Sylvia Salow: Obrátil se Vám život vzhůru nohama a nevíte proč?

215
Foto: Pixabay.com

Někdy si v životě projdeme peklem a spadneme na pomyslné dno. Někdy se nám to stane více než jednou a my se začneme sami sebe ptát, čím jsme si to zasloužili. Občas se stane, že začneme pochybovat sami o sobě a přestaneme věřit, že bychom i my mohli být jednoho dne šťastní, po boku milované osoby a dělat to, co nás naše srdce naplňuje.

Žijeme ve velmi vzrušující a zajímavé době, kdy více a více lidí padá na dno a prochází si krajinou vnitřních démonů. Kolikrát se zdá, že existuje nějaká síla, nazývejme jí Bůh nebo vesmír, která stojí proti nám a nechce, abychom byli šťastní.

Kolektivně procházíme obdobím zrychleného duchovního a vnitřního vývoje, který působí v našich životech vlny, stejně jako na rozbouřeném moři. Může se stát, že začneme pomalu tonout, anebo se naopak pokusíme bojovat všemi možnými silami o přežití.

Jedno je, ale jisté, mnoho z nás prochází hlubokou vnitřní transformací, která nenechá kámen na kameni. Naše životy zažívají silné otřesy a my se sami sebe ptáme: „Proč? Proč já? Co dál? Změní se to někdy?“

Ačkoliv je mnohdy tato cesta životní transformace bolestivá, tak se děje pro naše vyšší dobro.

Během transformace postupně projdeme 7 fázemi, které změní náš život nejen z vnějšku, ale především my sami se staneme novým, lepším, člověkem.

Je to proces během kterého všechno, co není v souladu s naší autentickou pravdou nemá šanci na přežití, a čím více se tomu bráníme, tím větší odpor nám vesmír odráží zpět. Stejně jako velké zrcadlo, které nám odráží naše nejniternější rozpoležení.

Svým způsobem tento proces transformace nikdy nekončí a jakmile započne, tak ho nelze zastavit. Nicméně oním pomyslným výsledkem je, že se z nás stanou láskyplné a vědomější bytosti, které žijí v souladu s vesmírnými zákony a rovněž umí svědomitě nakládat se svojí energií a frekvencí.

Pokud tato hluboká vnitřní transformace započala ve vašem životě, tak možná prožíváte jednu (či více) z následujících situací:

– rozpadl (nebo se rozpadá) se váš dlouhodobý partnerský vztah
– přemýšlíte o změně povolání, rádi byste dělali něco, co můžete nazývat svým životním posláním
– nebo jste dostali výpověď, či jste sami svojí práci opustili
– nebo stále studujete, ale zjišťujete, že daný obor vás nenaplňuje, a že nevíte, co dál
– jediné, co víte je to, že něco se změnit musí
– možná jste si vy anebo někdo vám blízký prošli závažnou nemocí, která vás zaskočila a nutí vás ptát se, co vás to mělo naučit
– možná se nacházíte v závažné finanční situaci
– nebo vás někdo velmi blízký zranil na nejcitlivějším místě

Každá z těchto situací může být projevem něčeho mnohem většího. Jedna věc je jistá, tyto zatěžkávací situace obrátily váš život vzhůru nohama. Dotkly se vás na tom nejhlubším místě a vy intuitivně cítíte, že váš život nebo jako předtím.

V počátečních fázích této transformace je běžné mít tyto pocity a myšlenky:

– ptáte se sám sebe: „Kdo jsem?“
„Co jsem se narodil(a) dělat? Co je mým posláním?“
– máte pocit, že nejste sami sebou, a že vás vaše okolí doopravdy nezná
– zejména, protože vy sami neznáte sebe
– cítíte se izolovaní
– bolest, kterou někdy zažíváte je příliš velká
– občas máte pocit, že váš život je jedna dlouhá noční můra
– máte pocit, že se vám smůla lepí na paty
– jste na emoční houpačce, vaše pocity se mění rychlostí blesku
– brečíte častěji než předtím
– něco (nebo někdo), na čem vám přespříliš záleželo najednou zmizelo z vašeho života

Pokud cítíte, že se vám život obrátil vzhůru nohama a vy nevíte proč, tak je možné, že za těmito změnami stojí mnohem hlubší síly, než je na první pohled vidět.

Během mé práce s klienty jsem si začala uvědomovat, že každý z nich prochází podobnými procesy. Procesy, kterými jsem si prošla já sama. Rozsah těchto procesů jsem si uvědomila až jednoho dne v meditaci, kdy mi bylo řečeno, že mám pracovat s lidmi, kteří prochází hlubokou životní transformací a mým úkolem je pomoc jim vstoupit na druhou stranu. Tam, kde najdou naplnění, své životní poslání a svojí vnitřní sílu.

Autor: Sylvia Salow
Zdroj: https://sylviasalow.com/cz/2018/05/20/obratil-se-vam-zivot-vzhuru-nohama/?v=928568b84963

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz