Ruská tajná kniha: Mimozemské rasy

809
Ilustrační foto: Pixabay.com

Vážení čtenáři, přinášíme vám překlad videa, které předkládá řadu kontroverzních informací, jejichž pravost nelze ověřit. Přesto si myslíme, že pro vás mohou být přínosem. Autor videa dokonce tvrdí, že tyto informace mohly být jedním z podnětů k prohlášení učiněném Dmitrijem Medveděvem 7. 12. 2012 (http://www.exopolitika.cz/…mi/).

SMERSH byla protišpionážní služba Rudé armády zbudovaná na konci roku 1942 nebo možná i dříve, ale oficiálně založená 14. dubna 1943. Název SMERSH vymyslel Josif Stalin. 13. ledna 1947 byla předána malá kniha, obsahující popis mimozemšťanů, špičkovým agentům SMERSH. Tato kniha popisovala 8 druhů mimozemšťanů a obsahovala kresby a ilustrace bytostí a UFO.

Během let byla kniha doplňována, byly do ní přidávány fotografie UFO, jakož i fotografie svědků a unesených (zejména dětí), ale také statistiky. A mnohem více! V 80. letech byla nalezena kopie této knihy na poli v Burjatsku (Východní Sibiř). Tato kopie knihy skončila v rukou agenta KGB, který měl přátele v médiích. Po rozpadu SSSR pouze některé (!) z informací a kreseb z ní unikly. O několik let později některé z těchto uniklých informací posloužily jako inspirace k tvorbě několika různých videoher. Tou nejznámější je Mass Effect – hru vyvinula kanadská společnost BIOWARE. Společnost BIOWARE založili v roce 1995 dva lékaři – MUZYKA a ZEŠČUK s konexemi na Rusko. Toto vše pomohlo k diskreditaci skutečné knihy, avšak tato kniha ,,nezemřela“ mezi špičkovými ruskými bezpečnostními agenty. Tato kniha stále existuje, používá se a je doplňována ruskými tzv. ,,speciálními službami“. Kniha se nazývá „Mimozemské rasy“.

RASY:

Rasa Maitre

Mají 2 domovské planety, souhvězdí Megopei. Mají stejnou výšku jako lidé, je to rasa ,,parazitů“. Navštívila Zemi poprvé v prehistorickém období. Unášení lidí provádějí otevřeně. Chtějí kolonizovat Zemi, ještě se tak však nestalo díky ochraně jiných mimozemských ras. Je to rasa hermafroditů. Jejich délka života je 120 let. Kolonizovali 26 planet. Na Zemi unesli kolem 5 000 mužů. Zemi již navštívili na 200krát. Jejich poslední návštěva byla v září 2006.

Více o této rase zde: http://mysteriousall.com/…tml

Rasa Dries

(Tento druh byl také použit v sériích Stargate, rovněž produkované společností BIOWARE). Jejich vzrůst je 2,5 metru. Mají komplexní strukturu lebky. Planetu Zemi navštívili 20krát. Jejich cíl: unášení lidí, reprodukce a přetváření lidí v otroky. Již ,,ukradli“ 520 osob. Přiletěli ze třetí hvězdy v souhvězdí Cetus. Mají dvě domovské planety, kolonizovali 40 planet za pomoci otroků. 10 planet bylo převzato násilím. Pracují se 3 rasami. Živí se bílkovinnou stravou, většinou zvířaty. Mentálně nejsou schopni vzájemného působení s jinými rasami. Jejich 2 domovské planety jsou chemickým složením podobné Zemi. Měli by se odhalit lidstvu v roce 2022.

Rasa Lang

Malé bytosti, dorůstající výšky 70 cm. Pocházejí ze 6 hvězd v souhvězdí Coma Berenices. Mají 3 domovské planety a 10 jich kolonizovali. Byli jedni z prvních mimozemšťanů, kteří navštívili Zemi. Byli to oni, kdož odstartovali příběhy o elfech. Unesli na 10 000 000 lidí (podle jiného zdroje 10 000 – pozn. překl.) za dobu celé historie. Naposledy navštívili naši planetu v lednu 2006 na Novém Zélandu. Jejich posádka se skládá z 20 jedinců.

