Zlatá Dušička: Čím více probuzených…

141
Foto: Dollarphotoclub.com

Lidé Země, ledy se pohnuly, stará realita se hroutí, nová se formuje. Tak, jako se z moře vynoří nový kontinent a ten starý se potopí. Dokazujete každým dnem, že jste schopni postavit se sami za sebe. Již nevěříte všemu, co je vám podsouváno. Vaše moudrost se probouzí. Chápejte, že čím více z vás bude probuzených, tím lepšího výsledku dosáhnete. Jste však monitorováni na každém kroku a je vám odpírána svoboda již dlouhé věky. Vy ale cítíte, že toto je dočasné, neboť vaše rozhodnutí ohledně svobody již padlo.

Lidé Země, jste součástí celku. I planeta je součástí společenství. Nikdo není sám a to, co učiní jeden, má ohromný vliv na ty ostatní. Mnohdy jste pohrouženi do sebe samých, zároveň však cítíte opovržení nad svou nemohoucností. Ale to není vaše realita. Musíte uvěřit, že jste mocné bytosti. Vaše realita je svoboda, je to prozření. V tomto čase vstupuje do vašich životů síla, která ze dne na den rozloží vše, co jste znali. Do pár let tento svět nepoznáte.

Je zde mnoho cest, jak uskutečnit to, po čem toužíte a proč jste sem přišli. Kráčejte cestou vašich srdcí, naslouchejte. Věřte sobě samým a prošlapte cestu svým dětem. Děti jsou vaše budoucnost. Poradí si s tím, co jim přenecháte. Odčiní spolu s vámi rodovou karmu a osvobodí se. Věnujte pozornost věcem skrytým. Neboť nyní se vše začne vynořovat velmi rychle. Vše se čistí a mnohdy s bolestí. Také však s nadějí v lepší zítřky.

Lidé Země, kdybyste viděli tu sílu, která z vás vyvěrá. Použijte ji na ozdravení sebe samých, na rozpoznání pravdy. Změňte svou realitu, vše je možné. Je čas. Milujeme vás a žehnáme vám na vaší cestě.

Autor: Zlatá Dušička
Zdroj: https://www.facebook.com/…cka

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednavky@ipredplatne.sk