poselství andělů, M.T.)

Zdroj: http://andelskydenik.blogspot.cz/

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 210 Kč, na 2 roky 420 Kč), pro Slovensko na telefonním čísle + 421 244 458 821, e-mail: predplatne@abompkapa.sk