Nemoci podle znamení zvěrokruhu

279
Foto: Pixabay.com

Nemoci podle znamení zvěrokruhu Beran

Berani jsou velice akční znamení a do všeho se vrhají doslova po hlavě, proto není divu, že je pak bolí hlava a mají migrény. Taky se dokáží vytočit z nuly na sto během sekundy, a proto je trápí vysoký krevní tlak, který by si měli hlídat.

Doporučené přírodní produkty: Migréna – Brahmi, Guarana, Levandule, Marco. Krevní tlak – Lněné semínka, Med, Pohanka.

Nemoci podle znamení zvěrokruhu Býk

Býci by si měli dát hlavně pozor na své hlasivky, které se mohou snadno namáhat, jelikož býci usilují o klid a pohodu. Z nedostatku aktivity může být jejich imunitní systém oslaben a mohou trpět nachlazením. Pohodový a klidný život společně s vysokým apetitem pro jídlo je dokonalou předzvěstí pro vznik obezity a cukrovky, na což by si měli dávat pozor.

Doporučené přírodní produkty: Imunitní systém – Bylinná směs, Rakytník, Echinacea. Vysoký krevní cukr – Lněné semínko, Skořice, Fazole.

Nemoci podle znamení zvěrokruhu Blíženci

Toto vzdušné znamení je vysoce komunikativní a proměnlivé, což vede k onemocnění dýchacích cest, pokud je zrozenci v tomto znamení nedopřáno dostatku komunikace. Dalšími typickými onemocněním je astma či nachlazení.

Doporučené přírodní produkty: Astma – Tahuari Lapacho, Slunečnicová semínka, Avokádový olej, Pískavice. Nachlazení a dýchací cesty – Bylinná směs, Rakytník, Echinacea.

Nemoci podle znamení zvěrokruhu Rak

Raci jakožto ochránci mohou trpět kožními onemocněními, pokud se cítí, že jejich ulita není dostatečně silná. Dalším typickým onemocněním pro raky jsou problémy s trávením a žaludeční vředy.

Doporučené přírodní produkty: Trávení – Manayupa, Fenykl, Máta, Anýz. Kůže – Ubos, Kvasnice, Mast, Dezinfekční gel.

Nemoci podle znamení zvěrokruhu Lev

Lvi dokáží překvapit svou ohromnou srdečností, která však může pramenit z jejich přílišného egoismu. V takovém případě je pro LVY typické onemocnění srdce, kterému by se měli věnovat a ego by měli vyměnit za lásku.

Doporučené přírodní produkty: Srdce a oběhový systém – Reishi, Caigua, Čaj, Vrba bílá, Kakako.

Nemoci podle znamení zvěrokruhu Panna

Jelikož jsou panny důsledné puntičkářky, které potřebují všechno analyzovat, tak zde dochází k silnému vytížení nervové soustavy, které může vést až k určitým psychickým onemocněním. Panny by si měli dopřávat chvíle klidu a mentálního odpočinku.

Doporučené přírodní produkty: Nervy – Ašvaganda, Reishi, Kozlík, Třezalka, Meduňka. Psychika – Ašvaganda, Kotvičník.

Nemoci podle znamení zvěrokruhu Váhy

Váhy jsou vysoce citlivé na jakoukoliv disharmonii, kterou velice těžkou nesou. Proto jakýkoliv vnitřní nesoulad se projevuje častým kožním onemocněním. Pokud trpí problémy v partnerských vztazích, tak může docházet k onemocnění ledvin.

Doporučené přírodní produkty: Kůže – Ubos, Kvasnice, Mast, Dezinfekční gel. Ledviny a močové cesty – Flor de Arena, Chanca Piedra, Bylinná směs, Koupel s Jalovcem, Brusinky.

Nemoci podle znamení zvěrokruhu Štír

Pro toto intenzivní vodní znamení je doslova typické onemocnění močových cest a pohlavních orgánů. Štíři mají silné intenzivní emoce, a pokud jsou zrazeni nebo je jim jinak ublíženo, dokáži silně nenávidět, což může vyústit v rakovinu.

Doporučené přírodní produkty: Močové cesty – Chanca Piedra, Cola de Caballo, Bylinná směs, Koupel s Jalovcem, Brusinky. Pohlavní orgány – Čaj, Měsíček, Arnika . Rakovina – Graviola.

Nemoci podle znamení zvěrokruhu Střelec

Jelikož střelci mají tendence žít bohémský život plný dobrodružství a objevování, tak se dokáži enormně přejídat, do toho zkoušet alkohol a další věci. I když mají střelci posílená játra, tak takový životní styl je dokáže silně zatížit a může vzniknout jejich onemocnění.

Doporučené přírodní produkty: Játra – Hercampuri, Ostropestřcový olej, Chlorella.

Nemoci podle znamení zvěrokruhu Kozoroh

Povaha zrozenců v tomto znamení je značně omezující. Kozorozi se vždy snaží vystačit si s minimem a nikam nespěchají, proto zde dochází k častému onemocnění kloubů a celkového pohybového aparátu, který není řádně využíván.

Doporučené přírodní produkty: Kosti a klouby – Chuchuhuasi, Muay, Kopřiva.

Nemoci podle znamení zvěrokruhu Vodnář

Jelikož jsou Vodnáři vysoce společensky založení a jejich mentální vlohy jsou doslova excelentní, tak mohou trpět mentálními a nervovými onemocněními. Vodnáři také mohou trpět náhlými a nečekanými nemocemi, které krásně reflektují jejich netypickou povahu. Vodnáře také mohou trápit křečové žíly.

Doporučené přírodní produkty: Nervy – Brahmi, Kozlík, Třezalka, Meduňka. Křečové žíly – Kaštan, Pohanka, Vitamíny. Imunitní systém – Bylinná směs, Rakytník, Echinacea.

Nemoci podle znamení zvěrokruhu Ryby

Ryby jsou velmi citlivé znamení, a proto je snadno skolí kdejaká nemoc, aspoň v útlém věku. Toto vodní znamení je silně náchylné na jakékoliv onemocnění lymfatického systému, který je oslaben během emocionálních traumat.

Doporučené přírodní produkty: Imunitní systém – Bylinná směs, Rakytník, Echinacea. Lymfatický systém – Jmelí, Kopřiva, Čaj.

Jakub

Zdroj: https://www.energiezivota.com

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 210 Kč, na 2 roky 420 Kč), pro Slovensko na telefonním čísle + 421 244 458 821, e-mail: predplatne@abompkapa.sk