Stanislava Boušková: Každý, kdo byl zvolen v této zemi, jí má i sloužit

332

Pardubická jasnovidka a spisovatelka Stanislava Boušková v rozhovoru s šéfredaktorem časopisu Ve hvězdách Romanem Zahrádkou ve svém vhledu popisuje události, které mohou přijít do konce letošního roku. Nabádá v této souvislosti, abychom vydrželi a přečkali velmi těžké časy, které nás prý pod vládou pětikoalice premiéra Fialy čekají. Očekává velkou drahotu, cenzuru, krachy českých firem, stávky, nezaměstnanost a vysokou kriminalitu.

Vřít to podle ní bude i ve vládní koalici, v níž si politici mezi sebou dokonce nafackují. Situace se však podle ní zlepší, ale bude to ještě trvat, dokud se nezmění politická garnitura v této zemi. Pokud jde o počasí, očekává letos záplavy na jižní Moravě a v jižních Čechách a nevylučuje ani tornádo, které může udeřit na jihu země. Pokud chcete vědět víc, pak poslouchejte.

Kontakt:
e-mail: Jiskra.oka@seznam.cz

Video: VE HVĚZDÁCH TV
Zdroj: https://www.youtube.com/…HTV

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 300 Kč, na 2 roky 600 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednavky@ipredplatne.sk