Vylaďte si svůj život na Festivalu Evolution

84
Festival Evolution v Praze - Holešovicích. Foto: Festival Evolution s.r.o.

Touha po zdravém těle i mysli je pro člověka přirozená, a tak se stále více lidí zajímá o to, co je pro jejich zdravý a kvalitní život prospěšné. Nápady, rady a inspiraci můžete najít na Festivalu Evolution, který se bude konat o víkendu 17. – 19. září na Výstavišti v pražských Holešovicích. Návštěvníci zde najdou pod jednou střechou vše, co souvisí se zdravým životním stylem a rozvojem osobnosti; od nákupů přes ochutnávky a poradny až po festivalové programy pro celou rodinu.

Podtitul „Festival pro všechny, kteří to vidí #ProsteJinak“ je opravdu výstižný. Každý ročník Festivalu Evolution přináší vždy něco nového, prostor zde dostávají inovativní pohledy na tradiční přístupy, stejně tak nechybí aktuální témata, aby si návštěvníci mohli odnést nejen tipy na konkrétní výrobky, ale především inspiraci, nápady a praktické rady.

Zdraví tělesné i duševní

Pokud si nenecháte ujít nákupy, můžete vybírat z produktů zdravé výživy, certifikovaných potravin, přírodní kosmetiky nebo ekologické drogerie. Zároveň si můžete být jistí, že zde seženete produkty, na které běžně jen tak nenatrefíte.

Aby tělo nebolelo

Na festivalu se představí lékaři konvenční či celostní medicíny, prostor dostanou praktici alternativní léčby a dojde i na osvědčené rady našich babiček. Odborníci poradí, co dělat, když vás bolí záda, máte migrény, nebo se příliš stresujete. Nutriční poradci se zaměří na správnou výživu a doporučí vám, jak se vyhnout rizikům současného způsobu stravování.

Neznáte? Tak ochutnejte!

Pokud neznáte nejnovější výživové a stravovací trendy, nebo chcete ochutnat kvalitní a výběrové potraviny, neváhejte – vystavovatelé připravili nejen novinky, ale nabídnou i ochutnávky a veletržní ceny. Odborníci, kteří se zaměří na kvalitu a složení potravin a dalších výrobků, nám poradí, jak se vyznat v etiketách, a jak rozeznat opravdu kvalitní výrobky nebo jaké mají zdravotní přínosy či rizika výrobky, které běžně kupujeme.

Má mě rád, nemá mě rád…

Asi všichni chceme fungující vztah plný lásky, porozumění a klidu. Všichni potřebujeme cítit, že nás někdo potřebuje a miluje. Jinak nám něco chybí. Ale co si s tím počít? V dnešní době existuje mnoho metod, jak na to, a s některými z nich se můžete na festivalu seznámit. Najdete zde lektory, kteří vám poradí, jak rozvíjet vztah, aby se z něho i po letech nevytrácela láska, blízkost, vášeň a intimita. Odborníci poradí, jak rozeznat pravého životního partnera, odhalí, o co jde ve vztahu mezi mužem a ženou, nebo pomohou zjistit, jak předvídat chování partnerů. Chybět nebudou ani programy pro ženy, které jim pomohou uvědomit si svou sexualitu a ženskost.

Pracujte na sobě!

O osobním rozvoji a našem skrytém potenciálu budou mluvit koučové a odborníci, kteří vám poradí, jak na sobě pracovat a jak zlepšovat nejen své výkony, ale i svou pohodu. Seznámíte se zajímavými technikami práce s tělem a vědomím. Dojde i babské rady, tradiční čínskou medicínu, stejně jako na astrologii a sebepoznání. Právě tyto oblasti jsou o to více zajímavé, protože si díky nim můžeme rozšířit obzory o jiný úhel pohledu.

Kompletní festivalový program včetně seznamu vystavovatelů a podrobného rozpisu programu najdete na www.festivalevolution.cz.

PR článek

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednavky@ipredplatne.sk