Přírodní domácí lék pro vyčištění ledvin

559
Foto: Pixabay.com

Ledviny jsou pro nás nepostradatelné, díky nim se naše tělo čistí od toxinů, soli a dalších škodlivých látek. Vždy musí pracovat správně, ale to často nejde, pokud se s nimi objeví náhlé potíže a samotné ledviny potřebují vyčistit vyčistit.

Ledviny jsou pro nás nepostradatelné, díky nim se naše tělo čistí od toxinů, soli a dalších škodlivých látek. Vždy musí pracovat správně, ale to často nejde, pokud se s nimi objeví náhlé potíže a samotné ledviny potřebují vyčistit vyčistit. Proto je dobré nezapomínat čistit také vaše ledviny. Jen díky tomu budou schopny samy a správně fungovat a odstraňovat z vašeho organismu vše, co do něj nepatří.

Když se v ledvinách hromadí toxiny, různé škodlivé látky a soli, promění se v písek a kameny. Proto je důležité, aby byly z ledvin odstraněny, jinak hrozí, že ledviny mohou poškodit. Pomoci může tento přírodní domácí nápoj, který ledviny pročistí a zbaví je všech toxinů a škodlivých látek.

Potřebujeme:

1 hrst petrželové nati
vodu

Příprava:

Vezme hrst umyté petrželové nati a nasekáme na větší kousky. Dejte je do hrnce a zalijte vodou tak, aby byla nať ponořená. Hrnec dejte na plotnu a na mírném ohni nechte vodu přivést k varu. Poté duste asi 10 minut. Hrnec přiklopte poklicí a vše nechte vychladnout, poté uložte do lednice. Doporučujeme pít jednu sklenici nápoje jednou denně.

Změnu zaznamenáte hlavně v moči, jelikož se přes ni z těla začnou odstraňovat nahromaděné toxiny. Jestliže si však myslíte, že trpíte ledvinovými kameny, s tímto nápojem opatrně! Před samotnou konzumací doporučujeme navštívit lékaře a vše s ním prokonzultovat.

Jak podpořit čištění ledvin

Kromě tohoto nápoje je důležité během dne pít dostatečné množství tekutin, jedině tak mohou ledviny dobře a správně pracovat. Do své stravy můžete také přidat potraviny, které mají čistící efekt. Tedy melouny, citróny, jablka a podobně. Někdo věří, že k odstranění ledvinových kamenů napomáhá také olivový olej.

Jde o nápoj, který je přírodní a bezpečný. Ovšem nedoporučuje se podávat ženám během těhotenství, vždy je lepší konzultace s lékařem. Můžete pít tento čaj dvakrát měsíčně a pravidelně tak detoxikovat celý svůj organismus. Tento nápoj rovněž skvěle pomáhá od menstruačních bolestí.

Zdroj: http://farmazdravi.cz/prirodni-domaci-lek-pro-vycisteni-ledvin/

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 210 Kč, na 2 roky 420 Kč), pro Slovensko na telefonním čísle + 421 244 458 821, e-mail: predplatne@abompkapa.sk