Kruh ZeMě: Podpořte nás svým podpisem!

95

„Jediné, co zlo potřebuje k vítězství, je to, když dobří lidé nedělají nic.“ Edmund Burke (britský politik a filozof, 18. století). Drazí přátelé, již delší dobu čím dál zřetelněji pozorujeme, že se svět nevyvíjí dobrým směrem. Postupně selhávají ekonomické, politické i právní systémy, které měly zajistit naši stabilitu, jistotu a prosperitu. Vedle toho se výrazně zhoršuje mezinárodní bezpečnostní situace. V důsledku toho se hroutí naše základní existenční jistoty, což vyvolává nejistotu a strach. Je opět rozhodováno o nás a bez nás. Uvědomujeme si, že na současných základech již nelze společnost rozvíjet, že jsme na slepé koleji.

Samozřejmě, můžeme se soustředit jen na naše individuální životy anebo si uvědomit a přijmout spoluodpovědnost za současný stav společnosti a začít měnit budoucnost naší i našich dětí – budoucnost, ve které budeme svobodní, odpovědní a soběstační.

Znáte nás již delší dobu a víte, že naší cestou je aktivní zájem o stav a vývoj společnosti. Již roky pracujeme na změně „zdola“. Nyní jsme došli k přesvědčení, že nastal čas přijmout další rovinu spoluodpovědnosti a začít měnit věci také „shora“. Rozhodli jsme se proto založit politické hnutí Cesta odpovědné společnosti (CESTA).

Tímto Vás žádáme o spolupráci. Prvním nezbytným krokem je totiž získání celkem 1 000 podpisů na přiložený petiční arch.

Podpisový arch ke stažení zde: http://cestyksobe.cz/wp-content/uploads/2016/06/petice_zalozeni_hnuti_CESTA.pdf

Prosíme,

vytiskněte si jeden nebo více archů petice z přílohy
podepište petici Vy osobně a nechte také podepsat v okruhu svých přátel a blízkých
šiřte petici dál i do svých sociálních sítí
vyplněné archy s co nejvyšším počtem podpisů zašlete poštou na adresu: Jan Michael Kubín, Gercenova 856/3, Praha 15, 102 00, nejpozději do 21. 6. 2016.

KAŽDÝ PODPIS SE POČÍTÁ!

A v neposlední řadě zvažte, zda se chcete aktivně zapojit do práce hnutí. V případě zájmu se ozvěte na tento email: iva.novot@seznam.cz

Děkujeme!

S podporou Kruhu ZeMě a Ernestíny Velechovské

Přípravný výbor: Jaroslav Kuchař, Jan Michael Kubín, Lucie Meškanová, Anita Beganyová, Jan 15Dubanič

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 350 Kč, půlroční 175 Kč), pro Slovensko na telefonním čísle + 421 244 458 821, e-mail: predplatne@abompkapa.sk