8 znamení, která nám naznačují, že se již brzy setkáme s láskou našeho života

2404
Foto: Dollarphotoclub.com

Náš životní partner či partnerka, naše spřízněná duše, se v našem životě objeví v případě, kdy na to budeme připraveni.

Možná jsme měli zlomené srdce již vícekrát, a proto jsme si přísahali, že už nikdy nikomu nedovolíme, aby nás opět ranil.

Nebo jsme možná naše srdce chránili tak dlouho, až jsme si vybudovali podvědomý strach z možnosti otevřít se někomu jinému, a tak se vystavit riziku, že by nám mohl srdce zlomit.

Pokud však chceme najít tu vyvolenou osobu, lásku našeho života, podstoupit takové riziko určitě stojí za to. Je mnohem lepší zažít zklamání v lásce každý den, ale nedat se odradit, než nikdy nikomu nedat v našem životě šanci na to, abychom se do něj či do ní zamilovali.

A dobrou zprávou je, že pro každého z nás existuje ta pravá, vyvolená osoba, se kterou můžeme prožít lásku našeho života. A každý si ji také zasloužíme. Na každý hrnec se najde poklička.

Pravdou také je, že s pravou láskou se setkáme na takovém místě, kde bychom ji vůbec nehledali. Totéž platí i pro čas – láska našeho života k nám přijde v případě, kdy to budeme čekat nejméně. Jsou však některá znamení a okolnosti, kterých je dobré si všímat.

Ve většině případů okamžitě zjistíme, že jsme se setkali s tou pravou nebo tým pravým. V tom případě cítíme ve vzduchu ten silný pocit štěstí, případně cítíme naprostou jistotu, že víme, kde a jak najdeme naši spřízněnou duši. Tyto pocity jsou natolik přesvědčivé, že jim zcela důvěřujeme a necháváme se jimi vést.

A také, když je naše osudová láska někde nablízku, naše duše vycítí její energii a zakrátko nám začne o tom vysílat jasné signály.

Mezi nejčastější znamení, podle kterých víme, že se již brzy setkáme s láskou našeho života, patří následující:

1. Zdají se nám romantické sny

Ještě předtím, než se naše kosmická romance stane skutečností, může se stát, že ji nejprve zakusíme v našich snech.

Po probuzení si možná nebudeme vědět náš sen vybavit úplně do detailů, ale budeme z něj mít velmi dobrý pocit, který nám vydrží během celého dne.

2. V poslední době cítíme silnou touhu pracovat na sobě a zlepšovat se

Pokud jsme nedávno začali pociťovat touhu stát se co nejpřitažlivější jak navenek, tak uvnitř, lze to považovat za jasné znamení, že blízkost naší nadcházející osudové lásky je nám velkou inspirací.

Díky ní jsme ochotni se sebou něco dělat a zlepšit se.

Jelikož se chceme stát celkově přitažlivější, zaměřujeme svou pozornost zejména na náš osobní rozvoj a na vše, co s ním může souviset.

A že jsme ochotni vynakládat úsilí zaměřené na zlepšení sebe sama můžeme považovat jen za pozitivum.

Podobné přitahuje podobné – když začneme na sobě pracovat, naše budoucí polovička bude na sobě pracovat taky. Ve skutečnosti tak přispíváme k tomu, že si se svou spřízněnou duší kráčíme navzájem vstříc.

3. Začínáme jasně vidět smysl našeho života

Blížící se příchod naší životní lásky nám opravdu pomáhá vyjasnit si, co je smyslem našeho života. Co se nám dříve jevilo jako bezútěšná prázdná existence, se najednou začíná ubírat smysluplným směrem.

Je to velmi povzbuzující a znovu (a možná poprvé) cítíme, že se na nás život usmívá.

V takovém stavu pokračujeme v práci, která nám byla v tomto životě souzena, ale pociťujeme u ní úplné uspokojení a naplnění.

Tyto emoce jsou světlem, které v nás začíná zářit, jak se blíží chvíle, kdy do našeho života vstoupí naše životní láska. A toto světlo ji k nám zároveň přiláká ještě blíže.

4. Začínáme vidět lásku všude

Všude, kam se pohneme, potkáváme zamilované lidi, jak se drží za ruce, nebo se k sobě tulí – jako kdyby celý svět patřil jen jim.

Nebo se díváme na televizi a na každém programu se najednou mluví jen o lásce. Dokonce i sociální sítě, které využíváme, jsou najednou zahlceny jen jediným tématem – láskou.

Když si doma pustíme rádio nebo ho slyšíme hrát v nákupním centru, všude hrají jen písničky o lásce.

