Sophie Bashford: Otevírá se portál Lví Brány

371
Foto: Pixabay.com

Jste Voláni.

Otevírá se Portál Lví Brány.

Mystický intuitivní vstup do posvátných možností a vibrační alchymie.

Jste Voláni.

Tuto bránu pro vás stráží otevřenou mnoho tváří a srdcí na které si vzpomínáte, protože jsou to Strážci Cesty vaší Duše.

Je zde Isis, Královna Nilu. Je zde Sekhmet, Lví Královna. Je zde Kali, Strážkyně Tajemství. Je zde Lilith, Držitelka Nejvyšší Ženské Pravdy.

Je zde Archanděl Michael. Všichni Archandělé vytrvale ukotvují tyto nové vlny Světla, které vtékají do vašeho bytí.

Jste vítáni ve Velkém Chrámu Světla, zakořeněném v Egyptě, udržovaném v pyramidách, zářícího z Hvězdného Systému, ze kterého pocházíte.

Merkaba se vábivě vznáší nad vaším vibračním polem, přichystaná sestoupit do čaker, mísíce vaši osobní energii s Vyšší Moudrostí Velkých.

Tajemno. Neznámo. Multidimenzionální Sféry. Prapředci. Bohové a Bohyně. Vysocí Kněží a Kněžky. Mistři Alchymisté a Cestovatelé Časem. Strážci Svatého Grálu.

S tímto vším a s více se setkáte v následujících přicházejících týdnech jak budete postupovat dále a dále, hlouběji a hlouběji do Chrámů.

Vaše vnější vrstvy shoří. Bloky k odhalení vnitřních Světelných Kódů budou rozpuštěny. Možná budete konfrontováni s nějakými strachy a vzdorem. A přitom jste stále v objetí a vyživováni Bohyní.

Jste Voláni.

Máte jedinečný osud.

Změna je ve vzduchu.

Světlo Přichází.

Všímejte si znamení, symbolů a synchronicit všude kolem vás. Nacházíte se uprostřed Božské konverzace.

Dnes otevírají Lvi své tlamy do široka a začínají vyřvávat nové frekvence do vašeho bytí. Cesta do Vnitřní Svatyně započala.

Jste připraveni?

Autor: Sophie Bashford
Překlad: Taunia
www.slunecnabrana.eu

Tento článek lze šířit nekomerčním způsobem v originální formě s uvedením autora a překladatele a aktivním odkazem na stránkywww.slunecnabrana.eu, www.martinachristova.eu a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednavky@ipredplatne.cz