20 základních vesmírných zákonů a 10 jednoduchých způsobů, jak je použít ve svůj prospěch

1002
Foto: Pixabay.com

1. Nikdy nebudeme moci s jistotou říci, co je dobro a co zlo.

2. Vynucené dobro se vždy změní na zlo.

Použijte tyto dva zákony ve svůj prospěch tak, že hned ze začátku začnete rozeznávat věci, které jsou špatné již na pvní pohled. Vše ostatní je ve své podstatě neutrální.

Dobro a Zlo jsou pouze kategorie, které vymyslel člověk. Když se začneme zaměřovat na „svou“ pravdu, a zároveň budeme respektovat názor jiných, „dobro“ a „zlo“ začnou ztrácet svůj význam.

Vše, co existuje, jednoduše je.

3. Nikdy se přesně nedozvíme, co od nás vesmír doopravdy chce.

4. Kdybychom i prohledali celý vesmír, nenajdeme v něm stejného člověka, jakým jsme My.

Použijte tyto dva zákony ve svůj prospěch tak, že začnete bezvýhradně akceptovat svou vlastní výjimečnost. Váš úhel pohledu patří jen Vám.

Neexistuje nikdo, kdo vnímá život, svět a vesmír úplně stejně jako Vy, nikdy neexistoval a ani nikdy nebude. Teprve poté, co akceptujeme naši vlastní výjimečnost, začneme rozumět naší vlastní výjimečné cestě životem.

5. Zlo neexistuje. Existují jen věci, které nás zarmucují.

6. Dobro neexistuje. Existují jen věci, z nichž máme radost.

Použijte tyto dva zákony ve svůj prospěch tak, že se smíříte se smutnými momenty ve svém životě, ale zároveň si budete vážit těch šťastných chvil.

Pocity smutku nám mohou posloužit k tomu, abychom si z nich vzali poučení. Pocity štěstí nám však mohou být i na škodu, pokud pod jejich vlivem „usneme na vavřínech“ nebo „sejdeme ze své cesty“.

Růst začínáme až tehdy, když si uvědomíme, že dobro a zlo neexistují. Akceptujte celou paletu emocí, protože každá emoce či pocit vás mohou naučit moc důležitou lekci.

7. Je možné, že vesmír od nás chce, abychom dělali i chyby.

8. Naše chyby a omyly v žádném případě vesmír neohrozí.

Použijte tyto dva zákony ve svůj prospěch. Začněte žít a jednat svobodněji a s vědomím, že můžete a rozhodně uděláte nějaké chyby.

Možná potřebujeme několikrát zakopnout a padnout na zem, abychom si uměli vzít potřebné poučení. Možná právě toto od nás Vesmír chce. Není nic špatného na tom, že děláme chyby.

Právě chyby nám pomáhají stát se lepšími lidmi. A nemějte žádné obavy – Vesmír je nepřekonatelně silnější a větší a nějaká vaše malá chybička mu určitě neublíží.

9. Nehledejte pravdu – pravda neexistuje. A pokud i pravda existuje, nepotřebujete ji.

10. Neptejte se, co je smyslem života. Pokud i existuje smysl života, bude se nacházet za hranicemi samotného žití.

Použijte tyto dva zákony ve svůj prospěch a smiřte se s tím, že žádná konečná pravda či smysl neexistují. Pokud by i existovaly, budou se nacházet mimo naši zkušenost a náš život.

Nikdy je nebudeme moci obsáhnout a pochopit, protože jsme jejich součástí. Je to stejné, jako kdybychom si přečetli nějaké slovo v knize a na základě toho bychom chtěli znát celý příběh v knize.

Jediná pravda, na které by nám mělo záležet, je to, o čem víme, že je to pravda, pravda, která z nás vyzařuje a můžeme ji jasně pozorovat v našem životě. A smyslem života může být cokoliv, co chceme, aby jím bylo.

11. Není možné, abychom ztratili lásku, i kdybychom si to přáli. Pocházíme z lásky, a do lásky se také navrátíme. Rovněž my sami jsme láskou.

12. Nemějte obavy o svůj život a osud. Vesmír vám pomáhá mnohem více, než si to uvědomujete.

Použijte tyto dva zákony ve svůj prospěch a přestaňte plýtvat energií na neustále obavy. Lásku a podporu tak či onak nemáme v naší moci, ale dostává se nám je mnohem více, než si umíme představit.

Proto namísto obav použijte svou energii na to, kvůli čemu jste opravdu přišli na tento svět.

13. Nemá smysl se snažit být stále lepší a lepší. Už teď je dostačující, jací jsme.

14. Pokud jsme se pustili do něčeho, co je pro nás příliš náročné, není potřeba, abychom v tom pokračovali, zvláště pokud nechceme pokračovat.

Použijte tyto dva zákony ve svůj prospěch. Udělejte si ve svém životě pořádek a zbavte se všeho, co jste dělali jen pro to, abyste sobě nebo druhým dokázali, že „na to máte“.

Pokračovat v tom by bylo nesmyslem a na konci byste si i přesto uvědomili, že nepotřebujete ničí uznání.

Pokud je něco, co nechcete dělat, můžete se svobodně rozhodnout to nedělat. Vždy budete tím, kým jste, vždy budete mít svou důstojnost, pokud nepřipustíte, aby vás někdo nebo něco přesvědčilo o opaku.

15. Jak uvnitř, tak navenek, jak navenek, tak uvnitř.

16. Jak na povrchu, tak pod povrchem, jak pod povrchem, tak na povrchu.

Použijte tyto dva zákony ve svůj prospěch tak, že převezmete odpovědnost za jedinou věc, kterou máte ve své moci – tou věcí jste vy sami.

Vy jste to, kdo se nachází uprostřed mezi vnitřkem a vnějškem, vy se nacházíte na povrchu i pod povrchem.

Vy se rozhodujete pro skutky, které pak utvářejí váš život a svět. Pokud uvnitř nemáte nepřítele, ani venku na nás nebude číhat nepřítel.

17. Vesmírný jazyk je jazykem frekvencí.

18. Podobné přitahuje podobné, nikoliv protikladné.

Použijte tyto dva zákony ve svůj prospěch tak, že se stanete člověkem, kterým chcete být. A to ještě před tím, než začnete žít život jako člověk, kterým chcete být.

Když zvýšíte svou frekvenci tak, aby se shodovala s dokonalým životem, o kterém sníte, nebudete mít na výběr a přitáhnete si tento vysněný dokonalý život do vaší vlastní reality.

19. Vždy máme možnost svobodné volby.

20. Vše, co se děje, se děje z nějakého důvodu a ve správném čase.

Použijte tyto dva zákony ve svůj prospěch a pochopte, v čem spočívá vaše největší síla. Vždy se můžete svobodně rozhodnout a vydat se jinou cestou.

Vždy se budete moci svobodně rozhodnout vidět důvody, kvůli kterým se věci dějí. Možná není ve vaší moci ovládat jednotlivé vlny, ale můžete si vybrat, na kterých vlnách budete surfovat.

A také si můžete zvolit způsob, jak na nich budete surfovat.

Zdroj: http://www.mocvedomí.cz

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 210 Kč, na 2 roky 420 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz