Veronika Navrátilová: Úplné zatmění Slunce v Beranu 8. dubna 2024

420
Foto: Pixabay.com

Nejvýznamnější astrologická událost roku?😲 Je to možné. Dobře si ve svých horoskopech zkontrolujte osu 20. stupeň Beran/Váhy, protože tato osa bude díky zatmění super senzitivní. Pokud na této ose, ani v jejím blízkém okolí žádný citlivý bod nebo planetu nemáte, můžete být poměrně v klidu. Jestli ale ano, připravte se, že se něco bude dít. Zatmění rozhodně není žádný strašák a určitě neplatí, že má pouze negativní vliv. Řekla bych, že je spíš nositelem výrazných změn.

Každému člověku se pondělní úplné zatmění Slunce odehraje v horoskopu jinde. Někomu v prvním domě, někomu třeba v 6. domě, někomu v konjunkci se Sluncem nebo jinou planetou. Proto může každý z vás pocítit životní změny v jiné oblasti. Je také možné, že někteří už účinky zatmění v těchto dnech cítí, protože zatmění nikdy nepůsobí pouze v den, kdy nastane, byť tehdy bývá jeho vliv nejsilnější.

Přesto si myslím, že tentokrát bude mít zatmění Slunce vliv především na partnerské vztahy a tématem může být také sebeprosazení. Díky tomu, že zasažená je osa Beran/Váhy, mnoho vztahů může kvůli neshodám nebo nevyváženosti po dlouhém období nespokojenosti náhle skončit. Může docházet k situacím, kdy si jeden z partnerů zásadním způsobem uvědomí, že je ve vztahu zahnaný do kouta a rozhodne se svou situaci změnit, ať to stojí co to stojí. Nebo se mohou odehrát situace a okamžiky, které vašim vztahům zkrátka nedovolí fungovat stejně jako doposud.

Vzhledem k tomu, že pondělní zatmění Slunce je v exaktní konjunkci s Chironem, ať už ve svých životech zaznamenáte jakoukoli změnu, tak i kdyby se zdála být negativní, ponese v sobě velký léčivý potenciál. Tentokrát bude víc než kdy jindy platit, že všechno zlé je pro něco dobré. Tím samozřejmě nechci říct, že se mají dít špatné věci. Chci především upozornit na významný vliv Chirona a jeho léčitelských schopností. Dobře proto vnímejte v těchto dnech změny, které se ve vašem životě dějí a snažte se je chápat jako šanci k uzdravení❤

Veronika Navrátilová, astrologie a astropsychologie

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 300 Kč, na 2 roky 600 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednavky@ipredplatne.sk