Zlatá dušička: Změna vede k osvobození

181
Foto: Pixabay.com

Proměna se týká nejen vás tady na Zemi, ale spousty planet, poloviny Vesmíru. Probíhají akce na stabilizaci planety, a stále přibývá vědomých spojení s pracovníky světla. Cokoli, co se děje, by mělo mít své vedení. Nezáleží na výši inteligence, ale na výši vibračního spojení. Nelze mluvit o času spuštění, spíše o vhodném načasování, v souladu s vyšším plánem. Tím, jak se díky vašemu vnímání čas zkracuje, dostáváte se mnohdy do časového paradoxu, neboť se vyskytujete současně ve dvou dimenzních oblastech. Neustále je vám předkládáno spoustu znamení, důkazů o změnách. Takových, jako jsou číselné kombinace, ale i prožitky, kdy v jedné chvíli vnímáte na stole nějaký předmět a když se podíváte podruhé, už ho nevidíte. Posun se děje na všech úrovních.

Nejste však dosud připraveni a musíte uvolnit co nejvíce kritické toxické energie ze svých obalů, ze svých těl. Situace je velmi složitá, je potřeba čistoty a zároveň silného napojení na informační pole. A to dosud nebylo tak výrazně propojeno. Dobrá zpráva je, že přibývá probuzených a těch, kteří přispívají k růstu vibrační energie. Vhodné je pro vás pití čisté a nabité vody a důležité neustálé rozpouštění svých vnitřních zranění. Uvědomujte si ale, že nic není zadarmo a proto si odžíváte současně karmu minulou a zároveň se ihned vrací to, co vysíláte nyní. Což vás mnohdy vede do vnitřního odpojení, protože ego toto často chybně vyhodnocuje.

Oblasti s masou ledu se začínají odkrývat, voda se opět vrací tam, kde byla před tisíciletími. Slunce nabírá energii, aby ji projevilo vně. Čas od času se částečně uvolní výron, který zasahuje vše v dosahu. A totálně tím mění veškeré vlastnosti hmoty. Energetická síť zachytává energii a také se nabíjí. Je to jako sopka před bouří, když se v podzemí hromadí energie a jednoho dne bude mít potřebu dostat se nahoru. Ujdete ještě kus cesty, nežli přeměníte sami sebe, svou společnost. Musíte ale beze strachu odhalit to skryté, co vám brání ve změně. Kritický bod, ze kterého není návratu, je jen cesta dopředu. Mnozí jí však již prošli a jsou vám nápomocní. Přesto musíte najít svou vlastní navigaci a nechat se vést. Ano, dějí se velké věci z pohledu pozorovatele. Z pohledu proživatele je to neustálý koloběh a odstraňování překážek, růst, pád a opět zvednutí se z prachu. Ale jakou tím nabýváte sílu! V době největší krize však přijde osvobození.

Autor: Zlatá dušička
Zdroj: http://zlata.dusicka.sweb.cz

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz