Veronika Navrátilová: Proč je právě Česká republika výrazně zasažena druhou vlnou koronaviru?

323
Praha pohled přes staré město k hradu.
Foto: Dollarphotoclub.com

V současnosti na nebi nepanují zrovna hezké aspekty. Mars je v dlouhodobé kvadratuře na stelium Jupiter/Pluto/Saturn. To platí celosvětově a nelze se divit vyhroceným situacím. Hnutí žlutých vest ve Francii obnovilo protesty, nepokoje v USA nechtějí skončit, bouří se lidé v Bělorusku, hrozí válečný konflikt mezi Řeckem a Tureckem, atd. Během kvadratury mezi „tvrdými“ planetami a kardinálními znameními nic překvapivého.

Problémy má bohužel i Česká republika. U nás nehrozí válečný konflikt, ale rozmáhá se nám koronavirus a s ním nepopulární opatření. Proč právě u nás? Protože astrologické tranzity na horoskop republiky nejsou vůbec dobré. Aktuální kvadratura mezi Marsem, Saturnem a Plutem (v 8. domě horoskopu ČR) citelně atakuje naší Venuši ve Vahách a 5. domě. Ta vládne domu dvanáctému. Díky tomuto tranzitu se můžou do problémů dostat nemocnice, ekonomika (obzvláště podnikatelé, ale i zadlužení republiky) a čekat se dá těžce snášené omezení sdružování.

V horoskopu ČR ale v současnosti není pod tlakem jen Venuše. Merkur s Neptunem jsou těžce testováni Uranem z 12. domu, přičemž Merkur je vládcem našeho ascendentu a je tak v horoskopu velmi významnou planetou. Opozice tranzitního Urana na Merkur stojící v 6. domě ve Štíru podlamuje zdraví obyvatelstva.

To ale stále není všechno – velmi přesnou kvadraturu tvoří tranzitní Neptun z 11. domu na Mars na descendentu, který tradičně vládne domu šestému horoskopu ČR a v něm stojícímu Merkuru se Sluncem. Jedná se o aspekt špatné hygieny s epidemiologickým potenciálem, usnadňujícím komunitní šíření. Situaci v ČR samozřejmě všichni známe, píšu to hlavně jako zajímavost pro adepty astrologie😊.

Autor: Veronika Navrátilová, astrologie a astropsychologie
Zdroj: https://www.facebook.com/…091

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednavky@ipredplatne.sk