Martina Blažena Boháčová: Rituál na odstranění dluhů

633

Duben bude velmi akční měsíc, a to hned od začátku. Během novoluní, které nastane 7. 4. 2016 a bude ve znamení Berana, vytvoří konjunkci Slunce, Luna a Uran, což je velmi výbušná konstelace. Navíc bude ještě v Beranu Venuše a tak se můžeme těšit na velmi rušné situace. Pro ty, kteří chtějí začít něco nového, už nebude v letošním roce příhodnější období.

Dne 22. 4. 2016 prožijeme velmi emotivní úplněk ve znamení Štíra. Vždy, když se odehrává úplněk ve znamení Štíra, je třeba se zaměřit na finance. Pod vlivem těchto energií vychází napovrch vše, co bylo ukryto. Jestliže někdo tají něco kolem financí, pokud někdo něco nezaplatil v tomto období, přijde zákonitě zúčtování.

Proto je důležité si pod vlivem těchto energií zkontrolovat, zda máme všechno zaplaceno řádně a včas. Zkontrolovat složenky. A hlavně se nezadlužovat!

Energie pod vlivem Štíra přinášejí nepříjemné zprávy o financích. Naopak, když hospodaříte rozumně, tak se nemáte čeho bát a bude se vám dařit. Lidé, kteří mají dluhy, musí být v tomto čase velmi opatrní. Také ti, kteří něco tají, mohou počítat s vyzrazením. Když totiž probíhá úplněk nebo novoluní ve znamení Štíra, opatrnosti není nikdy nazbyt. Hlídejte se, buďte opatrní a hlavně, ať se děje, co se děje, nepropadejte panice.

Když je úplněk ve znamení Štíra, přichází pro většinu lidí náročné období na finance. Často se objeví nějaké nedoplatky, anebo si vzpomenou se složenkou úřady. Jen ti největší šťastlivci inkasují v období Štíra, my ostatní platíme. A proto je v tomto období velmi důležité zaměřit se na finance.

Nezapomeňte si na úplněk vytáhnout kartu Karmický Saturn, abyste věděli, na kterou oblast si máte dát pozor, a potom si vytáhněte kartu Karmické Slunce, abyste věděli, v jaké oblasti se vám v příštích dnech bude dařit.

V těchto dnech neustále slyšíme o tom, jak všude chybí peníze. V těchto dnech se také dozvídáme o nových finančních produktech a je potřeba si udělat pořádek ve financích. Mnoho lidí řeší nedoplatky a v bankách bývá často plno. Je to vhodné období na rozumné investice a nevhodné období na nerozumné půjčky.

V době, kdy probíhá úplněk nebo novoluní ve znamení Štíra, je to zároveň náročné období na vztahy, ale i na celosvětové dění. Proto je důležité pracovat s energiemi. Dny Štíra mohou otevřít nové aféry, na mnoho lidí praskne hodně věcí, a tak je lepší nic netajit a mít se na pozoru. Pozor si budou muset dávat také nevěrníci. Emoce ve dnech Štíra jsou vždy napjaté a plné hysterických výlevů. Finančně se ale v těchto dnech držte rozhodně zpátky.

Rituál na odstranění dluhů

Než začnete rituál provádět, uvědomte si, proč jste se do dluhů dostali a co potřebujete k tomu, abyste se jich zbavili. Kolik peněz, jakou oblast potřebujete dát do pořádku. Jakmile se dostanete do dluhů, nebo jiné nepříjemné situace, vaší jedinou myšlenkou by mělo být tento stav opustit.

K rituálu si připravte co nejvíce věcí (ubrus, svíce, kameny, fix) v zelené barvě. Zelená totiž přitahuje peníze a v přírodě převažuje. Příroda je ten nejlepší hospodář a zhodnocovatel. Kam zasadí, tam vyroste. Sedněte si doma nebo v přírodě. Podle toho, kde máte klid, a začněte s rituálem. Zavřete oči a prodýchávejte své tělo tak, abyste se uklidnili. Jakmile se zklidníte, představte si místo svého „duševního uvolnění“, po němž toužíte. Jakmile se tam ocitnete, představte si svého duchovního rádce. Může to být anděl, energie, Bůh, člověk, kdokoli. Až ho vnitřním zrakem zahlédnete, jděte k němu. Obejměte ho a řekněte mu o svém problému. Poproste ho, aby vám jej pomohl vyřešit. Jakmile dojde ke spojení, pohodlně se usaďte na místo duchovního uvolnění a představte si, jak nesete peníze do banky, nebo tam, kde je dlužíte. A jak otevíráte kufr plný peněz a předáváte dlužnou částku. Potom si podejte s úředníkem ruku a měli byste cítit pocit obrovské úlevy. Pak si představte sami sebe, jak běžíte a radostí skáčete a křičíte:

„Svobodný a volný jsem, můj problém je vyřešen. Žiji v pohodě a v hojnosti. Můj život je o velké radosti. Penízky, penízky pojďte sem, volám vás, volám každý den. Penízky ke mně moje zlaté. Já mám vás a vy mě máte. Děkuji.“

Martina Blažena Boháčová, astroložka a spisovatelka
Publikováno v časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel

Časopis Ve hvězdách & Lidový léčitel si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 350 Kč, půlroční 175 Kč), pro Slovensko na telefonním čísle + 421 244 458 821, e-mail: predplatne@abompkapa.sk