Největší tajemství ukryté před lidstvem – Jak aktivovat sílu vaší šišinky

382
Foto: Pixabay.com

Lidé jsou obdarováni jistou částí mozku nazývanou šišinka (epifýza), které se někdy říká i třetí oko.

Důvod, proč se jmenuje šišinka, je ten, že se podobá šišce borovice. Avšak ukrývá v sobě více, než jen funkce, které jí oficiálně připisuje věda.

Tato část mozku je běžně podílí na tvorbě melatoninu, odpovědného za modulaci spánkových cyklů. Jedná se o derivát serotoninu, který se někdy nazývá hormon štěstí.

Proč lidé nevědí o veškerých funkcích šišinky?

Šišinka se nachází ve středu mozku mezi levou a pravou hemisférou.

Důvod, proč se o jejích funkcích mlčí, je, aby se lidé nedozvěděli o plném potenciálu a schopnostech svého mozku.

Šišinka je vlastně portálem mezi fyzickým a spirituálním světem.

Při aktivaci šišinky začne mít člověk pocity euforie a jednoty, které zaplní jeho mysl. V podstatě nabyde pocitu vševědoucnosti.

Aktivaci šišinky lze dosáhnout pomocí jógy, meditace a dalších okultních metod.

Když už dojde k její aktivaci, člověk je schopen volně cestovat do jiných dimenzí, kterým se někdy říká astrální projekce nebo vizualizace na dálku.

Pomocí pradávných metod a pokročilých technik člověk údajně dokáže kontrolovat myšlenky a činy jiných lidí ve fyzickém světě.

Výzkum provedený v bývalém Sovětském svazu

I když se to zdá neuvěřitelné, bývalý Sovětský svaz, ale i mnohé tajné spolky tuto oblast poměrně dlouho zkoumaly.

Zjištěné informace si samozřejmě nechávaly jen pro sebe.

Důvod, proč nejsme schopni využívat této schopnosti svého mozku, je množství fluoridu sodného a jiných fluoridů, které konzumujeme na denní bázi.

Šišinka totiž absorbuje většinu fluoridu sodného, který se dostane do našeho těla.

Ten pak šišinku doslova ohlupuje a není tak schopna udržovat v rovnováze hormonální procesy v těle, ani fungovat jako portál do spirituálního světa.

Problémem jsou dva hlavní zdroje fluoridu sodného:

1. Pitná voda – jedná se o problém hlavně v USA, Kanadě, Irsku, Velké Británii, Austrálii a na Novém Zélandu, kde se fluorizuje pitná voda z vodovodu. V České republice se naštěstí nepřidává fluor do pitné vody.

2. Zubní pasty – téměř každá zubní pasta dnes obsahuje fluorid sodný, který údajně chrání zuby před zubním kazem (což je samozřejmě nesmysl – fluor způsobuje dentální fluorózu, zvýšenou lámavost kostí, a dokonce rakovinu).

Takže způsob, jak se vyhnout fluoru, je omezit jeho zdroje.

U nás je relevantní čistit si zuby zubní pastou bez fluoru a vyhýbat se dentálním vodám, které ho taky často obsahují.

Nechceme nyní vyznít jako nějací konspirační teoretici, ale uvedený stav je důvodem, proč je v současnosti tak velké odpojení fyzického světa od toho spirituálního.

Zpracovala: https://www.vylectese.cz/nejvetsi-tajemstvi-ukryte-pred-lidstvem-jak-aktivovat-silu-vasi-sisinky/?fbclid=IwAR3Sh0UTdr3GK97WHtXF7IJI8hxrcEfAXShPQykj-wVSkWHBy4AWmVXAAro

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednavky@ipredplatne.cz