Více o této rase zde: http://mysteriousall.com/…tml (Např. se dozvíte, že rádi unášejí lidi a umisťují je do ZOO).

Rasa Smad

Pocházejí ze souhvězdí Batteray, planety Svok. Jejich vesmírné lodi mají kuželovitý tvar. Jejich vzhled připomíná lidský. Mají pouze 6 vesmírných lodí. Kolonizovali 20 planet, z nichž 18 osídlily jiné rasy. Zemi navštívili poprvé před 2 500 lety. Mají mimořádný zájem o naše náboženské víry. Je to rasa, o které se uvažuje, že ztrácí na síle.

Rasa Tengri Tengri

Žijí na planetě Tengri, galaktický sektor 56, hvězdný systém F-1342. Žijí v podzemí. Planeta Tengri je domovem pro 10 miliónů jedinců tohoto druhu. Navštívili planetu Zemi poprvé asi před 10 000 lety. Nepotřebují atmosféru ani vodu k tomu, aby přežili. Mají jednu vesmírnou loď, která může ubytovat až 5 miliónů jejich bytostí. Po celou dobu měli několik kontaktů s vládami Země.

Rasa Graysli

Dosahují lidské výšky, jejich kůže je pokryta jemnými vlasy. Zemi navštívili 12krát. Mají 2 domovské planety v souhvězdí Panny. Jejich první návštěva se odehrála za éry faraónů Egypta asi před 3 000 lety. Strávili tam 10 nepřerušovaných let. Egyptská Džoserova pyramida byla postavena na jejich počest. Vývoj lidí na Zemi sledují již 200 let. Cestují v lodi pouze po 6ti. Jejich poslední návštěva na Zemi se odehrála v červenci 2002 a únoru 2004.

Rasa Dorsay

Malé bytosti, vysoké asi 0,5 metru. Planetu Zemi navštívily 250krát. Přicházejí z hvězdného systému Casiopea, mají 2 domovské planety. Živí se jinými druhy mimozemšťanů a také lidmi. Byli ve válečném stavu s jednou mimozemskou rasou asi 2 bilióny (miliardy? – pozn.překl.) let. Naposledy rasa Dorsay navštívila Zemi v listopadu 2001 v Alpách.

Rasa Strom

Pocházejí ze souhvězdí Malé Medvědice (Ursa Minor). Stromové jsou bezobratlí a láčkovci. Průměrný vzrůst 2 metry. Pro tuto kulturu Stromů má velký význam vegetace. Byla na Zemi 200krát. Hlavním důvodem je studium flóry naší planety. Tato rasa se chová extrémně opatrně, jen vzácně ji spatří člověk. Zemi naposledy navštívili na konci poslední doby ledové. Stromové mají 20 kolonií umístěných po celé galaxii. Jejich lodě mají tvar osmiúhelníku.

Rasa Afim

Pocházejí ze souhvězdí Lyry, sami sebe nazývají ,,Afim Spiantsy“. Jsou menší postavy, mají modrou, pórovitou kůži. Jejich planeta se nazývá „Crimea Ai Petri“. Úroveň jejich technického vývoje je taková, že se mohou dostat ze své planety na Zemi za 20 minut. Nepotřebují kyslík, největším procentem v atmosféře jejich planety je zastoupen vodík. Kolonizovali 10 planet nenásilným způsobem. Když se dostanou blízko k člověku, nejsou vidět, pokud to nechtějí. Avšak lidé pocítí jistou dávku nevysvětlitelné úzkosti. Jejich vesmírné lodě jsou malé a podobné kouli. Navštěvují nás, aby studovali „lidskou deviaci“. Tato aktivita je pro ně důležitá k tomu, aby rozlišili další vývoj lidské rasy.

