Zlatá dušička: Klid léta

84
Foto: Pixabay.com

Lidé Země, je a bude provedena změna v plánu některých duší. Mnozí ze světelných pracovníků již odvedli svou práci zde, v tomto časoprostoru a je potřeba jejich pomoci na jiných místech. Mohou být proto odvoláni ze svých misí. Je na čase, aby se probudili další, ti, co slíbili vést lidstvo v dalších krocích transformace. Proto můžete mít pocit, že mnozí ti, které jste sledovali, mizí ze scény a přicházejí noví. Ti mají povědomost o dalších krocích, které budou provedeny proto, aby se probudilo vědomí ostatních spících.

Směřujete k sobě samým, vaše srdeční čakry se spojují, napojujete se stále silnějším proudem energie na své duše. Informace jsou stále kódovány, ale jste vedeni k tomu, abyste dokázali otevřít přímou linku k informacím své duše, bez toho, aby tyto musely být kódovány a chráněny proti zneužití. Toto se stane, jakmile bude snížena hrozba energetického napadení, manipulace a ovládání. Buďte ve svých životech připraveni na vše. Vztahy se bortí, aby byly postaveny nové, na zcela jiných základech. Buďte trpěliví, neboť nelze vše ihned, je potřeba, aby se vše poskládalo. Rodinné vazby mohou být přetrhány, je to však nutné, neboť je důležité spojování vibračně ladících bytostí. Učíte se vše přijímat.

Tento čas je velmi významný, i když mnohé situace probíhají skrytě. Přesto si uvědomujete, že plno věcí je jinak. Zdánlivý klid letních dnů může být narušen. Vy se však vracejte do svého srdce, do svého středu, k sobě domů. Milujeme vás a žehnáme vám na vaší cestě.

Autor: Zlatá dušička
Zdroj: https://www.facebook.com/zlata.dusicka

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednavky@ipredplatne.cz