Benjamin Fulford: Tajné smlouvy signalizují masivní změny ve světě již v březnu

2373
Foto: Dollarphotoclub.com

Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka ze dne 11. 02. 2019.

Intenzivní vyjednávání probíhají nyní na nejvyšších úrovních světové moci, a to jak v tajnosti, tak veřejně, potvrdilo několik zdrojů. Mohlo by to vést k oznámení změn již v březnu. Boj o moc ve Washingtonu D.C. také pomalu vrcholí, jak jsme mohli vidět na vyjádření amerického prezidenta Donalda Trumpa o možnosti vyhlásit celonárodní nouzovou situaci.

Jedním z velkých veřejně viditelných kroků bylo vyhlášení jednoho světového náboženství papežem, vysokým islámským představitelem a zástupci mnoha jiných náboženství. Toto přišlo poté, co se papež František stal prvním papežem v historii, který navštívil Arabský poloostrov, místo narození islámu.

Zdroje CIA v jihovýchodní Asii říkají, že stěhování sídla OSN z New Yorku do Laosu bude velkým tématem summitu 27. a 28. února mezi americkým prezidentem Donaldem Trumpem a severokorejským „silným chlapíkem“ Kimem Jong Unem.

Asijské tajné společnosti, americký vojensko-průmyslový komplex a zástupci evropských královských rodin pracují na vytvoření světové budoucí plánovací agentury, jak uvedly zdroje zapojené do jednání. Několik úředních dokumentů k tomu bylo již podepsáno, sdělil zdroj z britské královské rodiny.

Zdroje z MI6, Lóže P2, Pentagonu a Asijské tajné společnosti tvrdí, že existuje silná snaha o to, aby byl ohlášen nějaký druh světové vlády. To může být nyní provedeno způsobem, ve kterém neexistují žádní poražení, pouze vítězové.

Tato mapa ukazuje tři mocenské skupiny, modrá – západní aliance, červená – euroasijské seskupení a šedá – jižní aliance. Každý z nich je zhruba stejně velká rozlohou a populací. Na první pohled se zdá, že mapa znázorňuje postoj skupin na vládu Venezuely, ale ve skutečnosti je to rozdělení kontroly nad světem.

Foto: Cestyksobe.cz

Oznámení jednotného cestovního pasu pro všechny africké národy minulý týden bylo jedním z viditelných znamení posunu směrem ke světové vládě.

V každém případě bitva o Venezuelu je neúspěšný pokus neokonů (chazarské mafie) získat zpět kontrolu nad mezinárodním finančním systémem tím, že se zmocní největších zásob ropy na světě.

Pentagonské zdroje poznamenávají, že „americká loutka ve Venezuele nebyla uznána nadnárodními organizacemi, jako je Evropská unie, Organizace amerických států, MMF, Světová banka, Africká unie a OSN.“

Také OSN, Vatikán a Červený kříž odmítly poskytnout „humanitární pomoc“ vedoucímu loutkové opozice Juan Guaidóvi, protože to bylo krytí pro dodávky zbraní, říkají zdroje. Výsledkem je, že „Venezuelský převrat byl epický neúspěch,“ uvedli.

Neschopnost zmocnit se venezuelské ropy může donutit Trumpa, aby podle zdrojů CIA vyhlásil celostátní nouzový stav – nebo snad přesněji – státní bankrot.

Zdroje Pentagonu a CIA říkají, že by to mohlo vést k pádu Trumpa, protože ztratil hodně z podpory armády. „Pokračující přítomnost Jared Kushnera a John Boltona v Bílém domě v kombinaci s amatérským převratem ve Venezuele a jmenováním kriminálníka Elliotta Abramsa jako zvláštního vyslance pro venezuelskou záležitost, vede k pochybnostem o prezidentovi,“ uvedl jeden zdroj Pentagonu.

Konflikt mezi Trumpem a Saudskou Arábií na jedné straně a CIA, Tureckem a Jeffem Bezosem s Amazonu na straně druhé, by se pro Trumpa mohl stát osudným. Jedná se o složitou záležitost, která je zahalena tajemstvím, takže zde jen naťuknu několik klíčových bodů.

Za prvé, okamžitě poté, co byl nejvýše opstavený muž CIA v Turecku propuštěn z turecké věznice, se odehrála vražda novináře Jamal Khashoggiho z Washington Post (vlastní Bezos) na ambasádě Saudské Arábie v Turecku. Za druhé, Trump odmítl odsoudit za vraždu klona saudského prince Mohammed Bin Salmana.