Zpočátku nás to vše může znervózňovat a můžeme mít dokonce pocit, jako kdyby si nás celý svět dobíral. Není to však tak.

To nám jen láska dává o sobě vědět, že je nablízku, protože chce, abychom se jí otevřeli a připravili na to, že k nám již brzy přijde.

5. Víme, které základní povahové rysy a vlastnosti by náš budoucí partner či partnerka měli mít

Pokud se v našem životě blíží chvíle, kdy se setkáme s naší osudovou láskou, je docela možné, že již máme určitou představu o tom, jak by náš budoucí vztah měl vypadat. Dokonce si umíme docela detailně představit, jak bude náš partner nebo partnerka vypadat, jak budou mluvit apod.

Občas však může nastat rozpor mezi tím, co si opravdu přejeme v hloubce srdce a mezi tím, co lze považovat jen za naše rozmarné „přání“. A právě toto je důvod, proč do vztahů často vstupují osoby, které se k sobě nehodí zrovna nejlíp.

Když však už budeme mít jasno v tom, co opravdu chceme a potřebujeme, všechny ty detailní představy ohledně našeho budoucího partnera či partnerky se v naší mysli spojí do jednoho celku.

Tento celek je ve skutečnosti základem nebo podstatou osobnosti naší budoucí polovičky. Když už máme toto všechno vyjasněno, náš život se najednou sám od sebe začne ubírat směrem, kde bychom mohli najít naši životní lásku. A také ona nás začne hledat. Naše spřízněná duše si nás najde.

Například si můžeme myslet, že to, co chceme, je, aby náš ideální partner či partnerka měli blond vlasy, byli v dobré fyzické kondici, aby byli společenští a aby měli blízký vztah ke zvířatům.

Když se však podíváme pod povrch těchto vlastností, pak můžeme vidět, že ve skutečnosti chceme, aby náš budoucí partner či partnerka byli zdraví a měli pozitivní vztah k životu. Právě toto jsou ty vlastnosti, které považujeme za podstatu osobnosti naší vysněné spřízněné duše.

Tedy místo toho, abychom hledali blonďatou osobu, která má ráda zvířátka, začněme raději navštěvovat místa, kam pravděpodobně chodí lidé, kteří mají vztah ke zdraví a pozitivní přístup k životu. Je mnohem větší šance, že lásku našeho života potkáme právě tam.

6. Více se otevíráme novým příležitostem

Cítíme, že už jsme připraveni na novou lásku v našem životě. Proto se také začínáme otevírat více novým příležitostem, kde bychom mohli potkat nové lidi.

Může se dokonce stát, že se na nás začnou valit pozvání na různé společenské setkání od naší rodiny či přátel.

Vykročení z naší komfortní zóny a poznávání nových lidí jen zvyšují šanci, že se setkáme s tou pravou láskou. Jedno je jisté – je velice nepravděpodobné, že ji najdeme, pokud zůstaneme sedět doma na gauči.

Naše touha vyhledávat nové příležitosti může být znamením z našeho podvědomí, které se touží vyprostit z toho pohodlného vězení a chce nám pomoci najít lásku našeho života.

7. Pociťujeme více energie než obvykle

To, že se již zanedlouho setkáme s naší osudovou láskou, se může projevovat i tím, že máme více energie než obvykle.

Povzbudivou sílu lásky jako první začne pociťovat naše duše, a tak jsme pozitivně nabuzení, aniž bychom si to přímo uvědomovali.

Jakmile ráno vstaneme z postele, pocítíme příliv energie, ačkoli nedávno to bývalo trochu jinak. A také často pociťujeme štěstí, ačkoli na to nemusíme mít žádný zvláštní důvod.

Všechny tato znamení nám prozrazují, že ten pravý nebo ta pravá jsou již nablízku.

8. Konečně si začínáme uvědomovat význam všech těch lekcí, kterými jsme v našem milostném životě prošli

Věci se začínají vyjasňovat a začínáme si uvědomovat, že chyby, kterých jsme se dopustili v minulosti, ve skutečnosti nejsou proti nám. Všechno špatné je pro něco dobré a naše minulé chyby začínáme vnímat jako zkušenosti, ze kterých nám plyne cenné poučení.

Teď už víme, že takových chyb se nikdy více nedopustíme. Zdá se, že děláme věci víceméně správně, a tak jsme na nejlepší cestě k navázání nového vztahu s tím pravým nebo tou pravou.

Je to znamením toho, že naše zlomené srdce z minulých rozchodů se již zahojilo a znovu se můžeme šťastně zamilovat.

Zdroj: https://mocvedomi.cz/8-znameni-ktera-nam-naznacuji-ze-se-jiz-brzy-setkame-s-laskou-naseho-zivota/

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz