Montague Keen a Veronika Keen: Poselství od Montyho z 5. března 2017

143
Foto: Pixabay.com

Je odhalováno vše, co bylo tajné. Rok 2017 se zapíše do historie jako rok, kdy se pravda o lidstvu a jeho přežití stala hlavním tématem rozhovorů. Mnozí budou šokováni a zhrozeni z toho, že přijímali takové lži. Je třeba vzít na vědomí skutečnost. Nemáte na výběr. Chvilku o Kabale přemýšlejte. Kdy zabrala Zemi a odsoudila lidskou rasu k chudobě, k boji o přežití. Kontrola mysli, kterou používali, byla velmi účinná a vy jste se neptali, proč oni mají vše, proč žijí tak odlišné životy než vy, proč jsou masy nuceny platit daně Kabale. Proč si zajistili, aby masy vlastně nikdy nic nevlastnily. Dokonce si přivlastnili i vás. Zajistili, aby jim byl každý připsaný do vlastnictví v okamžiku registrace vašeho narození. Udělali z vás komoditu Státu: JSTE JEJICH MAJETKEM.

Dokud právně neprohlásíte, že jste SUVERÉNNÍ LIDSKOU BYTOSTÍ, budou vás stále vlastnit. Dívají se na vás svrchu. Dívají se na vás jako na něco, po čem je možné šlapat. Doposud jste takový stav věcí přijímali.

Konečně se probouzíte. Mnozí z vás tu situaci vidí poprvé. Přijde to jako šok, když si poprvé uvědomíte, jak jste byli využíváni a zneužíváni. Zabíjeli jste jeden druhého v jejich VÁLEČNÝCH HRÁTKÁCH, protože to nic jiného nebylo. Ti naivní mezi vámi jejich propagandě uvěřili a vyslyšeli výzvu jít do zbraně. Dávali jste vaše životy, abyste hráli jejich válečné hry a děláte to stále. Vaše dějiny psala Kabala. Měli pod kontrolu vše, co jste se kdy naučili. Nebylo to vzdělávání, byla to kontrola mysli. Když uděláte svůj vlastní výzkum, najdete skutečnou pravdu. Musíte jít zpátky do vaší pradávné historie, abyste zjistili, kdo jste. Pak zjistíte, co všechno vám Kabala vzala.

Sami sebe se ptejte, proč tolik lidí spěchá do ANTARKTIDY: papež, hlava ruské církve, Obama, John Kerry, a mnoho dalších významných lidí. Čeho se bojí? Část Antarktidy obsadil Hitler. Žije tam mnoho lidí. Budete ohromeni, když to zjistíte. Ptejte se, proč to bylo před vámi tolik let utajováno. Co tam ukrývají? Otázky musí být pokládány a je nutno získat odpovědi. Vlády nejsou vašimi přáteli. Existují pouze kvůli tomu, aby vás držely pod kontrolou a v nevědomosti ohledně toho, co doopravdy dělají.

Dovoluji si vám doporučit, abyste se podívali na tato videa, která vám pomohou otevřít oči ohledně toho, s čím se budete muset brzy vyrovnat:

((NEW)) Q-CAST- !!WATCH IT HERE!! Empire Beneath the Ice 2-3-17

Steve Quayle-There Is Advanced Alien Technology Buried in Antarctica

Kdo je připraven, není zaskočen. Kabala si bude pohrávat s vaší myslí. Dokonce možná použije Projekt Bluebeam, aby vás vyděsila a zase přivedla k poslušnosti. Máte co do činění s experty na kontrolu mysli, kteří vás chtějí mít jako nemyslící otroky. Teď, když jsou odhalováni, se jim to nelíbí. Vystartují na všechny, kdo se odvažují ptát na to, co bylo lidstvu provedeno. Kabala zavřela všude na světě stovky nevinných lidí, kteří jí zkřížili cestu anebo odhalili, co je zač.

Jsem šťastna, že vám mohu oznámit, že Harald Kautz-Vella je teď volný. Měl dobrého právníka. Je to pozoruhodný mladý muž, který si zaslouží vaši pomoc a podporu a především ochranu.

Vše se rychle vyvíjí. Musíte být připraveni reagovat na vše, co vám Kabala připraví. Oni vlastní potravinové zásoby, energii, léky, atd. Zajistili si, že vlastní vše, co lidstvo potřebuje k přežití na Zemi. Naplánovali to, aby si zajistili, že budete na nich závislí. Jsou to predátoři a je třeba na ně tak pohlížet. Jsou to pedofilové a pouze teď je odhalován rozsah jejich pedofilie. P. Trump ten problém řeší. Nachází dětí a zachraňuje je z rukou zabijáků a zneuživatelů. Proto je na něj útočeno a je očerňován těmi, kdo se bojí odhalení. Prosím, modlete se za něj.

Jsou zaváděny kontroly, kterými se snaží zajistit, aby lidstvo nevědělo o plánech Kabaly ohledně Země. Nedovolte jim, aby vás umlčeli. Každý den zavádějí nové zákony, aby vám zabránili probudit se a podniknout akci.

Prosím, modlete se za všechny ty, kdo byli zavřeni ve vězeních, protože jsou na Zemi kvůli tomu, aby lidstvu pomohli. Potřebujete je, aby oni mohli dokončit své poslání a osvobodili nás. Tak si to Kabala zařídila, aby se chránila. Proto dokázala tak dlouho přežít. Mají se neustále na pozoru, aby zajistili, že lidstvo zůstane spát a nebude vnímat jejich plány na převzetí. 99% musí společně povstat a porazit 1%.

Zpráva od Veroniky:

Byl to další těžký týden. Problémy s telefony, počítačem, atd. mi přinášejí stres, ale s tím se vyrovnám. Útoky na mne jsou vyčerpávající. Může k nim dojít, když spím, anebo když pracuji. Do mého konečníku je jakoby napumpován ledový vzduch a do mého těla se tlačí ledová hrouda. Je to neuvěřitelně bolestivé. Trvá to dlouho a vyčerpává mě to. Stalo se to, když tady byli lidé, ale hlavně když jsem sama. Děje se to, když to nejméně očekávám. Jsem tak unavena. Může mi s tím někdo poradit?

Má drahá, lidstvo se musí připravit. Lidstvo má schopnosti, kterým se Kabala nikdy nenaučila. Nepředvídali dobu, kdy tu lidstvo nebude pro to, aby jí sloužilo. Jsou to zajímavé časy.

Tvůj navždy oddaný Monty.

Website: The Montague Keen Foundation, http://Galacticchannelings.com/

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Mirka K. pro http://Galacticchannelings.com a www.transformace.info. Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem za předpokladu, že nic nebude vynecháno nebo změněno a budou uvedena všechna práva a odkazy na webové stránky včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy. Děkujeme za zařazení této poznámky.

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 210 Kč, na 2 roky 420 Kč), pro Slovensko na telefonním čísle + 421 244 458 821, e-mail: predplatne@abompkapa.sk