Rasa Solipsi Rai

Přátelská rasa ve všech ohledech. Mají jednoho hlavního vůdce, jeho jméno je YMARTYYN. Jejich civilizace je 2 bilióny (nebo miliardy? – není jasné – pozn. překl.) let stará. Kdysi se dostali na stejnou úroveň vývoje jako my. Rasa Solipsi Rai nemá kolonie. Soustředí se pouze na vývoj jiných planet. Pocházejí ze souhvězdí Cygnus. Mají jednu silnou zbraň, která udržuje všechny ostatní nepřátele a násilné rasy „v klidu“. Rasa Maitre kvůli tomu ztatila 5 svých lodí. Oni říkají, že my (lidská rasa) máme stále 645 možností pro budousnost naší planety, ale ta správná volba závisí na našich schopnostech přestěhovat lidi do vesmíru. Je to rasa Solipsi Rai, ale my je nazýváme Šedí (Řada druhů Šedých je lidstvu nebezpečná, někteří však možná nikoli – poznámka překl.).

Rasa Anunnaki (také Anunakene)

V knize není žádné vyobrazení. Přiletěli z planety Nibiru. Jejich planeta vstupuje do našeho slunečního systému každých 4 000 let a nikoli každých 3 500 let, jak bylo všeobecně přijato. Podobají se člověku, ale jsou postavou větší – 2,5 m. Podle této knihy, když přijeli na Zemi, byli tu již jiné mocné bytosti – s nadpřirozenou silou. Anunnaki je porazili a stali se novými vládci. Geneticky upravili lidské druhy tak, aby měli k dispozici rasu otroků. Samael a Lilith byli král a královna Anunnaki. Nebyli si vědomi přítomnosti Reptiliánů na Zemi, pouze spolupracovali s jinou mimozemskou rasou, se Zeta Reticuliány. Tito (Zetas, Zetové) se nemají zaměňovat s rasou Maitre ani rasou Solipsi Rai (Šedí). Nakonec Anunnaki Zemi opustili z neznámých důvodů, avšak předtím než odešli, stvořili poddruh ,,Zeta“. Tento poddruh se v podstatě stal vládcem Egypta – alias faraóni, dokud svoji vládu nedokončili Reptiliáni pomocí infiltrace. Anunnaki byli bytosti, které daly zrod takovým legendám jako jsou obři. Jednou se vrátí. Tento den je stále záhadou.

Rasa Kalenia

Pocházejí ze souhvězdí Vodnáře – hvězda ,,Tarazed“. Jejich délka života dosahuje 150 let. Kolonizovali 3 planety. Jejich lodě jsou často viděny v severní Africe a v oblasti Sahary. Navštěvují Zemi od 3. století přnl. Neprovádějí únosy. Zajímají se pouze o pozemské minerály.

Rasa Mythilae

Jsou to vzdálení ,,bratranci/sestřenice“ reptoidních druhů, ale nejsou to Reptiliáni. Pocházejí ze souhvězdí Serpens, z hvězdy Alya. Zemi navštívili poprvé 13. června 1965. Na rozdíl od svého vzhledu nejsou považováni za člověku nebezpečné. Většina jejich lodí je spatřována nad jižním pólem.

Rasa Reptiliáni

Nejznámější a nejobávanější je rasa Reptoidů (existují 3). Ti jsou natrvalo, neustále na Zemi více jak 15 000 let. Přiletěli ze souhvězdí Draco. Kolonizovali na 500 planet prostřednictvím infiltrace uvnitř vlád a do ostatních vůdčích pozic. V pozemském případě se nepotřebují infiltrovat. Jak se lidstvo vyvíjí, tím vzrůstá jejich moc. Jsou považováni za jeden z nejvíce technologicky vyvinutých druhů, ale dávají přednost práci ze zákulisí. Mají nadpřirozené síly, takové jako:

– proměna tvaru těla (shapeshifting)
– mezidimenzionální cestování
– schopnost být neviditelný

Na Zemi mají 3 hlavní základny pro své lodě (UFO). První základna je tzv. oblast Bermudského trojúhelníku, druhá se nachází někde poblíž dánského pobřeží a třetí je někde poblíž pobřeží Nového Zélandu. (Prý – pozn.překl.) nikdy neodejdou.

Rasa Alcohbata

Mají přes 5 000 lodí, kolonizovali přes 100 planet. Jsou považování za jednu z parazitních ras. Často unášejí lidi – důvody jsou neznámé. Neradi se zabývají jinými mimozemskými rasami. Je to agresivní rasa pocházející ze souhvězdí Perseus. Panuje podezření, že byli zapleteni v několika případech leteckých katastrof. Je třeba se seznámit s tímto případem: Korejské aerolinie – let 007, katastrofa nad Ruskem v roce 1983. Rusové za to přijali vinu. Na Zemi byli naposledy viděni: 1. září 2001 v Kanadě.

Rasa Negumak alias Gnomopo

Jsou považováni za nově příchozí na Zemi, poprvé ji navštívili v roce 1989. Provádějí kontrolu mysli polapených lidí (únosy lidí). Lidi používají z neznámých důvodů poté, co se vzdají. Toto byla skutečná inspirace pro film z roku 1996 „Den nezávislosti“. Je to jedna z nejstarších ras, které existují (pokud víme). Jsou také rasou, které se nejvíce obávají vlády na Zemi.

Rasa Zeta Reticuli alias Shamtbhala

Neplést si s rasou Maitre, ani s rasou Solipsi Rai. Zeta přiletěli ze souhvězdí ,,NETS“. Byli a jsou to zástupci Anunnaki na Zemi. Anunnaki geneticky upravili poddruh rasy Zetas, aby se vzhledově podobali více lidem. Nakonec se stali faraóny Egypta. Nejznámější z nich byl Akhenaten, jenž byl odstraněn od moci Reptiliány. Zeta pobývají na Zemi již 4 000 let. Byli prvními upravenými hybridy, stále dodnes je až 30% z nich deformováno. Sexuální charakteristiky těchto hybridních Zetas jsou rozeznatelné jako u lidí. Zetas stále zůstávají ve dvou formách. Ta „původní“ a ta „hybridní“. Jejich místo na Zemi je neznámé.

Rasa Ramay

Velmi mírumilovná rasa, snaží se s námi koexistovat. Podle této knihy jsou to oni, kdož ,,stvořili“ mayskou civilizaci tím, že vzali lidské druhy z různých míst na Zemi a umístili je do Jižní Ameriky. Mají velmi vědecky založený temperament. Učili Maye astronomii a vědě o času. Opustili Maye a tuto planetu, když byla tato kultura ve svém nejvyšším rozkvětu. Poté co odešli, Mayové začali s oběťmi a proléváním krve jejich jménem. Tato rasa nás od té doby mnohokrát navštívila. Pocházejí z Capelly, ze souhvězdí Auriga. Naposledy nás navštívili v roce 2001 na ostrově Bora Bora (u Tahiti, Jižní Pacifik – pozn. překl.).

Rasa Moovianthan-Kayphik alias „ti zářící“

Pocházejí ze souhvězdí Vulpecula. Sešli se přinejmenším se dvěma americkými prezidenty a s mnoha sovětskými a později ruskými vysoce postavenými vůdci. Vyměnili technologii za „povolení“ provádět únosy. Sehráli velkou roli v rámci sibiřských a tibetských kultur. V těchto oblastech mají stále své základny, kde se skrývají uvnitř severní strany hor. Do současnosti již kolonozovali na 40 planet, všechny vně našeho slunečního systému.

