Zlatá Dušička: Odpočítávání se rozběhlo

303
Foto: Pixabay.com

Lidé Země, svět se vám rozpadá před očima a vy stále doufáte, že se tento proces nějakým zázrakem zastaví. Stále v mysli nosíte naději, že budete vytrženi z tohoto světa absurdit a budete zachráněni. My ale stále opakujeme, že záchrana přichází zevnitř. Čili od vás samých. Položte si sami sobě jednoduché otázky. Kam až můžou zajít, aby vás zranili a zdeptali? Kam až se dokážete ohnout? Co všechno dokážete obětovat? Toto vše je potřeba znát. A pak teprve přijde rozřešení, pak uvidíte klíč, který vám odemkne bránu k vysvobození. Tato situace tu není proto, aby vás brzdila. Je tu proto, aby vás dovedla k sobě samým. Aby vám ukázala, že vaše společná síla může rozbít všechny zábrany, vše, co vám brání v projevení sebe samých. Vidíme, jak se podvolujete tlakům, které jsou na vás vyvíjeny. Ty se však budou zesilovat a to do té míry, kam až dovolíte. Poté přijde den, kdy se vše rozletí na tisíce střepů. A to bude ten den, kdy se vaše vědomá síla spojí a projeví se ve hmotě.

Lidé Země, je zajímavé pozorovat, jak se v jednotlivých vědomích sváří protiklady, jak se zabarvují emocemi. Je zde tolik projevů lidství a tolik projevů zoufalství a vzdání se. A právě vzdání se a rezignace jsou pro vás tím nejhorším řešením. Buďte stále ochotni pomáhat ostatním a pomozte tím sami sobě. Karty jsou rozdané a cesta vede buď vzhůru anebo klesá do nižší hustoty, kde již není pohyb, nýbrž stagnace a útisk. Mnohé vesmírné bytosti se zájmem sledují vaše počínání. Chápeme vás, ale nerozumíme, proč jste stále v omezení a vědomém klamu a proč jste již dávno nevzali moc těm několika málo bytostem. Neboť oni to na vás hrají. Nemají ve skutečnosti takovou moc, jakou máte vy.

Lidé Země, sami chápete, že zde probíhá válka o lidstvo, o energii. Válka, která může přinést konečné osvobození a úlevu. Také však trvalou zkázu. Je vám pomáháno si tím vším projít. Mnozí se rozhodli, že to vzdají a opět přichází vlna odchodů z této reality. Nedokáží již odolávat tlakům a raději opouští svá těla. Patří však do jiného světa. Vy, kteří zůstáváte, jste si také vybrali. Vybrali jste si veliký úkol, ale bohužel podléháte obavám a strachům. Odpočítávání se rozběhlo. A reality se stále odlučují. Není již tolik možností, které jsou před vámi, ale ještě stále můžete ovlivnit to, kam se váš svět bude ubírat. Uzavřete stavidla, kterými odtéká vaše síla do nesmyslných řešení a vezměte si svou sílu zpět. Jsme s vámi a milujeme vás.

Autor: Zlatá Dušička
Zdroj: http://zlata.dusicka.sweb.cz/…htm

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednavky@ipredplatne.sk