Barbara Šušková: Poselství k dnešnímu úplňku

265
Foto: Dollarphotoclub.com

Každý úplněk je jiný. Tento je nazýván také jako rudý měsíc. Znamená to, že nad ránem v pondělí se měsíc schová do stínu země a zčervená. Po tisíciletí se lidé tohoto jevu báli, protože přináší velké transformace a silnou energii. Pokud jeho účinky ale umíme vědomě prožít, může to být krásná brána do nového života.

Co dělat v tuto dobu a jak si odpovídat na vnitřní otázky?

Co tady dělám?
Jsem šťastná?
Naplňuje mě má duchovní cesta? Vyvíjím se? Kam se vyvíjím? Je to cesta, kterou chci kráčet?

Jak meditovat – pár tipů:

1. pro mé studenty z Univerzity Duše: meditace s mantrou mahákálí od půlnoci do 2 do rána má speciální sílu a nakopne Vaše vědomí tisícinásobně oproti jiným dnům, spálí veškerou negativitu a dovolí Vám prohlédnout Váš život v čistotě a jasnosti.

2. zavři si oči, koncentruj se na svůj dech a spoj se s božstvím (nebo silnou božskou duší – Ježíš, Panna Marie). Můžeš si představit, že k Tobě božství přichází jako světelný nádherný paprsek nebo jako přímo osoba. Dovol, aby toto světlo vstoupilo do Tvého těla a dovol si vypálit všechny své bolesti, strasti a starosti. Představ si, jak je z nich pouze popel. Tento popel ze sebe můžeš vydechnout nebo jej předat do rukou božské bytosti. Zůstaň ještě chvíli v bezmyšlenkovém stavu a užij si chvíli čistoty a vnitřního prosvětlení. Pak poděkuj svým fyzickým rodičům, božským bytostem, které Ti pomohly a Bohu a zároveň je popros o ochranu pro Tvůj další život. Prožij si chvíli, kdy cítíš, že se Tě dotkne jejich světlo a zůstane kolem Tebe jako velký a silný štít. Krásnou meditaci přeju 🥰

3. Tento den je jako stvořený pro změnu na úrovni duchovní cesty. Kdo ještě nejste na duchovní cestě, je krásné dnes vykročit. Kdo jste, je pěkné se ohlédnout a zameditovat nad tím, kam vlastně dál se vydat. Projděte v myšlenkách svůj dosavadní poslední rok a zamyslete se nad tím, co bylo téma, které Vám stálo v cestě žití v bezpodmínečné lásce? Bylo to ego? Bloky jako strach, vztek, žárlivost nebo úzkost? Byly to minulé vztahy, které pořád nosíte v sobě? Dnes je krásný den na to, abychom prohlédli, jak se jmenuje naše drama a tím pádem mohli jej transformovat.

Co nedělat?

Vyvarujte se pozorování rudého měsíce. Jeho energie je příliš silná a divoká, než abychom ji dokázali přijmout a uložit. Místo toho meditujte nebo spěte.

Nechoďte mezi velké množství nevědomých lidí, nestěžujte si. Dnešní přání se plní rychleji než v jiné dny, tak pozor na to, co z pusy vypouštíte za soudy na sebe i druhé!

Nepřecpěte se jídlem ať máte možnost si to užít a energii ucítit.

Nespojujte se v tuto dobu se svými partnery. Já vím, zvláštní doporučení, ale bude k tomu skvělý čas kdykoli jindy. Tento den je takový křehký pro nasátí velkého množství negativity, tak buďte sami v sobě a vědomě jej využijte.

Pokud nebudete moci spát (jakože to většině asi přijde), tak si dovolte místo přemýšlení meditovat a udržet své myšlenky pod kontrolou.

Všem přeji nádherný úplněk a věřím, že jej využijete k tomu, abyste se zase o kousek přiblížili k sobě a nechali v sobě vzplanout oheň silné vnitřní transformace přesně jako ten náš měsíc.

S láskou, Baru
💛

Barbara Šušková
www.barbarasuskova.cz

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz