První věc, kterou ráno uděláte, napoví hodně o vaší osobnosti

348
Foto: Pixabay.com

Způsob, jakým začínáte svůj den, odhaluje mnoho o prioritách, které máte ve svém životě. Odhaluje, čímž se zaměstnává vaše mysl a vypovídá také o tom, co vás drží v okovech.

Je zcela přirozené, že první myšlenka, jakou máte po probuzení, udává směřování vaší činnosti, a tedy vypovídá hodně o tom, jací jste.

Čtěte dál a zjistěte, co o vás prozrazují tyto činnosti.

Zkontrolujete budík

Lidé, kteří se probudí a kontrolují budík, jsou obvykle těmi, kteří toho mají hodně na mysli. Vstanou dříve, než zazvoní budík, protože oni jsou již v pracovním režimu.

Jsou vnitřně poháněni, přesní a váží si čas. Jistě není třeba říkat, že nenávidí mrhání svého času.

Vypnete budík

Lidé, kteří vypnou budík jsou zpravidla těmi, kteří tvrdě pracují, ale rádi pracují podle vlastního tempa.

Nemají rádi autoritu (vypni budík!) a nejlépe pracují tehdy, když mají svou vlastní svobodu. Na začátku mohou být pomalí, ale rozhodně končí rázně.

Hledáte svého partnera

Lidé, kteří hned po probuzení hledají svého partnera, jsou beznadějní romantici a extrémně závislí na svých partnerech.

Jejich den se nezačíná bez lásky jejich života, která stojí před nimi a dnem přecházejí ztraceni ve svých myšlenkách.

Dlouho se díváte na strop

Lidé, kteří se probudili a neustále sledují strop jsou snílci tohoto světa.

Zpravidla se pokoušejí vrátit k snem, které se jim zdály dřív, než se probudili a rádi si pro sebe vyčleňují vlastní čas, aby se pozdravili se světem.

Jsou tvořiví, jsou to myslitelé a filozofové.

Vrátíte se zpět do postele

Lidé, kteří se probudí a hned znovu usínají se vůbec nestarají o svět. Je to jejich čas a akceptují to s velkou radostí.

Jsou svými vlastními pány a jen oni rozhodují, co musí dělat. Jsou bezstarostní a styloví, milují svůj uvolněný život.

Kontrolujete sociální sítě

Lidé, kteří okamžitě po probuzení kontrolují, co je nového na sociálních sítích, jsou zcela závislými na jiných lidech. Potřebují, aby jim druzí schvalovali to, co dělají.

Skutečně se zajímají o život jiných lidí a také o to, jak se mají. Nemusí to být taková skvělá věc, ale zvyky umírají opravdu těžko.

Zkontrolujete maily v mobilu

Lidé, kteří vstanou a energicky kontrolují, zda nedostali důležitý email, jsou obvykle vedoucími ve svých pracovních oblastech.

Jsou vždy zaneprázdněni a každá chvíle jejich času musí být strávena efektivně. Jsou inteligentní, přesní, a hlavně vnitřně poháněni.

Nekontrolujete nic

Lidé, kteří se probudí v podstatě s ničím, co by měli na mysli, jsou tvořiví myslitelé. Je to, jako kdyby se probudili s prázdnou hlavou a mohou si dělat cokoli.

Zpravidla jsou na den připraveni, ale nejsou si jisti, co všechno je čeká.

Cítíte se zmateně

Někteří lidé se probouzejí každý den s pocitem zmatenosti. Je to, jako kdyby byli unudění okamžitě po probuzení. Oni skutečně nerozumějí tomu, co mají dál dělat.

Trvá jim nějaký čas, až se dostanou do svých kolejí. Zatímco se slunce dostane na oblohu, oni už budou v akci.

Okamžitě opouštíte postel

Toto jsou jedni z nejaktivnějších lidí, které můžete potkat. Je to, jako kdyby vstali z postele čerství a připraveni ovládnout svět.

Zamíří si to do tělocvičny, jdou si zaběhat nebo dělají něco produktivního. Když už jsou venku, tak jsou aktivní.

Uklidíte si

Lidé, kteří se probudí, uklidí pokoj a ustelou, jsou obvykle nejvíce organizovaní ze všech lidí, na jakých můžete narazit.

Mají rádi své věci pod kontrolou a někdy je náročné s nimi vycházet.

Vše proklínáte

Někteří lidé vstanou a proklínají vše, co vidí. Probouzejí se zuřivě a nenávidí skutečnost, že je nový den, který musí zvládnout.

No ve skutečnosti jsou to jedni z nejčestnějších lidí, s jakými se můžete setkat. Budou vás přesně informovat o tom, co si o vás myslí. A umí být extrémně přímočaří, co je mezi lidmi poměrně vzácná vlastnost.

Zdroj: https://mocvedomi.cz/prvni-vec-kterou-rano-udelate-napovi-toho-hodne-o-vasi-osobnosti/

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 210 Kč, na 2 roky 420 Kč), pro Slovensko na telefonním čísle + 421 244 458 821, e-mail: predplatne@abompkapa.sk