Pokud jste zažili některý z těchto 30 příznaků, pak zřejmě máte duchovní léčitelské schopnosti

439
Foto: Pixabay.com

Kdo je to duchovní léčitel?

Duchovním léčitelem je někdo, kdo má předpoklady a schopnosti posloužit jako médium či kanál, přes který proudí léčivé světlo a energie. Tuto léčivou energii může použít ve svůj prospěch, jakož i ve prospěch jiných.

Duchovní léčitel je pro společnost velkým darem. Má schopnost uzdravit duši člověka, a tím změnit život lidí k lepšímu.

Jisté však je, že život léčitele není žádná procházka růžovou zahradou. I léčitel má často své vlastní problémy, přestože běžně uzdravuje a napravuje emocionální a jiné tíživé problémy druhých.

Léčitel má sklon ignorovat své vlastní problémy, a kromě toho na svých bedrech nosí i břemeno někoho jiného. Avšak duchovní léčitel to vždy nějak zvládá – je si vědom toho, že svět ho skutečně potřebuje.

Pokud náhodou máte silné tušení, že i vy byste mohli být duchovním léčitelem, s největší pravděpodobností jste již někdy zažili alespoň jeden z následujících příznaků či stavů:

1. Velmi citlivě vnímáte různých druhů energie, zejména energii, která vyzařuje z lidí, resp. energii působící na různých místech.

2. Emoce a tělesné nemoci druhých lidí pociťujete jako své vlastní, tzn. jste empatický člověk (máte silnou schopnost empatie).

3. Máte silnou intuici a bez problémů „umíte odhadnout“ druhé lidi.

4. Uvažujete ve velkých souvislostech a příliš se nezabýváte detaily.

5. V průběhu svého života jste již několikrát prošli obdobím existenciální deprese.

6. Po většinu svého života jste cítili, že nezapadáte do zbytku společnosti.

7. Přemýšlíte jinak než většina lidí.

8. Na veřejnosti se vás často zmocňuje silný pocit nejistoty.

9. Už jste zažili pocity úzkosti a paniky.

10. Máte přirozenou schopnost smiřovat lidí.

11. Lidé se vám často svěřují se svými problémy bez toho, abyste je k tomu vyzvali.

12. Měli jste nebo máte problémy s trávením, bolesti ve spodní části zad nebo rychle přibíráte v oblasti pasu (což poukazuje na nerovnováhu v čakře solárního plexu (také se nazývá „čakra pupku“ neboli „třetí čakra“).

13. Když ve společnosti druhých lidí strávíte více času, často se cítíte být zcela vyždímání.

14. Přirozeně k sobě přitahujete zvířata a děti čili bytosti, které vše vnímají velice intenzivně a jasně.

15. Lidé na vás často vysypou celý „náklad“ svých emocionálních problémů v očekávání, že jim je pomůžete vyřešit.

16. Svět vnímáte spíše v různých odstínech, nejen jako černobílý.

17. Moc dobře si uvědomujete, že všechno se vším souvisí a této skutečnosti bezvýhradně respektujete.

18. Mnohem více věříte na synchronicitu než na náhodu.

19. V historii vaší rodiny se již objevili nějací léčitelé. Někdo ve vaší rodině mohl být například zdravotní sestrou, psychologem, masérem, terapeutem atd.

20. Během svého života jste překonali velké trauma, např. smrt v rodině či někoho blízkého, smrtelnou nemoc, zážitek blízko smrti, tělesné/sexuální/emocionální zneužívání, válku, duševní poruchu.

21. Ve vašem životě jste prošli obdobím duchovního probuzení a uvědomění.

22. Během svého života jste překonali tzv. temnou noc duše. Termín „temná noc duše“ se mnohem častěji vyskytuje v západní literatuře jako pojem „the dark night of the soul“.

Tento pojem má původ v křesťanství. Označujeme jím jednu z důležitých etap v duchovním vývoji člověka. Temná noc duše se velmi podobá depresi, ale není to deprese.

Je to období, ve kterém život, jak jsme ho dosud žili, nám přestává dávat smysl. Temnou noc duše můžeme chápat jako přechod k hlubšímu, autentičtějšímu, uvědomělejšímu období našeho života.

23. Dominantní je u vás pravá hemisféra (tzn. ta část mozku, která je odpovědná např. za tvořivost, intuici, umění, hudbu, rytmus, emoce, vtip, fantazii).

24. Trpíte chronickou bolestí nebo autoimunitním onemocněním (ty jsou projevem zablokované energie).

25. Jste citliví na elektromagnetické pole (elektromagnetická hypersenzitivita).

26. Často přitahujete lidi, kteří si myslí, že potřebují vaši pomoc, a proto na sebe berete roli sebeobětování (někdy ne zcela dobrovolně).

27. Málokdo si umí vyslechnout druhé lidi tak pozorně a s takovým soucitem jako vy.

28. Přirozeně inklinujete k zaměstnáním, ve kterých pomáháte druhým vyléčit se nebo najít rovnováhu a sebeobnovu.

29. Máte schopnost rozpoznávat různé druhy energie jak v sobě, tak ve vašem okolí. Máte schopnost ovlivňovat tyto energie a měnit je.

30. Měli jste už několik mystických zážitků.

Zdroj: https://mocvedomi.cz/pokud-jste-zazili-nektery-z-techto-30-priznaku-pak-zrejme-mate-duchovni-lecitelske-schopnosti/?fbclid=IwAR2HM66fr43mLgrAgYlN_0Vb3LhBv0u_exjLF4H141iLkDVIQhOGrWZt18E

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednavky@ipredplatne.cz