Roman Zahrádka a jeho host Hana Hudáčová: Magické Mexiko, pyramidy, medicínský kaktus a šamanismus

534

Terapeutka Společnosti terapeutů EFT Hana Hudáčová z Čeperky u Pardubic, která se vedle toho zabývá i Reiki, Shamballou, léčením tělovými svícemi, hypnózu, rekondičními masážemi a Shiatzu, se vydala na den rovnodennosti do Mexika a přivítala zde spolu s potomky Aztéků na Sluneční pyramidě během ranního rituálu příchod slunce a současně i příchod nového aztéckého roku.

Vedle toho, že navštívila i další mexické pyramidy, podnikla v Mexiku také výpravu do pouště Wirikuta za tamními šamany a podstoupila očistný obřad s peyotlem – medicínským kaktusem, který jí doslova nalil novou krev do žil. Hana Hudáčová vedle toho zavzpomínala i na svůj předchozí pobyt v Peru v Amazonském pralese, na setkání s pralesními šamany a místy ještě panenskou přírodou, která jí učarovala.

Dokonce zde měla možnost pozorovat i letící UFO nad pralesem, které prý není pro místní domorodce žádnou zvláštností. O tom všem, ale i o dalších zážitcích hovoří Hana Hudáčová s šéfredaktorem časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel Romanem Zahrádkou.

Časopis Ve hvězdách & Lidový léčitel si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 350 Kč, půlroční 175 Kč), pro Slovensko na telefonním čísle + 421 244 458 821, e-mail: predplatne@abompkapa.sk