Rasa Rak

Z 58 ras v této knize je tato rasa popisována jako ta, která naštívila Zemi nejméněkrát. Pouze 5krát. Jejich krátká přítomnost na Středním Východě stvořila (prý – pozn. překl.) víru v džina v Koránu a v islámské mytologii. Podle muslimů osídlili jakýsi neviditelný svět v dimenzích, které pro lidstvo ve vesmíru nejsou viditelné. Ale ve skutečnosti ukončili návštěvy Země proto, že jejich imunitní systém se nemohl vyrovnat s pozemskou faunou a flórou. Jejich poslední zaznamenaná návštěva je v roce 712 n. l.

Rasa Hav-Hannuae-Kondras

Pocházejí z galaxie Sextans Dwarf SPH (Trpaslík). Zemi navštívili poprvé v roce 934 nl. Tam, kde je dnes nové, moderní Rumunsko. Často unášejí a zabíjejí lidi. Vysávají a pijí krev lidí, jakož i krev zvířat. Stojí za mnoha únosy (zvířat i lidí). Jsou „zodpovědní“ za mýty o upírech. Některé vlády to vědí a akceptují jejich konání. Lidská těla, která unesou a použijí, nejsou nikdy vrácena. Naposledy byli viděni na Zemi ve Skotsku v roce 1996.

Rasa Allmahuluk-Strat-163

Po údajně prohrané bitvě ve starověké Indii proti Reptoidům (přesné datum a rasa není specifikováno) byli donuceni opustit naši planetu, kterou navštěvovali po 200 let. Avšak znovu začali se svými návštěvami od roku 1948. Podle této knihy tato rasa je technologicky extrémně vyvinutá. Jejich lodě jsou z valné části neviditelné a oni nosí určitý druh obleku, který je činí neviditelnými. Pocházejí z planety Jupiter!

Rasa Ainanna

Tato rasa je tou, kterou nazýváme Marťané. Pocházejí ze souhvězdí Blíženců. Měli své základny na Marsu po tisíce let, kde těžili určitý druh minerálu podobný zlatu. Jejich první zaznamenaná návštěva na Zemi byla v roce 1235 přnl. v Japonsku. Podle této knihy byli na Zemi naposledy spatřeni na Madagaskaru v roce 2003.

Rasa Indugutk alias „Vysocí Bílí“

Mají základny na Měsíci, kde něco těží (kniha neuvádí co). Na to používají otroky (kniha se nezmiňuje, zda jde o lidské otroky), avšak o tyto ,,otroky“ je mimořádně dobře postaráno. Snaží se za každou cenu udržet své operace v tajnosti. Jsou téměř v permanentním kontaktu s vládami Ruska, Číny a USA. Ačkoli nevypadají jako lidé, mají schopnost tak vypadat! Vidělo je již mnoho lidí a dokonce s nimi i mluvili. Jsou (prý-pozn. překl.) tím, čemu říkáme Muži v černém. Skuteční MIB.

Komentář:

Některé z obrázků na videích (obrázky mimozemských ras) jsou přímo ze stránek této knihy, jiné byly dodány do knihy (přicvaknuty svorkou) a patří k některým videohrám. Věřím, že slouží jako ilustrace té či oné rasy, kterou použili autoři buď proto, že neměli obrázek dané rasy anebo je to nejbližší možné vypodobnění oné rasy.

Společnost, která produkuje videohry, o níž jsme se zmínili (Bioware), pracovala s různými filmy a herními společnostmi po celá léta. Pomáhali jim s „vytvářením“ různých druhů ras. Kniha je naplněna stovkami stran ručně psaných poznámek, protože ať tato kniha před námi patřila komukoli, aktualizoval tuto knihu až donedávna, a to jak obrázky, tak informacemi. Právě proto máme tak čerstvé informace o mimozemských návštěvách na planetě z této knihy. Jeden z těch lidí (těch, kdož knihu vlastnili předtím) stále ještě žije a často s ním mluvíme. Společnost Bioware pracuje s producenty několika televizních seriálů a filmů, když se rozhodne pomoci jim „vytvořit“ nějaké mimozemské bytosti.

Překlad: Karel a Dana Rašínovi

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednavky@ipredplatne.sk