USA tají děsivou věc, na obloze jsou dvě slunce, varuje astronom

234

Pokud jste někdy vzhlédli k obloze a spatřili nad hlavou zářící Slunce, pak budete následují zprávou možná překvapeni. Astronom a teoretik Paul Cox tvrdí, že ve skutečnosti jsou v naší sluneční soustavě slunce hned dvě. Existenci druhého ale prý Spojené státy tají. Americký úřad pro letectví a kosmonautiku (NASA) podle Coxe veřejnosti lže nejméně v jedné podstatné věci. V přímém přenosu vysílání Slooh Telescope uvedl, že na obloze jsou ve skutečnosti dvě slunce.

Podle Coxe existenci druhého Slunce NASA tají. „Sami si můžete položit otázku, co je ta velká kulatá věc napravo od Slunce. To je naše druhé Slunce. Nevím, jestli jste věděli, že máme druhé Slunce, ale tady je, „prozradil Cox. Dodal, že NASA takové věci běžně tají a neříká veřejnosti úplnou pravdu. Diváky však svým tvrzením došlova šokoval. Poté začal mluvit o tajemné planetě Nibiru, známé jako devátá Planeta X.

Konspirátoři tvrdí, že tato planeta má obrovskou oběžnou dráhu a jednoho dne se dostane tak blízko k Zemi, že by její gravitační síla by mohla na naší planetě způsobit chaos a katastrofy v podobě zemětřesení. Cox tvrdí, že toto konspirační tvrzení je pravdivé.

Pokud budete na obloze údajné druhé slunce hledat, nezapomeňte si chránit zrak. Přímý pohled do slunečního záření jej může nenávratně poškodit.

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 350 Kč, půlroční 175 Kč), pro Slovensko na telefonním čísle + 421 244 458 821, e-mail: predplatne@abompkapa.sk