Rok 2017 – Zlatý věk

348
Foto: Pixabay.com

Moji milovaní, pro mnohé z vás byl rok 2016 mnohem náročnější, než jiné roky předchozí, bylo to tím, že rok 2016 je rokem dokončujícím všeho, co jste a z čeho jste měli strach nebo z nějakého jiného důvodu jste odkládali. Různé situace ve vašich životech. Přicházely vám, řešení k rozluštění vašich problémů a vy jste nacházeli sílu k jejich uskutečnění. Moji milovaní, jsme tu stále pro každého z vás a pomáháme vám na každém kroku, milujeme vás bezpodmínečnou láskou a věřte, že veškeré kroky, které se vám odehrály ve vašich životech jsou důležité pro váš další posun v roce 2017- začátku nového Zlatého věku.

Mnozí z vás prošli peklem, jak zde na Zemi mnozí nazývají vaše zkušenosti, a neviděli jste východisko z vašich situací, ale věřte, že bylo důležité začít nahlížet očima lásky a vejít do úrovně pravdy, aby mohlo odejít vše neláskyplné, které vám bránilo přijmout sebe sama a zodpovědnost za své činy. A věřte, že nikdy není nic, co by vás srazilo na kolena. Začněte nahlížet očima lásky a obzor se vám rozšíří a vy uvidíte a odhalíte pravdu a pravou podstatu své situace a zjistíte, že řešení je na dosah a je plné lásky a mnoha změn.

V roce 2016 jste také zažili mnoho pádů, jak osobních, tak ekonomických. Stalo se i více katastrof a různých pádů, ale věřte, že i takto se společně s námi čistila vaše matička Země od všech nánosů strachu a bolesti. Odešlo mnoho vašich milovaných, ale jejich odchod byl naplánován a oni plně souhlasili, že pomohou vám i planetě očistit od usazenin, které planeta Země skrývá. Jejich ztrátou se zvedla vlna solidarity, lásky, úcty, pokory a vězte, že i oni vše podstoupili s největší láskou a pokorou sami k sobě a k vám. Milují vás natolik, že podstoupili očistu vás i celé vaší Země a věřte, že velice brzy se s nimi znovu potkáte a znovu ucítíte jejich blízkost a radujte se z této události, radujte se z každé události a okamžiku přítomnosti jak vaší zde na Zemi, tak jiných. Milujte sami sebe a druhé. Změňte úhel pohledu a nahlížejte očima bezpodmínečné lásky a prosím, přijměte pravdu, i když se zdá být bolestivá, ale jen tak zjistíte, bez všech předsudků, kdo jste a proč jste přišli.

Jste stále před rozhodnutím a zvolením vaší cesty. Mnozí z vás si zvolili rychlejší cestu vzestupu a mnozí tu pomalejší. Moji milovaní, není žádnou ostudou se rozhodnout jakýmkoliv způsobem. Zůstáváme stále u vás a milujeme vás každého stejnou bezpodmínečnou láskou. Každý z vás tu má jinou cestu a zkušenosti a ne každý teď a tady zvládne cestu rychlejší. Je to určené vývojem vás. Každého z vás a někteří zde mají ukázáno jakou cestou se dát a jak mají na sobě pracovat a jak dokáží bez předsudků nahlížet za obzor zastření a ti budou s tou největší láskou napomáhat vám, kteří ještě hledáte cestu lásky k sobě sama a k Bohu.

Moji milovaní, toto otevření všech pravd jak duchovních, tak ekonomických a osobních spěje k plnému vzestupu každého z vás, Země, vesmíru. Jen si prosím uvědomte, že bičování sebe sama i druhých, nic ve vašich životech nezmění. Utrpení a strachu už bylo dosti, a proto vyplulo mnoho řešení ukončení a uskutečnění a dokončení vašich problémů a situací, které vás dovedlo k uvědomění a tvoření tou nejčistší láskou ve vašich srdcích, co teď a tady vám jde vyslat.

Moji milovaní, každé zrníčko, ať sebemenší lásky, koná zázraky jak ve vás, vašem okolí, tak celému světu. Bylo vám objasněno a zodpovězeno mnoho otázek, na které jste hledali odpovědi a věřte, že i tyto odpovědi události vás vedou k uvědomění silou lásky a tvořivosti. Otevřete oči, uši, náruč, srdce a pojďte ruku v ruce s námi změnám a posunu novému roku 2017.

Muselo být mnohé ukončeno, aby mohlo nové začít. Změňte úhel pohledu a nahlížejte a milujte každou změnu a událost ve vašich životech a povolte pravdě, aby mohla vejít do vašich srdcí a s tou největší láskou rozkvetla, vaší bezpodmínečnou láskou a vy uchopíte rovnováhu své duše, mysli, těla, aby vešel do vašich bytí klid a mír. Aby jste došli k celistvosti, propusťte vše nesourodé, veškerou zátěž a nemějte strach. Věřte, je o vás o každého z vás postaráno. Mějte víru v sebe sama, tím neztrácejte víru ve mě, v Boha. Dejte mi prosím prostor společně nahlížet do vašeho bytostného já a povolte mi vám pomoci, ať každého jiným způsobem, ale stejnou bezpodmínečnou lásku. Záleží na každém z vás a na rozhodnutí, do jaké úrovně mě spustíte a začnete tvořit. Tvořením měníte sebe a celý svět. Rok 2017 vám přinese do vašeho života mnoho změn, ale pojďme ruku v ruce s láskou tvořit vaší budoucnost. Tak jest.

Miluji vás váš Bůh

Zdroj: www.prozreniandelu.cz

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 210 Kč, na 2 roky 420 Kč), pro Slovensko na telefonním čísle + 421 244 458 821, e-mail: predplatne@abompkapa.sk