Helena Heclová: Poselství od Honzy – dochází k historicky naprosto jedinečné události

509

Poselství od Honzy (vzpomínáte ještě na jeho příspěvky?) k 21. 12. 2020. (Ještě za mě: já se hromadných meditací nikdy neúčastním. Jedině s těmi lidmi, které znám, nebo tehdy, když to můžu sama ošetřit. – Helena Heclová)

Dobrý den přátelé, tento dopis může být tím nejdůležitějším, který jsem vám kdy poslal. Dne 21. 12. 2020 dochází k historicky naprosto jedinečné události, kterou lidské dějiny nepamatují. Tento den se započíná hned několik cyklů současně. Prvním je Zimní slunovrat, který byl našimi předky oslavován jako nástup nových energii a nového života. Druhým cyklem je vstup do věku Vodnáře tím, že dochází ke konjunkci Jupitera a Saturna na nultém stupni Vodnáře, čímž započíná 2 160 let dlouhé období Vodnářského věku. Současně s tímto počátkem Vodnářského věku začíná i nový Platonský rok, který je dlouhý 25 920 let a právě Vodnář je první jarní měsíc tohoto roku. Je všeobecně známo, že Vodnář přináší nové energie, které velmi pozitivním způsobem ovlivní náš v křečích se zmítající svět.

21. 12. 2020 dojde k celosvětové meditaci, která má naší planetu uvést do co nejpozitivnější časové linie. Proto vás všechny vyzývám, abyste se pokud možno v co největší počtu této meditace zúčastnili. Může to být to nejdůležitější, co ve svém životě uděláte a zaleží pouze na vás, jak se rozhodnete. Zároveň bych vás chtěl poprosit, abyste tyto informace předali svým přátelům, kteří by se chtěli také k meditaci připojit.

Během této meditace se pokusíme vytvořit co nejpozitivnější časovou linii naší budoucnosti a záleží na každé bytosti, která se zúčastní, každý můžeme svým dílem přispět ke vzniku nového lepšího světa pro nás všechny v této i budoucích inkarnacích, protože nyní se rozhoduje nejen o tomto našem životě, ale i o našich životech budoucích.

Více k cele meditaci najdete na mnoha videích.

Video: We Love Mass Meditation
Zdroj: YouTube.com

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednavky@ipredplatne.sk