Vize světla aneb Velikonoce přinesou světlo na planetu Zemi

253
Foto: Pixabay.com

Viděla jsem silné paprsky světla, dopadající na Zemi a obrazy toho, co se odehrávalo. Planeta Země se měnila ve světelnou kouli. Světelná energie byla silná a působila na srdeční čakru a naplňovala láskou všechno….viděla jsem i jakousi paniku mezi lidmi….shora se planeta Země měnila ve svítící kouli a tmavé skvrny mizely a s nimi i některá místa na Planetě….byl to velmi silný prožitek, ne konce světa, ale nového počátku.. Planeta Země zvedá svoje vibrace – byla pozvednuta do vyšších vibrací, několikanásobně vyšších než teď.

Vibrační chvění rezonuje s dušemi lidí probuzených i neprobuzených. Spustí hlubokou očistu a vyvolá neznámé psychické stavy a krize všude tam, kde je hluboké očisty potřeba.

Velmi silné vibrace ovlivní každého člověka, ti připravení se přesunou skokem do vyšších úrovní.

Další skupina bude prožívat krize a hlubokou očistu. Neprobuzení lidé a lidé v nízkých vibracích, budou světlem také zasaženi, jejich fyzická těla začnou vykazovat problémy a nemoci. Jejich těla v nízkých vibracích nevydrží nápor světla. Mnoho lidí bude muset přehodnotit dosavadní život a opustit stereotypy, vzdát se hmotného majetku a vymanit se ze všech závislostí (i na lécích). Velkou roli sehrají negativní emoce, nejvíce strach a nenávist.

Vysoké vibrace planety Země způsobí i to, že léky nebudou toliko účinkovat na tělesný systém člověka. Je nutné se včas zbavit všech závislostí a negativních emocích, duchovní prací na sobě.

Léky – jejich vibrace je na nízké frekvenci, která může nízkovibračním bytostem dočasně pomoci od projevů bolestí ve fyzickém těle, ale postupně se začnou stávat neúčinnou látkou, protože světlo v podobě vyšších vibrací neguje účinky těchto chemických látek. Mnoho rodin a lidí se dostane do krizí a psychických potíží, připomínající psychická onemocnění. Velikonoce se stanou zlomem v energiích na planetě Zemi. Vysoké vibrace neumožní nízkovibračním aktivitám ani jedincům v tomto stavu déle setrvávat. Vysoké vibrace doslova spálí všechno, co bude vibrovat na nízkých úrovních.

Jakoby se planeta Země rozdělila na další světy, které se již neprolínají a vytvoří se různá seskupení lidí, která se navzájem budou míjet. Nebude to konec světa, naopak počátek vzestupu lidstva na planetě Zemi.

Radvana
Zdroj: http://homosignum.blogspot.cz

Tento článek může být volně šířen v nezměněné podobě s aktivním odkazem na internetové stránky včetně této poznámky.

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 210 Kč, na 2 roky 420 Kč), pro Slovensko na telefonním čísle + 421 244 458 821, e-mail: predplatne@abompkapa.sk