Znalost našeho znamení nám prozrazuje i to, proč nám druzí stále lámou srdce

411
Foto: Pixabay.com

Každý z nás už jistě zažil, jaké to je, když nám někdo zlomí srdce. A mnozí z nás měli za svůj život zlomené srdce již vícekrát.

Podobně jako bychom si měli brát poučení ze všech neúspěchů měli bychom si brát poučení v případě, kdy nám zlomí srdce někdo, na kom nám záleží.

To, že máme zlomené srdce, je i naší zásluhou, nejen zásluhou druhého člověka.

Pokud máte tedy pocit, že jste se stali obětí někoho, kdo vám zlomil srdce, přečtěte si, jak to může souviset s vaším znamením. Pomůže vám to zamezit tomu, aby se to opakovalo.

Beran

Pokud jste znamení Berana, vaší typickou vlastností je nezávislost. A proto i přes svou přívětivost a laskavost občas můžete působit chladně, odměřeně a odmítavě.

To je také důvod, proč někdo, kdo vám byl blízký, od vás časem odešel. V partnerských vztazích se chováte příliš odmítavě.

Býk

Jste tací tvrdohlaví, že vašim blízkým a přátelům umíte pěkně lézt na nervy. Když vás něco rozzlobí, jste schopni držet v sobě hněv velmi, velmi dlouho.

Tímto způsobem vašeho partnera často nutíte chodit kolem vás po špičkách, aniž byste si toho vůbec všimli.

Blíženci

Dělá vám problémy rozhodnout se nebo se k něčemu zavázat, a když se tak stane, pak to musí být přesně podle vašich představ.

Tato vlastnost vašeho partnera znepokojuje a občas dokonce zlobí. Budete se muset smířit s tím, že v životě málo co běží podle našich představ.

Rak

Lidé narození ve znamení Raka jsou na svém partnerovi příliš citově závislí. Když jste ve vztahu, vašemu partnerovi nedovolíte ani dýchat.

Váš partner však potřebuje mít prostor i pro sebe. Dopřejte si ve vztahu trochu volnosti.

Lev

Musíte mít vždy pravdu, a to i v těch případech, kdy se mýlíte. Proto nemá žádný smysl se s vámi hádat, protože nepřestanete, dokud se váš oponent nevzdá.

A zejména ve vztazích je tato vaše vlastnost velkým problémem.

Panna

Pokud jste narození ve znamení Panna, s největší pravděpodobností nepřiměřeně žárlíte na svého partnera.

Musíte se naučit lidem důvěřovat a nemusíte hned malovat čerta na zeď. Pokud se nezměníte, zůstane to vaší největší slabinou.

Váhy

Děláte si příliš velké naděje, že byste mohli vašeho partnera změnit. A také si od toho hodně slibujete.

Avšak toto chování bude vašeho partnera vždy jen znervózňovat – téměř nikdo se nechce dobrovolně změnit. Svého partnera byste tedy ke změně neměli nutit násilím.

Štír

Štír se musí naučit ovládat své emoce. Pokud jste narození ve znamení Štíra, možná o vás platí, že vás snadno ovládne žárlivost, jakož i to, že jste na svém partnerovi příliš citově závislí.

Střelec

Střelec bývá zpočátku zábavný, ale po čase začne být otravný. Pokud jste se narodili ve znamení Střelce, pak na druhé kladete příliš vysoké nároky.

A přestože se všichni ve vašem okolí snaží, často jim (i nepřímo) vytýkáte, že vám neposkytují dostatečnou oporu.

Kozoroh

Kozoroh obecně lidem nedůvěřuje. Pokud jím jste, možná vám bude dělat problém poodhalit své skryté pocity.

Lidé z vás mají pochopitelně pocit, že se od nich distancujete. Pokud si váš potenciální partner má vybrat, raději se rozhodne, že s vámi bude pouze kamarádit.

Vodnář

Být ve vaší blízkosti je sice zábavné, ale podvědomě se vyhýbáte možnosti trávit více času se svým partnerem.

Raději trávíte čas se svými kamarády. Váš partner, který touží po vaší pozornosti, má pochopitelně pocit, že ho zanedbáváte.

Ryby

Vaším největším problémem je, že jste stále navázáni na svého bývalého či bývalou. Proto i každý váš nový vztah zákonitě trpí – neumíte se totiž rozloučit s minulostí.

Přestaňte se ohlížet za minulostí, a znovu kráčejte životem rozhodně.

Zdroj: https://mocvedomi.cz/znalost-naseho-znameni-nam-prozrazuje-i-to-proc-nam-druzi-stale-lamou-srdce/

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 210 Kč, na 2 roky 420 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz