Nenechte se odradit

143
Foto: Pixabay.com

Existují temné, velmi vědomé síly, jejichž jediným cílem je tvrdě odrazovat duchovní hledače a odklánět je z cesty, kterou si vybrali. Znamení jejich přítomnosti v nás jsou snadno pozorovatelná: naše radost je zakalená, vědomí je nejasné a vše je zahaleno v atmosféře melodramatu a temnoty. Svírání srdce a osobní úzkost poukazuje na jejich přítomnost. Nutí nás k neuváženým, extrémním a neodvolatelným rozhodnutím, aby nás svedli z naší cesty na co nejdelší dobu. Vytvářejí naléhavou a přísnou vibraci, která vyžaduje bezprostřední reakci a pozornost. Rozkládají s pozoruhodnými dovednostmi celý systém našeho úsilí, aby dokázali, že se mýlíme a že naše úsilí je zcela k ničemu. Často se snaží v nás vytvářet pocit deprese.

Upřímný hledač bude mnohem více vystaven útokům než ostatní, neboť jeho cíl je hrozbou pro agendu okultních nepřátelských sil. Každý, kdo je na pokraji opravdového probuzení, přiláká pozornost těchto sil, protože nechtějí ztratit svůj „zdroj potravy“, kterým je nevědomé, zmanipulované lidstvo. Proto se nás budou pokoušet vykolejit během našeho frekvenčního posunu. Zvláště se zaměřují na posílení do nás vložených matrixových programů, na naše slepá místa, zranění a na naši identifikaci s egem. Způsob jak se vypořádat s těmito nepříznivými vlivy je tento: ticho, vnitřní klid, zachování vnitřního odstupu, který umožní tuto bouři ustát, případně střídavá studená a teplá sprcha a pobyt v přírodě na silných energetických místech. Čím více se tyto útoky budou opakovat, tak intenzivněji pocítíme, že náš uvnitř bdící „Svědek“ je nepoškozený a neovlivněný. Budeme padat, ale budeme se zvedat už pokaždé silnější. Základní příkaz pro nás zní – „nenechte se odradit“!

Musíme být opatrní, abychom jim neumožnili „získat“ ještě větší moc tím, že jim budeme poskytovat zbytečnou „pozornost“. Je třeba si uvědomit, že dokud není naše aura propíchnuta, nemůže u nás dojít k průniku entit. Naše aura je vždy propichována zevnitř, reakcí strachu nebo touhy, vyjádřené směrem k útočícímu subjektu. Pokud zabráníme instinktivní emocionální reakci díky našemu zharmonizovanému vědomí nulového bodu a naší ukotvené duši, pak hranice naší aury zůstane neproniknutelná a bude sloužit jako dokonalá ochrana proti psychické invazi stejně tak dobře, jako zdravá a neporušená kůže slouží při obraně proti bakteriální infekci.

Nepřátelské návrhy a ataky musíme přijímat bez zájmu a s lhostejností. To odstraní potřebu boje, který je sám o sobě formou projeveného zájmu a tyto útoky by posiloval. Také přílišné přemýšlení o nepřátelských Mocnostech znamená, že budeme podporovat jejich sféru bytí. Člověk se musí nepřátelské ataky naučit rozpoznávat, protože jsou někdy velmi dobře skryty, a když přijdou, tak je svým vnitřním klidem zapudit. Nesmí o nich příliš přemýšlet ani se jich obávat, ani je vyhledávat. To by byla velká chyba a náš zájem by je k nám přímo zval a přitahoval. Je lepší se o ně nestarat. Udržujte své duchovní úsilí čisté, silné a upřímné. Pokud se budete nepřátelskými silami znepokojovat, bude vaše cesta mnohem obtížnější. Strach je jediná věc, které by člověk neměl nikdy propadnout, když čelí nepřátelským silám, protože to tyto parazitické síly dělá odvážnými a agresivními. Navíc strach vytváří z celé věci obávatelnou skutečnost. Tuto problematiku také dobře ukazuje Vladislav Vančura v knížce: „Kubula a Kuba Kubikula“, když popisuje, jak roste a nabývá na síle strašidlo Barbucha, když se děti i dospělí bojí.

Zdroj: https://celostnivzdelavani.cz/…dit

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 300 Kč, na 2 roky 600 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednavky@ipredplatne.sk