Jiří Hamerský: Cesta k vyléčení – zbavit se urážek a křivd a prožít znovu všechny situace v bezpodmínečné lásce

227
Foto: Dollarphotoclub.com

Narodili jsme se proto, abychom milovali druhé a s nimi celý svět, sebe nevyjímaje. Narodili jsme se, abychom se učili lásce. Byli jsme doslova stvořeni pro lásku. A bolest, nemoc, utrpení nám někdy ukazují, že jsme se od souladu s láskou vzdálili. Návrat k lásce je někdy otázkou života, nebo smrti.

Vědec a léčitel S. N. Lazarev ve své sérii knih Diagnostika karmy popisuje desítky případů lidí s vážnou, často onkologickou diagnózou. Radí jim, ať si projdou znovu celý svůj život a změní vztah k tomu, co se stalo.

Kolik situací jsem nevnímal v bezpodmínečné lásce?

Můj kamarád, Tomáš Opravil, který má již od dětství napojení na vyšší světy, mi nedávno vyprávěl, jak se sám dostal do situace, kdy mu šlo o život. Průvodci vyšších světů mu tehdy řekli: „Odstraň všechno, co tě zatěžuje. Vzpomínky na situace, neprožité v bezpodmínečné Lásce. Proměň svou minulost, proměň ji v Lásce. Máš zhruba 100 hodin, než ti dojde energie pro tělo a selžou ti orgány.“ Tomášovi bylo jasné, že nemá tolik času, aby na to šel tradičními metodami, jako jsou například regrese nebo rodinné konstelace. Zeptal se: „Kolik situací jsem nevnímal v bezpodmínečné lásce? Přišlo mu obrovské číslo. A tak se ptal dál: „Kolik času by mi zabralo uzdravení těchto situací metodami, které znám?“ Dostalo se mu odpovědi, že by to byla práce na několik let.

Ale protože měl pouze 100 hodin, dal všechny situace do „jednoho balíčku“, a požádal o jejich uzdravení: „Abych přežil, tak jsem neměl na vybranou. Je to supermotivace. Tyto situace jsou cenné v tom, že se buď skokově posuneš, nebo končíš ve hmotné realitě. Doslova jsem si prošel vnitřním ukřižováním, všechno v minulých situacích jsem ve vděčnosti a Lásce přijal, všechno jsem odevzdal a odpustil všechno všem. Požádal jsem i o odpuštění všeho. Pomohl mi s tím Jeshua. Tím, že byl u mě, jsem se nebál ničeho. A pak, když jsem si tím prošel, se mi vrátila síla a energie. Požádal jsem o pomoc a vrátila se mi moc žít v těle. Od té doby se raději prožívám v Lásce a vděčnosti. Nežli prožívat nebezpečí, je lepší v sobě nosit Nebe s péčí.“ popisuje svou transformaci s vděčností Tomáš.

Je třeba odpustit úplně všem

S. N. Lazarev zdůrazňuje, že když odpustíme 99 lidem, ale stému ne, pak je naše práce prakticky neužitečná. Pokud odpouštíme, je potřeba odpustit všem úplně vše.

Nutnost pokání může dnešnímu člověku znít možná poněkud archaicky, ale masově ho v posledních letech zpopularizovala například i havajská technika Ho´oponopono, která s tímto principem pracuje. (Adept Ho´oponopono má co nejčastěji v duchu opakovat věty: „Omlouvám se. Prosím odpusť mi. Miluji tě. Děkuji.“ – pozn. autora).

Také Lazarev považuje pokání za důležité. Například jedné velmi nemocné ženě s podvědomou agresí vůči opačnému pohlaví radí (2011: 84): „Vzpomínejte na celý svůj život a pokáním se zbavujte urážek na muže a nespokojenosti k nim.“

Podle Lazareva je pro uzdravení klíčové zachovávat lásku za všech okolností, a to i tehdy, když je pokořeno lidské. Ve všem vidět Boží vůli. A milovat Stvořitele.

PRÁVĚ LÁSKA JE TOTIŽ TÍM, CO LÉČÍ.

Literatura: Lazarev, S. N. (2011): Diagnostika karmy, 5. díl. Praha: Raduga.

Autor: Mgr. Jiří Hamerský
Zdroj: https://www.celostnimedicina.cz/cesta-k-vyleceni-zbavit-se-urazek-a-krivd-a-prozit-znovu-vsechny-situace-v-bezpodminecne-lasce.htm#ixzz4Nvw6IYAl

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 210 Kč, na 2 roky 420 Kč), pro Slovensko na telefonním čísle + 421 244 458 821, e-mail: predplatne@abompkapa.sk