Jak uvidět lidskou auru. Užitečné rady

355
Foto: Pixabay.com

Nezasvěcení se domnívají, že schopnost spatřit energetický obal kolem postavy nějaké živé bytosti nebo předmětu mají pouze senzibilové. Esoterika však zná metody, umožňující každému, kdo si to přeje, naučit se bez problémů vidět vlastní nebo cizí auru.

Parapsychologové tvrdí, dětské obrázky různých živočichů ve fantastických barvách potvrzují, že v útlém věku dokáže člověk vidět více než pouhou fyzickou schránku. S postupujícími léty je však vnímání okolního světa stále více zastíráno materiálními hodnotami. Dítě svou schopnost vidět energetickou část reality ztrácí. Existuje několik metod, jimiž se dá tato ztracená schopnost vrátit.

Není na tom nic těžkého

– Posaďte nebo postavte se ve vzdálenosti asi 50 cm od zrcadla umístěného tak, aby pozadím zobrazeného odrazu byla jednolitá světlá plocha. Osvětlení by nemělo být příliš ostré. Ve tmě byste však nebyli úspěšní vůbec.
– Uvolněte důkladně celé tělo. Dýchejte pravidelně. Později si všimnete, že aura se při naplnění plic vzduchem zvětšuje.
– Lehké kývání těla ze strany na stranu posiluje koncentraci.
– Pozorujte odraz stěny za vámi. Klouzejte pohledem po obvodu postavy.
– Po nějaké době se kolem ní objeví nehmotný lehounký obal pohybující se spolu s tělem.

Když se aura objeví, můžeme podle přání změnit její barvu. Pamatujte však, že to silně ovlivňuje osud i povahu. Přistupujte k takovým změnám seriózně, abyste nepoškodili ani sebe, ani nikoho jiného.

Jak uvidět auru? Jako začátek nám při rozvoji této schopnosti pomůže pozorování aury menších předmětů. Postupně pak přecházíme k rostlinám a živočichům. Výsledkem je rozvinuté třetí oko, které umožňuje pozorovat auru jiných lidí bez sebemenších problémů.

Jestliže člověk rozvine svou schopnost pozorovat auru, získává zároveň možnost změnit vlastní osud a naučí se pomáhat lidem kolem sebe. Nenahraditelné jsou tyto znalosti pro duchovní rozvoj a poznání hloubek vlastní osobnosti.

Zdroj: https://astroplus.cz

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 210 Kč, na 2 roky 420 Kč), pro Slovensko na telefonním čísle + 421 244 458 821, e-mail: predplatne@abompkapa.sk