Těchto 11 znaků vám prozradí, že jste duchovně probuzení

944
Foto: Pixabay.com

Některé duchovní záležitosti jsou pro nás těžko pochopitelné. Jsou mnohem složitější než to, co dokážeme vnímat, nebo co ve svém životě na Zemi zažijeme.

Když se poprvé pustíme na duchovní cestu objevování, jsme jako prázdná nádoba, která nesmírně touží po tom, aby byla naplněna.

Každý krok k duchovnímu probuzení nás obohacuje o nové poznatky a otevírá nám brány k poznání tohoto světa.

Nahlížíme do tajů naší duše a zjišťujeme, proč jsme vlastně na světe. Obnovuje se naše víra v smysl života.

Cesta duchovního probouzení není krátká, a proto si často nevšimneme, že jsme dosáhli nové výšiny či milníky. Jelikož jde o duchovní záležitosti, nejsou pro nás takové zřetelné a neudeří nám vždy do očí.

Musíme se naučit lépe vnímat nepatrné, často přehlížené změny a posuny v našem životě.

Sledujte těchto 11 často prohlížených projevů chování, které vám prozradí, že jste duchovně probuzení:

1. Užíváte si čas strávený o samotě

To neznamená, že o zbytek světa nemáte zájem a nepotřebujete se s nikým vídat. Jednoduše si uvědomujete hodnotu času, který patří pouze vám a vašim myšlenkám.

Objímáte ticho, které vás obklopí, když se všichni ostatní někam vytratí. Je jedno, zda jste sami doma, zabalení v dece na gauči, nebo na procházce v lese a společnost vám dělají jen stromy.

Zatímco druzí se bojí zůstat sami, vy to víte ocenit.

2. Věříte, že všechno má hlubší smysl

Nic není tak jednoduché, jak se na první pohled zdá. Dobře víte, že vesmír má mnohem hlubší smysl a ve všem, co vás obklopuje, hledáte ukryté odkazy, znamení a symboly.

Zatímco druzí vidí hodiny, vy vidíte číslo na displeji, které vám připomíná vaše poznatky z numerologie. Najednou víte, co se vám to číslo snaží v daném okamžiku říct.

3. Nebojíte se plavat proti proudu

Vaše vnímání a sebedůvěra jsou výjimečné. Týká se to i chápání vašeho vlastního já a vaší jedinečnosti. Chápete, že každý z nás je svým způsobem jiný, a to dělá tento svět zajímavým.

Proto se nebojíte ukázat, čím jste jiní než ostatní. Odmítáte se přizpůsobit společenským trendům a razíte si svou vlastní cestu.

4. Pro váš okruh známých jste dobrým poradcem

Pokud vaši přátelé či příbuzní potřebují s něčím poradit, jejich kroky vždy směřují k vám. Lidé důvěřují vašim radám a názorům, protože máte dobrý postřeh a nechybí vám nadhled.

Pro druhé lidi jste přístupní a chápaví. Nikoho neodsuzujete a lidé se vám mohou bez obav svěřit i s těmi nejchoulostivějšími problémy.

5. Umíte se postavit tváří v tvář svým bolestivým zážitkům z minulosti

Pokud máte nějaké nevyřešené problémy z minulosti, které vás zatěžují, duchovní probuzení vám je postaví do cesty, abyste si je jednou provždy vyřešili.

Vaše nové znalosti a pohled na svět vám dodají sílu, abyste se tomuto dávnému utrpení postavili čelem a dokázali se od něho osvobodit.

Vypustíte ho ze svého života a zbavíte se tak zbytečné zátěže, kterou jste všude vláčeli s sebou jako břemeno.

6. Nevěříte všemu, co slyšíte

Neustále ve své hlavě přebíráte informace, které se k vám dostávají. Najednou jasně vidíte, kolik z nich bylo nesprávných či nepřesných.

Pomlouvání a drby, nebo zprávy, které prezentují společenská média způsobují obrovský „rozruch“. Vy dokážete mezi těmito informacemi jasně rozlišovat, co je pravdivé a co není.

Dříve, než se rozhodnete, čemu věřit a čemu ne, důsledně všechno analyzujete a uděláte si vlastní „průzkum“.

7. Ne vždy vycházíte s autoritami

Aktivně se o vše zajímáte a sami podrobně zkoumáte všechny věci. Nedokážete slepě důvěřovat a následovat někoho jiného jen proto, že je autoritou.

I když nemáte v úmyslu vzdorovat, vaše chování vás často přivádí do problémů. Lidé, kteří mají moc, nemají rádi zpochybňování a v tom jste vy jednička.

Přestože nemáte zájem porušovat pravidla, když mají své nedostatky nebo mezery, určitě je objevíte a nebojíte se na ně poukázat.

8. Máte otevřenou mysl

Máte své vlastní nápady, myšlenky a názory, které vás nesvazují. Jste otevření jiným pohledům a bez problémů si vyslechnete stanovisko druhých.

Z protikladných názorů se dokážete poučit a využít je ve svůj prospěch. Uvědomujete si, že vaše odpovědi či názory nejsou vždy správné.

A to je v pořádku, protože vaše mysl je pro spávné názory vždy otevřena.

9. Vaše sny jsou neuvěřitelně živé

Při dosahování nové úrovně duchovního probouzení zjišťujete, že jste stále více v jednotě s vesmírnými energiemi a rozličnými bytostmi, které jsou mezi námi.

Tyto bytosti se s námi snaží komunikovat prostřednictvím snů. Nabízejí nám v nich živé vize znaků a symbolů.

Vaše sny jsou neskutečně realistické, proto se vám nejednou stává, že se probudíte a nevíte, zda to byl sen nebo skutečnost.

10. Máte upřímný zájem zachránit celý svět

Někteří lidé mají spoustu různých řečí o tom, co všechno by udělali pro druhé. Když však přijde na lámání chleba, jak se u nás často říká – „skutek utek“. Schovají se do své ulity a ani za nic na světě nevystoupí ze své komfortní zóny.

Možná o vás někdo řekne, že jste snílek, ale vy jste mnohdy neochvějně přesvědčen, že s trochou úsilí a oddaností by se tomu všemu dalo pomoci.

Váš soucit a péče o druhých z vás snímají strach a jste ochotni přinášet velké oběti, aby se tato myšlenka mohla stát skutečností.

11. Nejste otrokem vlastního ega

Žijeme v době, kdy média hlavního proudu prosazují myšlenku, že na první místo je třeba postavit sebe.

Na lidech, kteří nás obklopují, máme podle nich hledat (a nacházet) uznání, obdiv a vlastní hodnotu. Když dosáhnete duchovního probuzení, zjistíte, že všechno je jenom velká lež.

Když se osvobodíte od svého ega a očekávání společnosti, na vlastní kůži pocítíte vyšší pravdu vesmíru, a sice, jakou roli sehráváte v tomto dokonalém plánu.

Zdroj: https://mocvedomi.cz/techto-11-znaku-vam-prozradi-ze-jste-duchovne-probuzeni/

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 210 Kč, na 2 roky 420 Kč), pro Slovensko na telefonním čísle + 421 244 458 821, e-mail: predplatne@abompkapa.sk