7 důvodů, proč jsou lidé ve znamení Vodnáře nejkomplikovanější, co se týče lásky

1012
Foto: Dollarphotoclub.com

Pochopení Vodnáře v lásce souvisí s jejich planetou Venuší. Mít tuto planetu ve svém znamení dělá člověka zvláštním.

Lidé narození ve znamení Vodnáře jsou nespoutaní, mají téměř rebelující osobnostní rysy, díky čemuž vyjadřují svou lásku otevřeně a koketně.

Jejich láska není tajemstvím

Vždy je poměrně jednoduché rozpoznat, když člověk narozený ve znamení Vodnáře někoho miluje, protože se příliš nezajímá o to, aby to udržel v tajnosti.

Lidé v tomto znamení jsou přirozeně atraktivní a rychle přemýšlejí nad smyslnými věcmi, když na to nejste připraveni.

Ale sexuální touha je jen jedním aspektem těchto lidí v lásce. Zajímají se také o to, aby se dozvěděli, kým jste z velkého množství různých aspektů.

Rádi se přebíjí přes společné části vás, dokud si nevytvoří úplný obraz.

Jsou rebelové

Rebelující stránka lidí narozených ve znamení Vodnáře se projevuje ve výběru partnera. Mají tendenci vybírat si partnery, kteří šíří extremistickou, šokující vibraci, protože je to pro ně důležitější než volnost ve vztahu.

Mají rádi věci, které umí rozhoupat jejich loďku života a způsobit rozruch, protože si váží potenciální progresi.

Pokud by existovala nějaká duše, která by změnila definici lásky, byla by to Venuše ve znamení Vodnáře. Lidé narození v této konstelaci mají jedinečné nápady a ochotu experimentovat (a touží po vztahu na jednu noc).

Obětují pro lásku cokoliv

Tito lidé jsou mučenicí v tom, že by obětovali svou vlastní pověst, jen aby ukázali světu, že láska může existovat mimo běžně přijatou rutinu.

Nevýhodou je, že jejich experimentální a průzkumné chování u druhých vytváří pocity, že jsou tak trochu neosobní vůči svým partnerům, kteří je vidí jako apatické lidi.

Ženy s Venuší ve znamení Vodnáře chtějí být jedinečné, často si dělají neobvyklé účesy nebo se oblékají alternativně. Zaměřují se na nekonvenčnost.

Muži s Venuší ve znamení Vodnáře mají sklon k výběru podivných a výstředních partnerek. Mají doslova rádi „podivínky“.

Zdroj: https://www.higherperspectives.com/complicated-lover-2048211525.html

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz