Kryon: Poselství k přechodu do 6D

326

Naši milovaní, vzhledem k několika dotazům a strachům, které se začínají vytlačovat na povrch ohledně data 16. 7. 2016, pro vás Kačenka přijala poselství od Boha.

Tohoto data se s velkou láskou a nadzemskou silou zvednete do vyšších vibrací lásky. Tyto energie jsou nesmírně důležité pro váš další vývoj zde na Zemi na vaší planetě. Tomuto zvednutím se vaší planety nemůže zabránit žádná bytost žijící zde na Zemi. Je to nádherná láskyplná událost, která se musí uskutečnit. Čekají na vás, na tento vzestup, i jiné planety v galaxii. Tento vzestup vibrací je připravován mnohem déle, než si myslíte a uskuteční se v té nejvyšší lásce pro vás. Láska a světlo, které bude skrze vaši planetu zářit, se rozestoupí a budou se šířit takovou silou, že všichni její sílu pocítíte.

Tímto se zvýší vědomí lidského chápání a rozumu. Budou se vám otvírat jiné možnosti pochopení lásky, která k vám přichází a bude přicházet. Vzestupem planety poodstoupí zlo, smutek a strach, který se také stále šíří vaší planetou. Tímto světlem se vám podaří propustit a očistit vše neláskyplné z vašich těl. Půjde vám všechno mnohem lépe, než doposud. Vaše energie se zvýší a budete naladěni jen pozitivní energií a to vám dá mnohem větší vnitřní sílu, kterou můžete rozšířit do každého koutu svého bytí. Budete vnímat sami sebe a bude se vám daleko lépe žít. Věřte, že vaše planeta je stále pohlcena silou nenávisti a tato forma probuzení je nanejvýš potřeba.

Neměli byste zapomenout, že nosičem světla na vaší planetě je samotný Bůh ve vašich tělech, ve vašem bytí, a na tuto sílu jste nějak zapomněli moji milovaní. Být milován a milovat druhého a sami sebe a tato energie boží pomoci, která začne plně proudit v den D, vám má připomenout, kdo vlastně jste a proč tu jste. My všichni si pro vás přejeme jen to nejlepší, abyste milovali bližního svého a rozhlédli se kolem sebe a tu bezpodmínečnou lásku rozdávali.

Prosím, moji milovaní, nečekejte už vůbec na nic a učiňte ty správné kroky už teď hned. Nečekejte a milujte, neodsuzujte a nikdy za žádných okolností nesuďte. Pošlete tu boží lásku dál. Je v každém z vás.

Milujeme vás, váš Bůh

Je to o pocitu a úhlu pohledu každého z vás. Vy jste tvůrci tak tu lásku již konečně tvořte.

Miluji vás, váš Kryon

Zdroj: http://www.prozreniandelu.cz/clanky/deje-se/2016/poselstvi-k-prechodu-do-6d.html

Časopis Ve hvězdách & Lidový léčitel si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 350 Kč, půlroční 175 Kč), pro Slovensko na telefonním čísle + 421 244 458 821, e-mail: predplatne@abompkapa.sk