Iva Azar Radulayová: Poselství pro rok 2017

717

Kouzlo blížících se vánočních svátků vstupuje i do našich setkání s vámi. Je naším přáním, abychom vám čekání na nejkrásnější dny v roce zpříjemnili nahlédnutím do partnerských a rodinných vztahů na pozadí lidského štěstí, pohody a lásky. Na Vánoce se scházely celé rodiny a prožívaly společně kouzlo Vánoc. Dnešní Vánoce se spíše vyznačují množstvím dárků pod stromečkem a hojném počtu vánočních pokrmů či sladkostí. Partnerské a rodinné vztahy se ale často stávají druhořadými. Ale každý vztah, ve kterém se nacházíme, je obrazem našeho nitra. Partnerské vztahy představují klíč k našemu nitru, rodinné vztahy by je měly upevňovat. Jak se chováme k druhým, je výsledkem pouze toho, jak se chováme sami k sobě. Ve svém protějšku můžeme jako v zrcadle vidět sami sebe. Pochopíme-li jednoduchý systém, co nám partnerství sděluje o nás, pak můžeme změnit nejen sebe, ale i vztahy kolem nás.

Iva Azar Radulayová je regresní terapeutka, která při svých konzultacích pracuje také s automatickou kresbou, výkladem karet, s energiemi, léčí skrze Vyšší Já. V předvánočním čase Vás naladí do radostných energií, pohody a lásky k sobě i Vašemu okolí.

Zdroj: YouTube.com, Agentura JMJ, Jan Maria Joza

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 210 Kč, na 2 roky 420 Kč), pro Slovensko na telefonním čísle + 421 244 458 821, e-mail: predplatne@abompkapa.sk