V každém případě, Trumpovy vazby na Saudskou Arábii (Kissinger + Rockefeller) a jeho selhání v získání venezuelské ropy, by mohly být předzvěstí jeho pádu, protože ztratí kontrolu nad petrodolarem. V této souvislosti je zajímavé poznamenat, že EU přidala Saudskou Arábii ke svému seznamu zemí, které financují terorismus, a proto bude podléhat přísným finančním kontrolám. To je zjevně namířeno proti petrodolaru neokonů a jejich falešnou „válku proti terorismu“ včetně „al-Káidy“ a „ISIS“.

Pentagonské zdroje říkají, že ve Venezuele „vojenská možnost není na stole.“ Je to proto, že „Rusko a Čína poslaly do Venezuely jednotky a vojenské vybavení a provádějí vojenská cvičení spolu s 15 000 kubánskými vojáky, zatímco Kongres a Bezpečnostní rada OSN odmítá povolit použití síly,“ říkají zdroje Pentagonu. „Ztráty zaznamenaly neokoni, Izrael, Chevron [Bush], Halliburton [Cheney] a společnosti ve Venezuele obchodující se zlatem a minerály,“ říkají zdroje.

Fašisté ztrácejí také na jiných místech, než je Venezuela. V USA jsou farmaceutické společnosti nuceny snížit ceny, protože zatýkání vedoucích pracovníků farmaceutického průmyslu začalo, říkají zdroje Pentagonu. V EU byl zastaven pokus o sloučení společností Siemens a Alstom, protože by to vedlo k monopolu na vysokorychlostní železnici. Také po celém světě společnost Bayer / Monsanto i nadále platí za mnohé zločiny.

Od 4. do 9. února se v Los Angeles uskutečnily zvláštní operace armády a námořnictva zaměřené na pedofily z Hollywoodu, říkají zdroje Pentagonu. Ministerstvo spravedlnosti také znovu otevřelo případ pedofilního agenta Mossadu Jeffa Epsteina,“ poznamenávají zdroje.

Dostali jsme ručně psaný dopis a dokumenty, které nám poslal ruský prodejce zbraní Victor Bout, který je v současné době ve vězení v Illinois. Je pozdě zabít Bouta, aby ho nyní umlčeli. Máme jeho podrobné svědectví o jaderných zbraních, které byly ukradeny z ruské ponorky Kursk v roce 2000 a použity na vyvolání tsunami proti Fukušimě.

Zdroje MI6, CIA a Pentagonu tvrdí, že vyšetřování Fukušimy pravděpodobně nakonec povede k zatčení japonského premiéra Shinzo Abeho, německé kancléřky Angela Merkelové, britské premiérky Terezy Mayové a mnoha dalších takzvaných světových vůdců.

V této souvislosti lze říci, že podle oficiální tiskové zprávy Ministerstva obrany Spojených států vojenské tribunály v zátoce Guantanamo na Kubě běží.

Na závěr poznamenáme, že jsme dostali dopis od japonského čtenáře, který zpochybnil zprávy o brazilském léčiteli „John of God“, který držel dětské otroky na farmách.

Podle tohoto čtenáře byl „John of God“ neboli Joao de Faria falešně obviněn farmaceutickou mafií, protože jeho vitamin a léčba ukrajovala ze zisků farmako-mafie. Faria byl otráven poté, co byl uvězněn a v důsledku toho zvracel krev, míní čtenář.

To mi připomnělo, že šaman Shipibo, kterého jsem studoval v Amazonii jako mladý, byl následně falešně obviněn a zavražděn farmaceutickou mafií, protože byl nežádoucí.

Ať už je pravda v Brazílii jakákoliv, není pochyb o tom, že děti byly a jsou prodávány na orgány a „extrakty.“

Dále se ukázalo, že nároky dětských otroků byly uplatňovány jedinou aktivistkou, která pak „spáchala sebevraždu“, ale její rodina odmítá ukázat tělo úřadům. Musíme zajistit, aby se brazilský soudní systém dobral pravdy v tomto případu, ať už to povede kamkoliv.

Vládnoucí třída s námi zachází jako s dobytkem, jakoby stále nemohli uvěřit, že jejich nadvláda končí. Planeta Země se chystá k osvobození.

Přeložila tereza | zdroj: benjaminfulford.net
Zdroj: https://tadesco.cz/tajne-smlouvy-signalizuji-masivni-zmeny-ve-svete-jiz-v-breznu/

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz