6 znaků, podle kterých rozpoznáte, že se vás svět duchů snaží kontaktovat

614
Foto: Pixabay.com

Měli jste někdy pocit jako by vás sledoval někdo kolem vás?

Že se vám v mysli automaticky objeví zpráva a vy víte, že nepřichází od vás, ale z jiného světa?

Existuje několik způsobů, jak může duchovní svět získat vaši pozornost, ať už jsou to vaši blízcí, kteří přišli na tento svět, nebo vaši duchovní průvodci.

1. Máte živý sen nebo vizi během meditace

Duchovní svět vás bude kontaktovat prostřednictvím vašich snů. Do vašeho vědomí vám vstoupí živé obrazy během meditace, když se mu otevřete a přijmete všechny zprávy. Vytvářet se vám budou scénáře nebo archetypy, aby získali vaši pozornost.

Když spíte, sblížíte se s duchovním světem. Od všech vašich přesvědčení ustoupíte a stanete se vnímavějšími vůči jiným sférám.

Duchové budou s vámi sdílet vaše záležitosti. Jediné, co musíte udělat, je opatrně požádat o pomoc předtím, než půjdete spát nebo se budete věnovat meditaci.

„Duchovní svět vás bude jednoduše kontaktovat, pokud bude vaše mysl klidná a jasná. Meditace se často označuje jako „sezení v tichu“. Kdykoliv budete chtít vnést duchovno do svého života, začněte tím, že budete sedět v tichu.“ – James Van Praagh

2. Vaše smysly jsou posíleny

Duchové s vámi komunikují přes vůni, dotek, chuť, vize a zvuky. Mohou se připoutat na vaše čichové smysly tím, že vám umožní cítit určitou květinu nebo bylinku. Mohou vám způsobovat zvonění v uších, abyste věděli, že jsou ve vaší blízkosti.

Když se tóny šíří různými směry, přicházejí do vašich uší s vysokými zvuky. Mohou využívat vaše periferní vidění k tomu, aby na sebe upozornili přes stíny.

Stává se to v momentech, kdy nemáte vůbec tušení, že jste se spojili s duchovním světem. Zůstaňte otevření a vnímejte zázraky, které se kolem vás dějí.

3. Elektronika začne vyvádět

Duchové využívají světla a jiné elektronické prvky, aby vám dali najevo, že jsou vám na blízku. Tvoří nás hmota a elektřina je pro ně kanál, jak se dobíjejí.

Vypínají lampy, zvyšují hlasitost v rádiu a přepínají televizní kanály. Vyhledají speciální píseň, aby vám umožnili uvědomit si, kdo je s vámi. Počítače přestanou pracovat a auto nenastartuje, dokud neupoutají vaši pozornost.

„Nezapomeňte, že těla odejdou, ale energie, kterou se spojíte s milovaným člověkem, je věčná a můžete ji vždy cítit, když jí budete otevření.“ – Doreen Virtue

4. Máte nevysvětlitelné poznatky

Už jste zažili někdy situaci, kdy se vám v mysli zjevila jasná myšlenka a vy jste nevěděli, odkud se vzala? Takové myšlenky pocházejí od vašich duchovních průvodců a blízkých.

Využívají telepatii k tomu, aby s vámi komunikovali. Poslouchejte tento tichý hlas, který vám šeptá nebo vás šťouchl, abyste něco udělali a následovaly vaši odvahu.

Toto poznání je hluboké tušení z duchovního světa, které vás navádí k něčemu magickému. Kdykoliv můžete požádat o vedení a čekat na tichý hlas, který vám dá vědět, co je třeba udělat.

5. Často se u vás objevuje zimnice a husí kůže

Když jste v souladu se svým duchem, tělesná teplota se vám mění. Dostaví se u vás mrazení, které vede do husí kůže.

Zažili jste již situaci, kdy jste mluvili o milovaném člověku a okamžitě se u vás objevila husí kůže? To jsou oni a takovým způsobem vám dávají najevo, že jsou s vámi.

Konec konců jsme duchovní bytosti, které mají lidské zážitky. Spojení s duchovním světem je domov. Taková husí kůže je připomenutí, že tento svět a duchovní svět jsou multidimenzionální.

6. Ukazují se vám synchronicity

Už jste někdy zažili okamžik, kdy jste na něco intenzivně mysleli a červená samolepka na nárazníku auta vám poskytla odpověď? Je to duch a je na to nejcitlivější.

Každá příležitost, která se vám naskytne, je odrazovým můstkem k tomu, abyste se podívali hlouběji do své existence. Náhody jsou náznaky z druhé strany, které vás ujišťují, že jste na správné cestě. Tyto malé pošťuchnutí jsou součástí univerzálního systému GPS.

„Nevytváříme svůj osud. Podílíme se na jeho rozvíjení. Synchronicity fungují jako katalyzátor pro naplnění našeho osudu.“ – David Richo, Jak nám život ukazuje, co potřebujeme vědět.

Neexistuje odloučení v našich sférách. Všichni jsme jednotní na jedné cestě. Duchovní svět vás navede, pokud jste otevření pro přijetí zpráv.

Čím více budete meditovat, vytvářet, chodit a milovat, tím snadněji budou vaši duchovní průvodci s vámi komunikovat. Vděčnost je obrovskou odměnou pro veškerou jejich pomoc.

Vždy se spoléhejte na vaše požehnání na konci dne a pamatujte, že nikdy nejste sami.

Zdroj: https://www.powerofpositivity.com/6-telling-signs-the-spirit-world-is-trying-to-contact-you/

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 210 Kč, na 2 roky 420 Kč), pro Slovensko na telefonním čísle + 421 244 458 821, e-mail: predplatne@abompkapa.sk